4

@Lucyfffer Dla Xaviego mimo wszystko plus ogromny się należy, świeży trener z zerowym doświadczeniem w Europejskiej piłce przyszedł do mega rozwalonej i zdesperowanej Barcelony, chłop ma Barce w serduchu i to widać

0

@Azazel_Pazuzu to są te detale

2

@Eto'o9 R10 Ciężko żeby 17 latek był regularny cały sezon - to w pełni normalne - za to powalone jest to, że pomimo delikatnej zadyszki i tak praktycznie co mecz rzuci jakaś bramkę czy asystę. :p

3

@TheNekro94 Oj tak, u nas bardzo dobra reakcja przed powodzią jak i po niej, nie ma za bardzo do czego się przyczepić

10

Krytyka hiszpańskiego rządu przez Torresa to jego najlepsza akcja w tym sezonie. Masakra co się tam musi dziać w kwestii pomocy, organizacji czy trochę się cofajac, minimalizowaniu strat skoro nawet bardziej znani ludzi zaczynają otwarcie jechać z rządem

10



Stanowski czasami coś z sensem napisze

3

@Faro ale nie musisz swoich frustracji przelewać na nas

2

@MichalZZZ Xavi widział potencjał w innym młodym talencie, Oriolu. :p

2

Co Flick ugotował z tym łapaniem na spalonego to głowa mała. :o

1

@arasz1819 nie porównuje, Gavi przy nich to nieszkodliwy dzieciak
Bawi mnie tylko narzekanie na agresywność Gaviego, kiedy jeszcze kilka lat temu klaskali Ramosowi który brutalnie wycinał Messiego

1

@Podatek Skoro 15 latka według prawa jest na tyle dojrzała żeby uprawiać seks to tym bardziej powinna samodzielnie decydować o wizytach u lekarza imo

0

@partymaker A dlaczego? Ja czasami jak czytam Gale to się uśmiechnę pod nosem, może komuś też ten komik poprawi humor. :p

4

@Safrani to już swoja droga
@tomek8756 ja to mam wrażenie, że Real przyciaga takich specjalnych kibiców xDD

4



Gala to Gala, wiadomo że to specjalny przypadek ale wielu kibiców Realu wychodzi z takiego założenia

A najbardziej śmieszne jest to, że jeszcze kilka lat temu nie wyciągali ręki z gaci jak oglądali Ramosa, Pepe czy innych swoich odklejencow. xD

0

@kondzix2115 Chyba jeden z głównych powodów dlaczego przestałem oglądać seriale praktycznie. Coraz mniej jest produkcji które trzymałyby przyzwoity poziom od początku do końca

4



Miły gest

11

@Aragorn33 Ciutke pociesza mnie myśl, że nie tylko my musimy użerać się z dzbanami na tle politycznym. ;p

1

@Sulimo a więc tak najwięksi przeciwnicy Halloween zamierzają z nim walczyć

2

@AlexDark00 postąpił normalnie jeżeli jego wiek mentalny to jakieś 13 lat. Normalny człowiek po założeniu rodziny nie stwierdza, że jednak to nudne, be i fuj i wybiera życie singla

1

Nowy DA 66k graczy na samym steam, niby czlowiek się spodziewal ale jednak się łudził. :p

1

@visca_josef niech się znajduje, nie mam z tym większych problemów chyba, że jest to jedyna rzecz jaka ma do zaoferowania gra pod pewnymi względami

A tutaj ewidentnie Bioware bardziej skupiło się na zaimkach i kreatorze postaci niż na mechanikach rpg. Strasznie zeszmacilo się Bioware


4

https://x.com/Pirat_Nation/status/1851734477443338739

Prawdziwa innowacja w grach rpg, możesz przeprosić npcta za użycie złych zaimków. Co się stało z moich kochanym Bioware to ja nie mam pytań. XD

1

@MessiForeverTheBest Jak znajdzie się świr to byle impuls wyzwoli w nim agresję czy różne psychopatyczne zachowania. Ja od dzieciaka gram w gry, również grało się w te brutalniejsze i nawet pająka Ci nie zabije, tylko złapie i wypuszczę na ogród. :p

3

@Kazragore Jak ja patrze na interfejs rodem z gry mobilnej czy chociażby ograniczenie mechanik rpg to wiem, że gierka skierowana raczej do gracza Fortnite niż weterana rpg. ;p

1

@Jakchcesz oni już nawet subskrypcję na dlc wprowadzili xD

0

@VegetaPolska nie wiem, pewnie będzie widać jakieś braki, bo gierka nie ma jakiegoś kosmicznego budżetu


2

@sopelinho w tym roku akurat każdy kandydat miał swoje argumenty no ale ktoś przegrać musiał

21

@Kgorecki2500 17 lat a mentalem przerasta starszego Viniego o głowie, jak nie dwie. xD

12



Szykujcie się panowie, nadciąga prime Viniego - 10 razy więcej płakania o rasizm, machania łapami i ogólnego pajacowania. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?