marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ależ ten BF dalej kosmicznie wygląda.
ogólnie mam wrażenie, że gdzieś w 2016-2018 doszliśmy do peaku grafiki w grach. Teraz nie dość, że gierki wyglądają tak samo co w tym okresie, jak nie gorzej to jeszcze wyciskają ostatnie soki z sprzętu. :|
0
@TheNekro94 Z tego co kojarzę ten automatyczny tlumacz oferował polski język w niektórych filmach. Chyba, że polityka jutuba się zmieniła i olewają Polaków, albo faktycznie inicjatywa z tymi napisami należy do twórcy
5
Piękna przyjaźń
1
@ViscaBarca123 Dożyliśmy czasów kiedy kibicom na ocenę 8+ wystarczy, że piłkarz nie strzeli żadnej gafy, mało wymagający Ci kibice. :p
0
Ale my z nimi fatalny bilans mamy. :o
6
@4drian0 jak człowiek wspomni sobie starsze części BF'a od razu uświadamia sobie jak ta seria została ugrzeczniona i spłycona.
0
@okiemtypera_lucaxx95 fajne takie nocki, gdzie możesz sobie potężną drzemkę uciąć i jeszcze Ci za to placa. ;p
1
@Kgorecki2500 wiadomo, Trump zyska w oczach części społeczeństwa które ma problem z nadwaga. ;p
4
My mamy Trzaskowskiego w metrze, ameryczka ma Trumpa który udaję że pracuje w mcd. XD
1
@SelloutCrowd Przy Szczęsnym coś cudowaliśmy?
0
@Danny Gaucho Elitarne towarzystwo, ciekawe czy dożyjemy czasów kiedy następny rodak wykręci chociażby połowę statystyk Lewego.
0
@Tomason Jeżeli port będzie na przyzwoitym poziomie to na jakieś przecenie się sprawdzi
3
@Mitch_Atleta wtedy taki kibic mówi sobie, że Auba strzeliłby więcej a poza tym tapiny, pustaki i karne to się liczą za 0,5 gola i serducho wraca do normy. ;p
10
oj tak, Krychowiak później już został bardziej memem ale co w pewnym momencie był jednym z lepszych jak nie najlepszym śpd na świecie to jego
6
Jak to jest, że skończony emeryt który miał już zjeżdżać do bazy ma gola więcej niż potężny duet najlepszych piłkarzy na świecie, którzy masowo mają zdobywać złote piłki? :p może jak chłopaki z Madrytu się zepną to sumując ich wynik przegonią dziadka z Polski.
1
@okiemtypera_lucaxx95 przecież to totalnie inne sytuacje
2
Kiedyś jak chłopaki wracali z przerwy reprezentacyjnej to człowiek się martwił bo za każdym razem trybiki się zacinały i były masakryczne problemy, a teraz? pewne 3:0, okazje i dominacja. Maszyna Flicka nie ma hamulców na razie
1
@Stinger_ gotuje potężnie chłopak. Chyba nikt się nie spodziewał że aż tak wystrzeli z liczbami w tym sezonie
0
@maroon Prosto, masz biec i strzelać. Zero zatrzymywania się, zwalniania i czegokolwiek. :|
2
@Matheu12 Kiedyś United, ale to się taki mem zrobił że mi zbrzydł ten klub totalnie
Teraz nie mam tam ulubionego klubu
1
@AnsuLamine Normalny kibic powinien sobie życzyć żeby Penia nagle wystrzelił z formą żebyśmy mieli konkurencje na bramce
no ale jesteśmy na la bambie która życzy zawodnikowi kontuzji a potem płacze, że na notatniku niski poziom
2
@Szklaner Nie no, panie - szanujmy się z tym New Balance, przecież ten mod to niezbalansowana abominacja + gra zupełnie już Gothica nie przypomina, bo dodaje tyle pierdół.
@Kgorecki2500 Osobiście po dwójce polecam sięgnąć po Kroniki Myrtany, pomijając kilka mankamentów uważam, że tak powinien wyglądać Gothic 3.
2
@Kgorecki2500 widzę wciągnęło na maksa. :D
0
@bartekvisca przereklamowana gierka, niby otwarty świat i eksploracja trochę ratuje ale wszystko tam jest strasznie płytkie i bez głębi
0
@Arden
chłopak ma gest, to się ceni
4
ale dzikus jest narwany. :D nic z charakteru nie stracił i oby tak na boisku pozostało bo jak Flick odpowiednio go pokieruje to będziemy mieli prawdziwego masakratora w środku pola
0
@clyde Będzie trzeba znowu zrobić maraton książki + gry
@VegetaPolska w zeszłym roku odświeżałem sobie jedynke i dwójkę i jednak w jedynce bawiłem się lepiej, pomimo iż paskudnie się już zestarzała. ;p
11
@Arden Klasa boiskowa? Totalne zero.
Ogólnie jak uważam Martineza za dobrego bramkarza tak samo uważam, że jest bramkarskim odpowiednikiem Viniego - umiejętności jakieś ma ale pajacuje strasznie
0
@Talion Myślałem, że jednak ogarną jakieś DLC, gdzie pobiegamy sobie symbiotem.
Chyba, że szykują coś w stylu dużego rozszerzenia/pełnoprawnej gry w stylu Miles Morales
3
Chłop powinien odpowiadać jak potencjalny morderca 23 dzieciaków i opiekunki a dostanie wyrok DO 10 lat - ewentualnie patrząc na gatke o siłach wyższy stwierdzą niepoczytalność i psychiatryk.