mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore
Ja bym też tego nie gwizdał. Zabawne to było jak prawie wielkiemu typowi taki kontakt noge urwał
1
Hiszpania powinna taką Anglię czy Holandię mięciutko zmielić w finale
0
@andrzejek_yamal
Taka padaczka nie da się wygrać
0
@VegetaPolska
Tylko, że wtedy autentycznie miał kto rozgrywać. Tchouameni Bellingham camacinga Valverde sa tak kreatywni jak pomocnicy b klasy
0
Był ktoś w tym roku z was na openerze?
Ps. I czy ktos idzie na clout ?? XD
0
@Archie
yamal ma wszystko zeby grac sobie przez 20 lat i mieć wszystkich u swoich stóp. To jak on dotyka piłke to jest prawdziwy unikat. To co widzi nie widzą inni. Czuć nim taki pierwiastek magii. Jak leci z piłką to widzi sie nim to coś, a to coś miało moze kilku kilkunastu piłkarzy.
1
@Cvzx
Dembele to samo. Bale do konca kariery był szybki
0
@Gaz
tu gadanie glupoty jest. on przez ostatni rok urósł 9 cm, co powiedział w wywiadzie. Poza tym Yamal zupelnie nie bazuje na dynamice a balansie i prowadzeniu piłki. Na dynamice to bazuje Mbappe. Bez tego jest piłkarzem co najwyzej dobrym. Organizm ma swój peak w wieku 30 lat, więc się nie zgodze z tym, że po 25 roku zycia traci sie dynami.
Ps. A to, że grał ze starszymi to znaczy, że przerastał ich umiejętnościami co widać w piłce seniorskiej to przecież w takich juniorach była różnica widoczna aż nadto
0
@Archie
Fati nie był tak wszechstronny. Yamal strzela kreuje drybluje
0
@mekston
37 to jak zdrowie dopisze
0
@regatta52
No tak. Jedyne co to tam Valverde w pomocy im moze duzo wybiegac, ale oni zostaja totalnie bez kreatywnych zawodników
1
@FcPortoFan1999
Bo dostał opaske za to, że jest najlepszym piłkarzem. Nie powinno to tak wyglądać, jak widać żaden z niego lider
0
@Stinger_
na logike bedzie mial jeszcze co najmniej 2 próby a moze i 3
5
@Popitek12
Ciężko tu bo jest 2 czyścicieli i 2 pivotów, ale imo w peaku
Busquets>Rodri>Kante>Casemiro
a overallowo to
Busquets>Casemiro>Rodri>Kante
3
Camavinga to taki kasztan jest. Jak wchodzi na boisko to nie zmienia sie nic. Totalnie nic. Tchouameni to samo. Ja nie kumam jak to jest ze sa wyceniani na transfermarkcie na 100 i 110 mln euro. W zyciu bym nawet jakiegos casado na tego całego camavingi nie wymienił. Od 3 lat gra to samo czyli po prostu jest na boisku, ale nie daje żadnej opcji
0
@MOLESTA
tak to też prawda. Za to chociaz ma bardziej przyjemne usposobienie. Na bruno sie nie da patrzec podobny poziom irytacji mam jak patrze na viniego
0
@tbas
Dobrze by tam hulał. Jakos go widze u pepa
1
Ciekawe kto powinie Olmo latem. Troche przypomina mi Bruno samą pracowitością na boisku i wszechstronnością. Co prawda nie ma tak dobrego podania jak Bruno, ale ma równie dobre strzały z dystansu i ciąg na bramke. Do tego jest duzo bardziej dynamiczny niz Portugalczyk.
8
Ostatni raz kiedy nie mogłem sie tak doczekać jakiegos piłkarza w akcji to był czas kiedy Messi był w Barcelonie. Teraz taką radość daje mi Yamal właśnie.
Do tego jak pomyśle, że są jeszcze Cubarsi, Pedri, Fermin wracający do sprawności Gavi ,Balde. Fajnie to wygląda. Jakby przyszedł Nico to przy dobrym trenerze w 2-3 lata mamy liczacy sie w walce o wszystko skład, a cała kadra Hiszpania opiera sie na naszych zawodnikach.
0
@MOLESTA
Chłopie on grał tam 7 lat. Co ty wogole mowisz. coś tam kumac musi jednak
0
Unreal. Jak widze jak gra to z ekscytacji nie moge zasnac
0
Yamal na ig pościk z opisem: Szach mat xD.
To ładnie tam tego żabiota zagią
5
@mekston
a pomyslec ze jeszcze pare lat temu to ronaldo uchodzil za tego co w repce jest bardziej sukcesful na turniejach. Ależ ta karta sie odwróciła, a mało tego to zostawił cammela daleko za plecami
0
@Zoker
Oni tam chyba uzależnieni sa od polskiej wudy i 4mmc
0
Raphinha nie wiem gdzie ty będziesz grał w następnym sezonie ale na pewno nie na prawym skrzydle xd
6
Hiszpana ograła obrońcę tytułu, wicemistrza świata, medalistę mistrzostw świata i gospodarza turnieju. Hiszpania jest jasną gwiazdą na tym turnieju i idzie po swoje
0
@MOLESTA
Harry Kane też
0
Jak tam rekord Kante dalej śrubuje?
3
Lamine to nie jest młody talent. To już dzisiaj jest topowy gracz
0
@blakkudium
Napisales to samo co jest napisane na tym twittcie