- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1111 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1111 Culés
5
God of War Ragnarok to produkcja niemal idealna, daję 9,5/10
Dałbym grze 10/10 ale niektóre etapy w których wcielamy się w Atreusa są nieco nudne i monotonne ale gra jako całość jest niemalże idealna.
2
@Messibestplayerintheworld jak 99 procent exow od PlayStation.
PS. Czasowych exow. Pewna era się skończyła i mam dzieję, że nie przełoży się to na spadek jakości.
1
@Messibestplayerintheworld Jest na liście do ogrania, poczekam tylko aż jakaś zacna przecena wleci. :D
Chociaż i tak pewnie odłożę go na później bo zaraz Stalker 2 a już w lutym Kingdom Come 2.
0
@marcin62 jak dla mnie GOW jest nad tamtymi produkcjami, teraz jako gracz PC ogrywam RDR1 które wyszło na pc 29.10 :)) znaki czasu widać ale klimat i fabuła póki co TOP.
Potem jak i u CB, wleci Stalker 2
1
@Messibestplayerintheworld jak dla mnie jedna z najlepszych gier jakie ograłem.
Teraz czeka cię dodatek Valhalla (też bardzo fajny)
2
@Messibestplayerintheworld
Zawiodłem się finałem. Taki bezjajeczny jak na zbliżający się Ragnarok.
1
@norbi77 bo spłycony. Miała być trylogia nordycka a zrobili jednak 2 części. Część z 2018 roku była tworzona większym nakładem pracy i same walki z Baldurem chłonęły ogrom czasu. Kontynuacja na wielu decyzjach straciła.
1
@Nightraider
Mi zaczęło się dopiero dobrze grać po zakończeniu głównej fabuły i mogłem na spokojnie eksplorować świat mając już wszystkie zdolności. Często było tak, że w jakimś miejscu była zagadka, ale nie było info, że nic nie zdołasz zrobić (czasami tylko Mimir mówił, że nic się nie zdziała).
Co do fabuły, to była zbyt wydłużona drętwymi momentami jak np Atreus szukający z tą dziewczyną jedzenia dla zwierząt czy kogoś tam.
Sam Odyn też mnie nie przekonał, bo nie budził szacunku, grozy, strachu...zwykły leśny dziadek.
Mimo tego, ogólnie dla mnie to bardzo dobra gra, ale nie rewelacyjna.