2

@draxidox Wystarczy popatrzyć na źródło tych informacji żeby obalić wiarygodność do 0.

2



chłop profilaktycznie powinien mieć uciętego siusiaka a dostał jakieś śmieszne 2,5 roku więzienia

5

@Gaz https://x.com/adrianbyaj/status/1837453789290185192

ja dostałem raka, wy też dostaniecie.

0



Czyli tak jak myślałem, razem z napędem zakręcimy się w okolicy 4k. XD

4

@tristan87 Znalazł się jeden gagatek, nawet przez chwilę wisiał w gorących dyskusjach.

0

@RoberDzik Parodia dziennikarstwa.

0

@macio_944 Nie no, trzeba mieć tytaniczny mental żeby olać takich hejterów

znając ludzi życzenia śmierci były jednymi z lżejszych obelg

6



przykry obraz polskiego prawa - dla mnie sprawa powinna być prosta:
wsiadasz za kierownicę po pijaku? odpowiadasz jak za próbę morderstwa.
Zabijesz kogoś po pijaku? Jak za morderstwo.
Zero litości dla takiej patologii.

0

@Mow_mi_Douglas Mniej zaufania to trzeba mieć do Ter Stegena, skoro z kilku opcji - po kilkudziesięciu sekundach myślenia wybrał tą najgorsza

1

@Dankho94isback pod karierę w jakieś mocnej przecenie warto

Chyba, że już masz jakąś nowsza Fifę to pytanie ile jesteś w stanie wydać za kilka nowych pierdół, animacji i aktualizacje składów

2

@Jakchcesz jeszcze uwzględnić trzeba fakt, że sporo się zastanawial nad tym co zrobić z piłką xD

0

@Karzel Ale gdzie tu widzisz winę Erica? Stegen władował go na paskudna mine i tyle, ponosi cala odpowiedzialność

0

Ter Stegen za tego babola to 50 kółeczek wokół Camp Nou powinien zrobić

5

@okiemtypera_lucaxx95 sezon dopiero ruszył a ten już typuje kandydatów do finału LM xDDD

1

@Rewolucja123 Ragnarok i FF16 - miejsce na dysku a miejsce w portfelu... zrobi się samo. :D

0

@LambiPL Mnie tam totalnie odrzuciła struktura świata rodem z MMO - nie tego oczekuje od singlowego RPG'a.

1

@Jakchcesz Wiadomo, ja po tych słowach już zastanawiam się nad preorderem

5



No to już można stawiać domy, że gra okaże się maksymalnie przeciętna i niezbyt ciepło przyjęta przez fanów.

2



Wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie. :D

0



nie no, takim to lewą dłoń ku przestrodze bym ucinał.

5

@fart a co najważniejsze słabe w stosunku do samego siebie

0

@partymaker Toksyczna to może za duże słowo, ale wzruszenie ramionami ewidentnie pretensjonalne

2



Strasznie mi się podobają obrazki jakie płyną z gorszej części Madrytu. Śmiesznie byłoby gdyby wielki projekt Pereza poszedł do kosza na śmieci bo nikt nie zapanowałby nad ego piłkarzy

0

@Rewolucja123 pograłby człowiek w oryginalna trylogie.

1

@macio_944 Oj jeszcze jak :D

0



W tym Sony to już całkowicie na łeb upadli xD

6

@Michael24 W sumie wszystko się zgadza - Vini prowokuje to otrzymuje. :|

1

@icmmii jo temu też znika z twittera do przyszłego tygodnia. xD

14



Typ co prowadzi bardzo skrajny, agresywny i nieraz obraźliwy dla niektórych profil płaczę, że stał się ofiarą hejtu. XD biedactwo, nic tylko współczuć

5



Tusk niczym bożek, jedna ręką miesza w biznesach Intela żeby musieli ciąć inwestycje a drugą w chmurach żeby zalało spory kawał Polski (i naszych sąsiadów) niesamowitą moc ma ten człek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?