marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys Wykształcenie nie wpływa na kulturę osobista. :p
21
@lucas/catalan a to jak gorsi chodzą to git, niech nawet nie robią dochodzenia tylko od razu na wolność
0
@okiemtypera_lucaxx95 w większości przypadków to my jako mężczyźni zbudowaliśmy i utrwaliliśmy te stereotypy
1
@Kgorecki2500 Piękna gra, też sobie odświeżam. :D
2
@JordiAlbion Może miał organizacje na jakieś konkretne gry hazardowe, eventy czy coś a kminił coś na boku
3
Widzę, że z 2,3 dni "wczesnej premiery" przechodzimy już do dwóch tygodni. XDD
0
@MichuZ44 Patrząc na reakcje ludzi jakie panują przy tych doniesieniach o decyzjach Kyliana ciekawi mnie jakby la bamba zareagowała gdyby Yamal stwierdził, że to pierdzieli i skupia się na Barcelonie. xDD
0
@MesQueUnClub_87 13 posterunek to też nie moja bajka, poczucie humoru oparte na 'hehe, patrzcie murzyn" imo zbyt prymitywne
0
@MesQueUnClub_87 kiepscy=miodowe lata
Ogólnie piękne czasy, Polacy kiedyś robili top produkcję
1
widzę wsparcie kibiców idzie równo z zaangażowaniem i umiejętnościami polskich piłkarzy. Dopasowali się
2
@Stinger_ Alexik forma mutant XDD
4
@tomek8756 to nie tylko grzybiarze, po prostu ludzie na fb są mocno... specyficzni xD
2
@tbas Ironii, nawet tak słabej nie skumasz nawet jak walnie Cię prosto w łeb, co?
4
za jointa w restauracji do 3 lat a za zabicie rodziny wycieczka do Dubaju
1
Gdybym nie miał całej biblioteki na steam to chętnie przeszedłbym na goga. xD
2
@DiSBlaDE patrząc na bolączki techniczne jakie gnębią nasza stronkę od lat to tutaj niczego nie da się naprawić. :|
4
@Kgorecki2500 najlepsze jest to, że przeciętny odbiorca treści Brauna się z tym zgodzi
a potem normalnie będzie sobie marudził na Anglików, że nam nie pomogli
3
@RoberDzik Będę kibicował dobremu meczowi. ;p
2
@Kgorecki2500 Teraz to już chyba używane tylko.
Ostatni raz takie kolekcje widziałem w Empiku u siebie, ale to było z bite kilka lat temu. ;p
1
@Kgorecki2500 I spotkają się z linczem z strony graczy i rekordowymi spadkami na giełdzie. (Jak Ubi) Giereczkowo jest beznadziejnie regulowane z perspektywy konsumenta ale mimo wszystko to my - a raczej nasze pieniądze mają decydujący wpływ. Dlatego tak ważne jest bycie odpowiedzialnym konsumentem, zero litości i... remeber, no preorders.
Niestety w dobie coraz większych przyrostów w branży nie jest to takie hop siup, założę się, że nowy Assassyn pewnie świetnie się sprzeda bo wielu "graczy" ma wywalone w branże a po prostu gra w gierki dla grania. Ot - cena jaką trzeba zapłacić za wyjście giereczkowa spoza strefę nerdów. ;p
16
Podobnie jak Żul Kunde a jak wszyscy widzimy zmiana pozycji to najlepsze co mogło go spotkać
0
@Hosh Madrycioki jak zwykle, swój świat i swoje kredki xD
2
No, to posłuchali. XDD
1
@tomek8756 co za prawo*
9
@TheCule Potencjalnym ratownikom, którzy potem będą ratować ich skóry. :D
Chyba, że tam to działa inaczej i mają wywalone w takich
5
@Kgorecki2500 Mocne, ale potrzebne bo z takimi upraciuchami nie ma co się pieścić.
I tak pewnie większość co została zostanie dalej
10
To uczucie kiedy przed tragedią ostrzega Cię tornado.. albo kilka tornad.
Pod względem pogodowym to mamy niesamowitego farta, że żyjemy w naszej Polsce.
2
Więcej tego samego i ocena bodajże o 3 oczka niższa niż podstawka Starfielda? A co to się podziało? :D
No chyba, że growi "krytycy" w końcu zaczynają być krytykami i recezentami. :|
17
@Derean głupota ewentualnie brak znajomości piłki nożnej
0
@LeoMessiiBarcaPepa Coś ci się odkleiło kolego