marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Jak ja widziałem jak czasami pajacują Alba czy Suarez to sobie włosy z głowy rwałem, a madrycioki jeszcze bronią ziomka który praktycznie co mecz ma jakieś odpały, mocno specyficzni ludzie. ;p
2
@Kgorecki2500 Żadnemu chrząszczowi nie odpuść! Kult expa należy praktykować :D
2
Zgaszony jak pet na ulicy. xD Ale te linki z Twittera fikuśnie działają, jeszcze jakby była jakaś zależność ale to totalnie randomowo w zależności od humoru twittera czy też la bamby
2
@Szklaner Sony nie ma czasu rozwijać swoich IP, muszą klepać remastery
0
Tarczyński co sobie boty wykupił. xDD
3
"Kara może wzrosnąć do 5 lat" XD po co my w ogóle takie śmieci trzymamy w naszym społeczeństwie
0
@Nazio_87 na premierę Ci jeszcze walną patcha z 50gb, takie czasy. xD
2
@Kgorecki2500 Wbijasz do miasta, robisz questy dla mistrzów, zostajesz obywatelem i otwiera Ci to drogę do dołączenia do gildii.
Aczkolwiek nie polecam na tym etapie dołączania do kogoś, porób dodatkowe questy, udaj się na farmę Onara i tam również wypełnił questy - w końcu exp to exp! :D
0
@Kgorecki2500 Gdzie żeś tam utknął? :D
8
Czyżby Flick zrobił delikatna kare za ostatni mecz? :p
1
@Messibestplayerintheworld Jest na liście do ogrania, poczekam tylko aż jakaś zacna przecena wleci. :D
Chociaż i tak pewnie odłożę go na później bo zaraz Stalker 2 a już w lutym Kingdom Come 2.
1
@Faro No nie wiem, ja już wnioski wyciągnąłem. Pozbyć się i zapomnieć.
0
@AmigoBlancos Nie no, chyba nikt poważny nie zaprzecza, że Vini jest świetnym piłkarzem. Dostaje mu się za pajacerke w większości
6
https://pbs.twimg.com/media/GcG21qRXcAADtuM?format=jpg&name=small
To ten skończony Lewus?
5
@kacpernau prędzej za to drugie
btw, po kiego wy tam wchodzicie i dyskutujecie? xD
18
@LukaszFan skąd pewność, że byśmy nie wygrali? przecież szybkie otwarcie meczu mogłoby rzutować na cały mecz. Real musiałby się otworzyć w pogoni za wynikiem, morale u naszych byłyby większe etc, etc.
Pieron wie jakby się mecz potoczył gdyby zaliczyli nam bramkę
1
@MesQueUnClub_87 Pięknie się zapowiada 2025 - tutaj jeszcze zaliczymy mocną końcówkę roku dzięki Stalkerowi 2.
0
@HarveySpecter Wskaż mi konkretna linijkę, bo tego nie widzę. xD
1
https://pbs.twimg.com/media/GcBCAg2WkAA-6f6?format=jpg&name=small
Ewidentnie najmądrzejsi nauczyciele w Rosji
2
@HarveySpecter No nie wiem czy tak o mnie, mogę pochwalić De Jonga za lepszy mecz ale w ostatecznym podsumowaniu jest on jednym z pierwszych do sprzedania w moim mniemaniu. Ewentualnie mógłby zostać do rotacji, jako zmiennik ale na to nas nie stać.
3
@HarveySpecter ale wiesz, ze tutaj siedzi wielu ludzi i niekoniecznie mówimy jednym głosem? czasami trendują jedne lub drugie narracje ale bez wskazania konkretnych przykładów taka gadka jak Twoja nie ma sensu
7
@maroon Akademia chłopskiego rozumu wleciała za mocno widzę, idąc tym tokiem rozumowania to my zaczęliśmy wojnę z Niemcami w 39?
0
@betonito bo jest odpowiedzialnie wprowadzany po ciężkiej kontuzji
8
Słyszeliście pracownicy gastro? W wigilie macie tyrać, żeby pani poseł miała gdzie zjeść obiad z rodzinka w wigilie, bo ona oczywiście w wigilie nie musi pracować w sejmie. Nic mnie bardziej nie obrzydza w polskiej polityce niż takie opasłe świnie z wiejskiej.
0
@VegetaPolska Tego nie uwzględniam, chodzi mi o oficjalne konsekwencje.
12
@maroon W jaki sposób zaczęła wojnę? Tym, że nie chcą być pod ruskim butem?
0
@partymaker De Jong to może sobie wchodzić w 60/70 minucie za Casado, żeby ten odpoczął - i to już przy pewnym wyniku.
Nie stać nas na tak drogiego w utrzymaniu zmiennika ale skoro ziomek nie chce odejść to innej opcji nie widzę.
0
Fajnie się ogląda reklamy w produkcie za tyle pieniędzy, fifacze? ^^
1
@takisobiektos Ale w Hiszpanii jest chyba najwięcej błędów. xD
4
Lewus prezentuje nowe laczki w których będzie występował.