mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon
Nie no ale ci najlepsi kręcą 40/60 g 10/25 asys. Źle trochę się wyraziłem. Yamal ma taki potencjał moim zdaniem
0
@LukaszFan
Jeszcze nie robią liczb. Nico myślę że będzie robił staty max takie jak Vini czyli 20 g 20 asyst, ale Lamine może kręcić wysoko
1
@Sulimo
Kefir i jazda
21
@Sapos93
Już wiem, że większego debilizmu dzisiaj nie przeczytam
0
@Lucyfffer
Kimmich sprawdza sie lepiej na środku pomocy mimo wszystko
0
@Lucyfffer
Chlopie ale on w tym Realu grał. Plackiem możesz Nachosa nazywac bo jest serio cienki. Ale jak ty piszesz nazwiska typu Cuardrado, Kimmich, James czy Azpilicueta to ja mam serio traktować taka wypowiedz. Sorry xD
0
@ziomal88
Paru było, ale Carvajal to ścisła czołówka
0
@Lucyfffer Cafu, Neville nie grali w tej dekadzie ani zeszłej.
Trent nie jest lepszym obrońcą. Skoro ta ochoczo napisałes, że napastnik rozliczany jest z bramek to wiedz ze obronca jest rozliczany też z bronienia a Trent jest najgorszy na wyspach.
-Dani Alves pełna zgoda
-Zanetti też,
Hakimi nie jest lepszym bocznym obronca niz Dani. Podobny poziom. Reece James potrafi grać lepiej, ale co Ci z gościa który gra 10 meczy w sezonie. Trippier to mam wrażenie, że jakiś żart
- Kyle Walker jest dużo lepszy niz Dani tu sie znów musze zgodzić.
Ani Pavard ani Cancelo nei są lepsi niz Carvajal szczególnie Cancelo którego kręciłby nawet senior ligi polskiej.
0
@Lucyfffer
W meczu z Francja kiedy trzeba było bronić Morata był mega przydatny. Powiem Ci, ze miałem wrażenie że brakuje nam czegoś takiego. W meczu gdzie strzelimy gola i nie jestesmy dysponowani musimy gryźć trawe i utrzymać wynik to taki napastnik jest na wage złota. U nas taką role tez pełnił Gavi
18
@Lucyfffer
Nie prawda, że był słabo. Był zawsze co najmniej solidny. Skoro tak uważasz to wymień w ostatniej dekadzie chociaż 5 lepszych od niego
0
Po Carvajalu w życiu bym sie nie spodziewał takiej wypowiedzi.
0
@maroon
Dokładnie tak
0
@BKSChemik
????
Ty masz starych ja mam rodziców.
Odnosiłem do komentarzy ludzi którzy piszą że jest odklejony…
1
Nie powiedział nic nadzwyczajnego. Po prostu kocha syna i dla niego jest najlepszy
0
@Rust_Cohle
Jem sobie co chcem
0
@Wojcio
Co ty gadasz. Widać jak mało wiesz o tym jaki wpływ ma alkohol na głowe :D
0
@patrix211 ADRES PV
2
@Mario96w
Dokładnie. W Urodziny pijesz, w imieniny pijesz, jak rodzina przyjezdza pijesz, w święta pijesz, jak przyjezdza rodzina pijesz, jak coś dobrego sie wydarzy to pijesz, ale jak coś złego to tez pijesz. U nas sie wali na każda okazje. I te obrzydliwe kultowe już u nas: "ze mno sie nie napijesz" RZYG
@Wojcio
wróc do podstawówki jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że na pewno nie są tak złe jak alkohol
1
Komentarz usunięty
1
@Mario96w
Tak, ale ludzi którzy walą codziennie kwas albo grzyby to na świecie zbyt wielu nie ma. Każda używka ma coś.
Stymulanty np działaja źle na serducho i krążenie. Z tego co wiem to np takie MDMA nie działa aż tak na serducho ale działa chyba też na łeb. Tak czy innaczej wg mnie alko jest najgorsze, a że jest turno znormalizowane, że byle flaszke kupisz sobie na stacji benzynowej czy w sklepie na rogu to jest straszne. Zakazali szlugów smakowych ale wódeczke Polaczek moze już sobie wszędzie kupić. To samo z piwem. Co to wogóle za kultura, że na meczu pije sie piwo? Albo z kumplami iść na piwo. to juz nie da sie bez piwa? Wogóle co to za napój jest. Ani to dobre ani to zdrowe.
0
Wpada ktoś zamknąć wiaderko u mnie na balkonie? Pozdro
2
@Mario96w @GeneralXavi
Poza tym czerwona twarz u indianina sztywne nogi. Alkoholicy są mega głupi bo alkohol jest najbardziej neurotoksyczny ze wszystkich używek. Gdyby został wynaleziony dzisiaj byłby zakazany. Oczywiście nic w nadmiarze nie jest zdrowe, ani dobre. Pytanie było czy jest gorsze, a czy jest? Jest i to o wiele. Zreszta marihuana czy LSD i Grzyby i reszta psychodelików to najbezpieczniejsze używki jakkolwiek to brzmi.
1
@Mario96w
Oczywiście, że tak długoterminowo jaranie bucha dzien w dzien powoduje niefajne skutki uboczne. Ja sam nie jestem daily userem ale wiem, że tak jest
0
@Jakchcesz
Oczywiście, że tak ale pytanie było czy jest gorszy, a jest i to o wiele gorszy. Snoop Dogg jara nawet dłużej
@GeneralXavi
Trzeba zapytac połowy show biznesu, aktorów i ludzi z elit czy nie żyją xD
5
@pt9
Nie wiem. Pewnie paliłes jakiegoś chemola maczanego w domestosie
3
@sidi12843
Mało tego. Dragi tez są lepsze niż alkohol. Zobacz jak wyglądają mietki co piją codziennie 20 lat a jak wyglądaja typki co jarają zioło albo walą temat 20 lat. Alkohol to jest narkotyk i jest najgorszym z narkotyków, ale że jest to znormalizowane u nas to potem sa komentarze takie jak: @Oskar00
1
@pt9
Pewnie po pol litra wódy sie wspaniale czujesz
3
@sidi12843
Oczywiście, że tak. To nawet nie powinno być pytanie.
2
Anglia wygrała w XXI tylko 4 mecze na dużych turniejach (Mundial, Euro) przeciwko drużynom top 10 rankingu FIFA.
Hiszpania na jedym tunieju pokonała 3: Włosi(10), Chorwacja(9), Francja (2)
0
Na kiedy przewiduje sie powrót Gaviego? Mówiło sie, że to na poczatku września, a wrzesień tuż tuż. Widze wogóle, że nabrał troche masy od tej pory.