0

@Objectivo
Do czego sie odnosisz? Zawsze jest pełno kontrowersji. Niesłychane rzeczy się dzieją w waszych meczach. To jest to co kibic Realu potrafi powiedzieć w takiej sytuacji, ale jak po wyrównanym boju, ze spadkowiczem sędzia nie gwizdnie ręki w środku pola to Rm tv wypuszcza taśmy a dupe rozrywa aż huk słychać w Azji.
Rak footballu

2

Mogliby nam tych placków wylosować. Byśmy mieli 2 mecze więcej, zeby im po 5 bramek wsadzić. Śmiesznie, że rok do roku jest taka sama gadka. Czy to dwumecz z PSG czy z City czy dwumecze z Bayernem. Finał z Atletico i spalony Ramosa. Finał z Juve i symulka Ramosa i niezrozumiała czerwona kartka. Spalone z Bayernem, czerwona dla Vidala i anologicznie brak dla Casemiro. Ręce w polu karnym z Juve.

Jak sie mylą sędziowie w meczu na styku w półfinałach i finałach najwazniejszych rozgrywek gdzie decydują jeden lub dwa mecze to ani słowa w mediach, ale jak już sedzia nie da czerwonej kartki z czerwoną latarnią albo beniaminkiem na własnym stadionie to wielki płacz xD. Śmieszny jest ten klub. Ostatnio usłyszałem, że ta symulka z 2016 roku po kontakcie z Cuadrado to cwaniactwo Ramosa. Naprawde xD

Szkoda, że nie znajdzie sie jakiś sabotazysta wśród przyszłych potencjalnych prezesów. Jakby wygrał wybory to bo rozsprzedał wszystkich a bernabeu zaorał i posadził ogórki.

7

Nie oszukujmy się. Taka sytuacja jak z Alvarezem mogla zdarzyc sie tylko w meczu Realu.
Widzieliście mecz PSG z Liverpoolem. Nie łudzićcie się, ze Donnaruma bedzie tak bronił z nimi. A sytuacji PSG bedzie mialo jeszcze wiecej niz z Liverpoolem, ale skonczy sie tak jak zawsze

1

@Bobo25
Ogólnie mowilem. Taka srake grac i przejsc to lepiej pozistaeic bez komentarza niz cokolwiek pisac

0

@Damiain
okej jest szybkość. to teraz jeszcze trzeba kupic graczy co maja finezje

1

@Damiain
srodek pola kreatywny jak w B klasie. Madryckie drewniaki

0

@Bobo25
Oczywiście, że nie ale po finale z Liverpoolem czy dwumeczach z City to cierpieli i pokazalo mental(tu chyba chodzi o choroby psychiczne). Wtedy prasa pisze, ze to jest Real Madryt xD

1

jak bysmy jutro grali z tymi oszustami z Madrytu to kolo szósteczki bysmy sie zakręcili po pierwszej polowie. Narzkaja na Atletico ze graja autobus, a samo grqja dokladnie to samo. Sami fizyczni zawodnicy

0

pomoc Realu oprocz biegania niewiele potrafi, a i to dzisiaj nie wychodzi

21

w jakiej grze jest niby Vinicius? Chyba w Tibie

0

@Comfortable_
maja wybieganą pomoc, nasza pomoc jest tez wybiegana

0

@LambiPL
no jest PSG na przyklad gra bez :)

4

Uwazam, ze poradzilibysmy sobie z Liverpoilem i PSG tez. Fizycznie nie odstajemy. Nasz napad w gazie, a pomoca aktualnie to kazdego czapka nakrywamy

1

ale spozniaja te podania do dembele. Wczesniej byl niepilnowany a ten portugalski racuch czekal za dlugo

5

pomocnicy Liverpoolu to takie placki

1

Dumfries jak zawsze fauluje to dzisiaj bez faulu. Zart jakis

3

Donnaruma to taki chrupek i nagle okazuje sie ze bronic umie xd

0

Nunez nieslychany placek

0

Salah dziwnie sie porusza jakby 15 minut temu z wozka inwalidzkiego wstal

0

@SinMistico
Inigo nie jezdzi na repki

2

Balde od jakiegoś czasu gra jak najlepszy Lo na swiecie

0

jak juz te freaki chodza tak na psy to mogli by chociaz jakies sensowne zestawienia dawac. Lizak vs Bad Boy z Torunia

0

Jak nazywa sie stronka na ktorej mozna zobacxyc statystyki danego zespolu? aona wyglada w taki sposob ze wybiera sie zespol i wybieramy statystyke jaka chcemy i wtedy pokazuje ostatnie mecze i jak wygladala ta statystyka. NP zaznaczamy Barcelone over 2.5 i pokazuje ostatnie mecze i liczbe goli druzyn i jak bylo over 2.5 to podswietla na zielono. Potrzebuje tego help

0

araujo nie ma kartki jak cos

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty

1

@DonCarletto
nie wiem tak se napisalem xD

1

@DonCarletto
boli i ma bolec

0

taka srake grac i miec tyle szczęścia i wygrać to tylko Real umie

0

dobra ja rozumiem ze stracili 2 gole w koncowce, ale zepsute 3 sytuacje 200 procentowr i jedna setka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?