0

@Pedri16Future Jak ja widziałem jak czasami pajacują Alba czy Suarez to sobie włosy z głowy rwałem, a madrycioki jeszcze bronią ziomka który praktycznie co mecz ma jakieś odpały, mocno specyficzni ludzie. ;p

2

@Kgorecki2500 Żadnemu chrząszczowi nie odpuść! Kult expa należy praktykować :D

2



Zgaszony jak pet na ulicy. xD Ale te linki z Twittera fikuśnie działają, jeszcze jakby była jakaś zależność ale to totalnie randomowo w zależności od humoru twittera czy też la bamby

2

@Szklaner Sony nie ma czasu rozwijać swoich IP, muszą klepać remastery

0



Tarczyński co sobie boty wykupił. xDD

3



"Kara może wzrosnąć do 5 lat" XD po co my w ogóle takie śmieci trzymamy w naszym społeczeństwie

0

@Nazio_87 na premierę Ci jeszcze walną patcha z 50gb, takie czasy. xD

2

@Kgorecki2500 Wbijasz do miasta, robisz questy dla mistrzów, zostajesz obywatelem i otwiera Ci to drogę do dołączenia do gildii.
Aczkolwiek nie polecam na tym etapie dołączania do kogoś, porób dodatkowe questy, udaj się na farmę Onara i tam również wypełnił questy - w końcu exp to exp! :D

0

@Kgorecki2500 Gdzie żeś tam utknął? :D

8



Czyżby Flick zrobił delikatna kare za ostatni mecz? :p

1

@Messibestplayerintheworld Jest na liście do ogrania, poczekam tylko aż jakaś zacna przecena wleci. :D
Chociaż i tak pewnie odłożę go na później bo zaraz Stalker 2 a już w lutym Kingdom Come 2.

1

@Faro No nie wiem, ja już wnioski wyciągnąłem. Pozbyć się i zapomnieć.

0

@AmigoBlancos Nie no, chyba nikt poważny nie zaprzecza, że Vini jest świetnym piłkarzem. Dostaje mu się za pajacerke w większości

6

5

@kacpernau prędzej za to drugie

btw, po kiego wy tam wchodzicie i dyskutujecie? xD

18

@LukaszFan skąd pewność, że byśmy nie wygrali? przecież szybkie otwarcie meczu mogłoby rzutować na cały mecz. Real musiałby się otworzyć w pogoni za wynikiem, morale u naszych byłyby większe etc, etc.

Pieron wie jakby się mecz potoczył gdyby zaliczyli nam bramkę

1

@MesQueUnClub_87 Pięknie się zapowiada 2025 - tutaj jeszcze zaliczymy mocną końcówkę roku dzięki Stalkerowi 2.

0

@HarveySpecter Wskaż mi konkretna linijkę, bo tego nie widzę. xD

1

https://pbs.twimg.com/media/GcBCAg2WkAA-6f6?format=jpg&name=small

Ewidentnie najmądrzejsi nauczyciele w Rosji

2

@HarveySpecter No nie wiem czy tak o mnie, mogę pochwalić De Jonga za lepszy mecz ale w ostatecznym podsumowaniu jest on jednym z pierwszych do sprzedania w moim mniemaniu. Ewentualnie mógłby zostać do rotacji, jako zmiennik ale na to nas nie stać.

3

@HarveySpecter ale wiesz, ze tutaj siedzi wielu ludzi i niekoniecznie mówimy jednym głosem? czasami trendują jedne lub drugie narracje ale bez wskazania konkretnych przykładów taka gadka jak Twoja nie ma sensu

7

@maroon Akademia chłopskiego rozumu wleciała za mocno widzę, idąc tym tokiem rozumowania to my zaczęliśmy wojnę z Niemcami w 39?

0

@betonito bo jest odpowiedzialnie wprowadzany po ciężkiej kontuzji

8



Słyszeliście pracownicy gastro? W wigilie macie tyrać, żeby pani poseł miała gdzie zjeść obiad z rodzinka w wigilie, bo ona oczywiście w wigilie nie musi pracować w sejmie. Nic mnie bardziej nie obrzydza w polskiej polityce niż takie opasłe świnie z wiejskiej.

0

@VegetaPolska Tego nie uwzględniam, chodzi mi o oficjalne konsekwencje.

12

@maroon W jaki sposób zaczęła wojnę? Tym, że nie chcą być pod ruskim butem?

0

@partymaker De Jong to może sobie wchodzić w 60/70 minucie za Casado, żeby ten odpoczął - i to już przy pewnym wyniku.
Nie stać nas na tak drogiego w utrzymaniu zmiennika ale skoro ziomek nie chce odejść to innej opcji nie widzę.

0



Fajnie się ogląda reklamy w produkcie za tyle pieniędzy, fifacze? ^^

1

@takisobiektos Ale w Hiszpanii jest chyba najwięcej błędów. xD

4



Lewus prezentuje nowe laczki w których będzie występował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?