5



Ależ ten BF dalej kosmicznie wygląda.

ogólnie mam wrażenie, że gdzieś w 2016-2018 doszliśmy do peaku grafiki w grach. Teraz nie dość, że gierki wyglądają tak samo co w tym okresie, jak nie gorzej to jeszcze wyciskają ostatnie soki z sprzętu. :|

0

@TheNekro94 Z tego co kojarzę ten automatyczny tlumacz oferował polski język w niektórych filmach. Chyba, że polityka jutuba się zmieniła i olewają Polaków, albo faktycznie inicjatywa z tymi napisami należy do twórcy

5



Piękna przyjaźń

1

@ViscaBarca123 Dożyliśmy czasów kiedy kibicom na ocenę 8+ wystarczy, że piłkarz nie strzeli żadnej gafy, mało wymagający Ci kibice. :p

0



Ale my z nimi fatalny bilans mamy. :o

6

@4drian0 jak człowiek wspomni sobie starsze części BF'a od razu uświadamia sobie jak ta seria została ugrzeczniona i spłycona.

0

@okiemtypera_lucaxx95 fajne takie nocki, gdzie możesz sobie potężną drzemkę uciąć i jeszcze Ci za to placa. ;p

1

@Kgorecki2500 wiadomo, Trump zyska w oczach części społeczeństwa które ma problem z nadwaga. ;p

4



My mamy Trzaskowskiego w metrze, ameryczka ma Trumpa który udaję że pracuje w mcd. XD

1

@SelloutCrowd Przy Szczęsnym coś cudowaliśmy?

0

@Danny Gaucho Elitarne towarzystwo, ciekawe czy dożyjemy czasów kiedy następny rodak wykręci chociażby połowę statystyk Lewego.

0

@Tomason Jeżeli port będzie na przyzwoitym poziomie to na jakieś przecenie się sprawdzi

3

@Mitch_Atleta wtedy taki kibic mówi sobie, że Auba strzeliłby więcej a poza tym tapiny, pustaki i karne to się liczą za 0,5 gola i serducho wraca do normy. ;p

10



oj tak, Krychowiak później już został bardziej memem ale co w pewnym momencie był jednym z lepszych jak nie najlepszym śpd na świecie to jego

6

Jak to jest, że skończony emeryt który miał już zjeżdżać do bazy ma gola więcej niż potężny duet najlepszych piłkarzy na świecie, którzy masowo mają zdobywać złote piłki? :p może jak chłopaki z Madrytu się zepną to sumując ich wynik przegonią dziadka z Polski.

1

@okiemtypera_lucaxx95 przecież to totalnie inne sytuacje

2

Kiedyś jak chłopaki wracali z przerwy reprezentacyjnej to człowiek się martwił bo za każdym razem trybiki się zacinały i były masakryczne problemy, a teraz? pewne 3:0, okazje i dominacja. Maszyna Flicka nie ma hamulców na razie

1

@Stinger_ gotuje potężnie chłopak. Chyba nikt się nie spodziewał że aż tak wystrzeli z liczbami w tym sezonie

0

@maroon Prosto, masz biec i strzelać. Zero zatrzymywania się, zwalniania i czegokolwiek. :|

2

@Matheu12 Kiedyś United, ale to się taki mem zrobił że mi zbrzydł ten klub totalnie

Teraz nie mam tam ulubionego klubu

1

@AnsuLamine Normalny kibic powinien sobie życzyć żeby Penia nagle wystrzelił z formą żebyśmy mieli konkurencje na bramce

no ale jesteśmy na la bambie która życzy zawodnikowi kontuzji a potem płacze, że na notatniku niski poziom

2

@Szklaner Nie no, panie - szanujmy się z tym New Balance, przecież ten mod to niezbalansowana abominacja + gra zupełnie już Gothica nie przypomina, bo dodaje tyle pierdół.

@Kgorecki2500 Osobiście po dwójce polecam sięgnąć po Kroniki Myrtany, pomijając kilka mankamentów uważam, że tak powinien wyglądać Gothic 3.

2

@Kgorecki2500 widzę wciągnęło na maksa. :D

0

@bartekvisca przereklamowana gierka, niby otwarty świat i eksploracja trochę ratuje ale wszystko tam jest strasznie płytkie i bez głębi

0

@Arden



chłopak ma gest, to się ceni

4



ale dzikus jest narwany. :D nic z charakteru nie stracił i oby tak na boisku pozostało bo jak Flick odpowiednio go pokieruje to będziemy mieli prawdziwego masakratora w środku pola

0

@clyde Będzie trzeba znowu zrobić maraton książki + gry

@VegetaPolska w zeszłym roku odświeżałem sobie jedynke i dwójkę i jednak w jedynce bawiłem się lepiej, pomimo iż paskudnie się już zestarzała. ;p

11

@Arden Klasa boiskowa? Totalne zero.

Ogólnie jak uważam Martineza za dobrego bramkarza tak samo uważam, że jest bramkarskim odpowiednikiem Viniego - umiejętności jakieś ma ale pajacuje strasznie

0

@Talion Myślałem, że jednak ogarną jakieś DLC, gdzie pobiegamy sobie symbiotem.

Chyba, że szykują coś w stylu dużego rozszerzenia/pełnoprawnej gry w stylu Miles Morales

3



Chłop powinien odpowiadać jak potencjalny morderca 23 dzieciaków i opiekunki a dostanie wyrok DO 10 lat - ewentualnie patrząc na gatke o siłach wyższy stwierdzą niepoczytalność i psychiatryk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?