37

Zaden pilkarz grajacy w formacji ofensywnej nie wnosi tyle co Yamal i nie potrafi tyle co Yamal. Jak sie patrzy na takiego Mbappe to wyglada jakby przy Yamalu nie potrafil nic tylko szybciej biega. Niesamowity crack. Czym lepszy rywal tym poziom wyzszy

1

Ale cos czuje Partidazo Yamala

0

ale ten Tah jest slabiutki

1

@macio_944
d’n’b czy bassline tez spoko. Jedyne co fajnego w ostatnich miesiacach mi udalo sie znalezc to koncert Interplanetary Criminal ktory go odwolal w momencie kiedy bylem juz w podrozy. Pora odwiedzic poludnie Polski w takim razie

0

@ranger3120
Kolo Muani To leszcz

0

Slucha ktos UK Garage? Jezeli tak to wie gdzie taka muze graja w Polsce?

0

@Lokusekpl
od tego sezonu może i tak.
Ale wczesniej Mbappe miał 100 mln Brutto Messi 70 i Neymar 70 to daje Ci 240 mln. Tyle to wydajemy na 60% składu.

0

@FCB24
Mimo wszystko. Pep Guardiola jest bliżej osiągnięć Ancelota niz Włoch jego. Do tego trenuje z 10 lat krócej

0

@ranger3120
Oj tak Gothic!

0

@wojopancer
Ozark
Zacząłem ogładać rodzine Soprano i coś czuje, że może być podmianka

0

@FCB24 Ancelotti tez nie wprowadził zadnego wychowanka. Włoch nie dorównuje w polowie Guardioli. Prawda w City dostaje kogo chce, ale to on wprowadził Pedri Busquetsa czy zmienił role Messiemu.

2

Gavi dorósł i to w tych wypowiedziach czuć

0

@FCB24
a taki Ancelotti? ten to wogole

13

Jakim cudem w takim razie funkcjonuje takie PSG? które na pensje wydaje miliony na piłkarzy też a nie zarabia tyle co Barcelona

0

@DonCarletto
Bo ich nie lubie. Po Safie nie zostalo nic. Sposob zarzadzania klubem i pilkarze ktorzy tam sa lub sie przewijaja odpychaja. Nie lubie tego klubu bardzo

0

@DonCarletto
błagam oby nie. Im w głebszej dupie United tym cieplej na sercu

0

Mamy jakąś kontrole nad Valle? Możemy go odkupić albo jakis procent od sprzedaży?

0

Jest jakis exitpoll wsrod kibili Arki Gdynia?

0

@UriBoyka
no to troche jak zalensky prawda

2

Wyobrazcie sobie teraz ze ten nasz nowy prezydent ma rozmawiac z glowami państw najwiekszych panstw. Ale to beka i wstyd jednoczesnie.

1

Smutno mi ze szejasy pokroju PSG czy City wygrali LM. O ile City mnie tak nie ruszylo to ten sztuczny klub oszustow z Paryza mega mnie ruszyl. Bardzo bym chcial zeby w nastepnej edycji Barca ich wgniotla w ziemie

2

Nie no widze ze ludzie pisza, ze Due lepszy od Yamal. Smieszne bo nie jest w polowie tak dobry poki co

0

Nigdy w finale Lm nikt nie wygral roznica 5 goli. Do dzisiaj

1

Jestem pewien ze my z PSG zagralibysmy rowny mecz

0

@doc
Lasy spoko ale góry bleh

0

@Stinger_
ja nie lubie chodzic po gorach totalnie mnie to nie jara ale lubie jezdzc na nartach. W jeziorze lubie plywac za to nie tylko sie opalac

0

@lithotripter
akceptuje taka odpowiedz

0

Morze vs Jezioro vs Góry chodzi oczywiście o Polske. Co najlepsze? Imo:
1. Jezioro
2. Morze
3.Góry

2

Nie ufam ludziom którzy:
1. Nie lubią cebuli
2. Nie lubią smaku mięsa
3. lubią Kyliana Mbappe
4. lubią owoce morza
5. Lubią Gre o Tron
6. Lubią zielone oliwki
7. Lubią Redbulla w F1
8. nie lubią Mazur

0

@pt9
Fut Sherif podawal ze nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?