mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Zaden pilkarz grajacy w formacji ofensywnej nie wnosi tyle co Yamal i nie potrafi tyle co Yamal. Jak sie patrzy na takiego Mbappe to wyglada jakby przy Yamalu nie potrafil nic tylko szybciej biega. Niesamowity crack. Czym lepszy rywal tym poziom wyzszy
1
Ale cos czuje Partidazo Yamala
0
ale ten Tah jest slabiutki
1
@macio_944
d’n’b czy bassline tez spoko. Jedyne co fajnego w ostatnich miesiacach mi udalo sie znalezc to koncert Interplanetary Criminal ktory go odwolal w momencie kiedy bylem juz w podrozy. Pora odwiedzic poludnie Polski w takim razie
0
@ranger3120
Kolo Muani To leszcz
0
Slucha ktos UK Garage? Jezeli tak to wie gdzie taka muze graja w Polsce?
0
@Lokusekpl
od tego sezonu może i tak.
Ale wczesniej Mbappe miał 100 mln Brutto Messi 70 i Neymar 70 to daje Ci 240 mln. Tyle to wydajemy na 60% składu.
0
@FCB24
Mimo wszystko. Pep Guardiola jest bliżej osiągnięć Ancelota niz Włoch jego. Do tego trenuje z 10 lat krócej
0
@ranger3120
Oj tak Gothic!
0
@wojopancer
Ozark
Zacząłem ogładać rodzine Soprano i coś czuje, że może być podmianka
0
@FCB24 Ancelotti tez nie wprowadził zadnego wychowanka. Włoch nie dorównuje w polowie Guardioli. Prawda w City dostaje kogo chce, ale to on wprowadził Pedri Busquetsa czy zmienił role Messiemu.
2
Gavi dorósł i to w tych wypowiedziach czuć
0
@FCB24
a taki Ancelotti? ten to wogole
13
Jakim cudem w takim razie funkcjonuje takie PSG? które na pensje wydaje miliony na piłkarzy też a nie zarabia tyle co Barcelona
0
@DonCarletto
Bo ich nie lubie. Po Safie nie zostalo nic. Sposob zarzadzania klubem i pilkarze ktorzy tam sa lub sie przewijaja odpychaja. Nie lubie tego klubu bardzo
0
@DonCarletto
błagam oby nie. Im w głebszej dupie United tym cieplej na sercu
0
Mamy jakąś kontrole nad Valle? Możemy go odkupić albo jakis procent od sprzedaży?
0
Jest jakis exitpoll wsrod kibili Arki Gdynia?
0
@UriBoyka
no to troche jak zalensky prawda
2
Wyobrazcie sobie teraz ze ten nasz nowy prezydent ma rozmawiac z glowami państw najwiekszych panstw. Ale to beka i wstyd jednoczesnie.
1
Smutno mi ze szejasy pokroju PSG czy City wygrali LM. O ile City mnie tak nie ruszylo to ten sztuczny klub oszustow z Paryza mega mnie ruszyl. Bardzo bym chcial zeby w nastepnej edycji Barca ich wgniotla w ziemie
2
Nie no widze ze ludzie pisza, ze Due lepszy od Yamal. Smieszne bo nie jest w polowie tak dobry poki co
0
Nigdy w finale Lm nikt nie wygral roznica 5 goli. Do dzisiaj
1
Jestem pewien ze my z PSG zagralibysmy rowny mecz
0
@doc
Lasy spoko ale góry bleh
0
@Stinger_
ja nie lubie chodzic po gorach totalnie mnie to nie jara ale lubie jezdzc na nartach. W jeziorze lubie plywac za to nie tylko sie opalac
0
@lithotripter
akceptuje taka odpowiedz
0
Morze vs Jezioro vs Góry chodzi oczywiście o Polske. Co najlepsze? Imo:
1. Jezioro
2. Morze
3.Góry
2
Nie ufam ludziom którzy:
1. Nie lubią cebuli
2. Nie lubią smaku mięsa
3. lubią Kyliana Mbappe
4. lubią owoce morza
5. Lubią Gre o Tron
6. Lubią zielone oliwki
7. Lubią Redbulla w F1
8. nie lubią Mazur
0
@pt9
Fut Sherif podawal ze nie