2

@BorzyKrzys Wykształcenie nie wpływa na kulturę osobista. :p

21

@lucas/catalan a to jak gorsi chodzą to git, niech nawet nie robią dochodzenia tylko od razu na wolność

0

@okiemtypera_lucaxx95 w większości przypadków to my jako mężczyźni zbudowaliśmy i utrwaliliśmy te stereotypy

1

@Kgorecki2500 Piękna gra, też sobie odświeżam. :D

2

@JordiAlbion Może miał organizacje na jakieś konkretne gry hazardowe, eventy czy coś a kminił coś na boku

3



Widzę, że z 2,3 dni "wczesnej premiery" przechodzimy już do dwóch tygodni. XDD

0

@MichuZ44 Patrząc na reakcje ludzi jakie panują przy tych doniesieniach o decyzjach Kyliana ciekawi mnie jakby la bamba zareagowała gdyby Yamal stwierdził, że to pierdzieli i skupia się na Barcelonie. xDD

0

@MesQueUnClub_87 13 posterunek to też nie moja bajka, poczucie humoru oparte na 'hehe, patrzcie murzyn" imo zbyt prymitywne

0

@MesQueUnClub_87 kiepscy=miodowe lata

Ogólnie piękne czasy, Polacy kiedyś robili top produkcję

1



widzę wsparcie kibiców idzie równo z zaangażowaniem i umiejętnościami polskich piłkarzy. Dopasowali się

2

@Stinger_ Alexik forma mutant XDD

4

@tomek8756 to nie tylko grzybiarze, po prostu ludzie na fb są mocno... specyficzni xD

2

@tbas Ironii, nawet tak słabej nie skumasz nawet jak walnie Cię prosto w łeb, co?

4



za jointa w restauracji do 3 lat a za zabicie rodziny wycieczka do Dubaju

1



Gdybym nie miał całej biblioteki na steam to chętnie przeszedłbym na goga. xD

2

@DiSBlaDE patrząc na bolączki techniczne jakie gnębią nasza stronkę od lat to tutaj niczego nie da się naprawić. :|

4

@Kgorecki2500 najlepsze jest to, że przeciętny odbiorca treści Brauna się z tym zgodzi

a potem normalnie będzie sobie marudził na Anglików, że nam nie pomogli

3

@RoberDzik Będę kibicował dobremu meczowi. ;p

2

@Kgorecki2500 Teraz to już chyba używane tylko.
Ostatni raz takie kolekcje widziałem w Empiku u siebie, ale to było z bite kilka lat temu. ;p

1

@Kgorecki2500 I spotkają się z linczem z strony graczy i rekordowymi spadkami na giełdzie. (Jak Ubi) Giereczkowo jest beznadziejnie regulowane z perspektywy konsumenta ale mimo wszystko to my - a raczej nasze pieniądze mają decydujący wpływ. Dlatego tak ważne jest bycie odpowiedzialnym konsumentem, zero litości i... remeber, no preorders.

Niestety w dobie coraz większych przyrostów w branży nie jest to takie hop siup, założę się, że nowy Assassyn pewnie świetnie się sprzeda bo wielu "graczy" ma wywalone w branże a po prostu gra w gierki dla grania. Ot - cena jaką trzeba zapłacić za wyjście giereczkowa spoza strefę nerdów. ;p

16

Podobnie jak Żul Kunde a jak wszyscy widzimy zmiana pozycji to najlepsze co mogło go spotkać

0

@Hosh Madrycioki jak zwykle, swój świat i swoje kredki xD

2



No, to posłuchali. XDD

1

@tomek8756 co za prawo*

9

@TheCule Potencjalnym ratownikom, którzy potem będą ratować ich skóry. :D
Chyba, że tam to działa inaczej i mają wywalone w takich

5

@Kgorecki2500 Mocne, ale potrzebne bo z takimi upraciuchami nie ma co się pieścić.

I tak pewnie większość co została zostanie dalej

10



To uczucie kiedy przed tragedią ostrzega Cię tornado.. albo kilka tornad.

Pod względem pogodowym to mamy niesamowitego farta, że żyjemy w naszej Polsce.

2



Więcej tego samego i ocena bodajże o 3 oczka niższa niż podstawka Starfielda? A co to się podziało? :D

No chyba, że growi "krytycy" w końcu zaczynają być krytykami i recezentami. :|

17

@Derean głupota ewentualnie brak znajomości piłki nożnej

0

@LeoMessiiBarcaPepa Coś ci się odkleiło kolego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?