0

@Pedri16Future Typ powinien występować na jakiś wykładach o "negatywnych skutkach nadużywania alkoholu"

2

@Sulimo Otóż to, każdy kiedyś zaczyna ale to właściwie o niczym nie świadczy xD

1

Bawi mnie trochę argument, ze jakis klub nie ma historii. Pewnie w 1900 jakieś madrycioki z niskim ilorazem inteligencji to samo pisali o Barcelonie. :|


0

@Zoker nigdy chłopak się nie wyróżniał pod tym względem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mkord niestety wrócił do nas

3



patus już dawno powinien zostać deportowany a zaczyna rozrabiać w najlepsze xD

0

@Cules1997 no dziennikarze mają różne poglądy na świat, Rodri u kilku też nie wylądował w top 10 ale jakoś nikt burzy z tego powodu nie kręci

0



madrycioki zastraszają dziennikarzy

2

@Nazio_87 Świetna ale mocno specyficzna gra, jest ryzyko że nie siadzie.

8



Tusk niemiecki agent a pisowcy sekciarze Trumpa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15



Czy to już podchodzi pod gnębienie?

8

Bawia mnie porównania młodego Yamala z młodym Messim i jakaś wielka dyskusja o poziomie jaki reprezentują czy reprezentowali w przypadku Leo.

Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. Jakiekolwiek sensowne dyskusje to tak za 15 lat o ile Yamalowi wystarczy samozaparcia, żeby tyle utrzymywać się na topowym poziomie. :p

1

@MesQueUnClub96 spodoba Ci się

3

@Luciano99 Jednak niesmacznie się patrzy jak legenda branży, odpowiedzialna za najbardziej kultowe rpgi wypuszcza takiego kastrata, obciętego z kluczowych mechanik, starającego się bardziej być symbolem lgbt+ niż dobra gra.

5

Nowy Dragon Age niby taki progresywny, inkluzywny a krasnolud nie może być czarodziejem, ewidentny rasizm wymierzony w osoby niskorosle.

32

Wy się poważnie dziwicie, że kibice Realu narzekają na spalone, Vary i sprawiedliwa piłkę? Przecież najlepszy Real to ten sprzed ery varu, kiedy ich przekręty masowo przechodziły, nic dziwnego że za tym tęsknią

14

@SkN zawsze bawi mnie ten pseudo argument o weryfikacji Leo przez PL kiedy ten w LM często demolował topowe drużyny z tej ligi xDD

4

@Lucyfffer Dla Xaviego mimo wszystko plus ogromny się należy, świeży trener z zerowym doświadczeniem w Europejskiej piłce przyszedł do mega rozwalonej i zdesperowanej Barcelony, chłop ma Barce w serduchu i to widać

0

@Azazel_Pazuzu to są te detale

2

@Eto'o9 R10 Ciężko żeby 17 latek był regularny cały sezon - to w pełni normalne - za to powalone jest to, że pomimo delikatnej zadyszki i tak praktycznie co mecz rzuci jakaś bramkę czy asystę. :p

3

@TheNekro94 Oj tak, u nas bardzo dobra reakcja przed powodzią jak i po niej, nie ma za bardzo do czego się przyczepić

10

Krytyka hiszpańskiego rządu przez Torresa to jego najlepsza akcja w tym sezonie. Masakra co się tam musi dziać w kwestii pomocy, organizacji czy trochę się cofajac, minimalizowaniu strat skoro nawet bardziej znani ludzi zaczynają otwarcie jechać z rządem

10



Stanowski czasami coś z sensem napisze

3

@Faro ale nie musisz swoich frustracji przelewać na nas

2

@MichalZZZ Xavi widział potencjał w innym młodym talencie, Oriolu. :p

2

Co Flick ugotował z tym łapaniem na spalonego to głowa mała. :o

1

@arasz1819 nie porównuje, Gavi przy nich to nieszkodliwy dzieciak
Bawi mnie tylko narzekanie na agresywność Gaviego, kiedy jeszcze kilka lat temu klaskali Ramosowi który brutalnie wycinał Messiego

1

@Podatek Skoro 15 latka według prawa jest na tyle dojrzała żeby uprawiać seks to tym bardziej powinna samodzielnie decydować o wizytach u lekarza imo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?