marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@draxidox Wystarczy popatrzyć na źródło tych informacji żeby obalić wiarygodność do 0.
2
chłop profilaktycznie powinien mieć uciętego siusiaka a dostał jakieś śmieszne 2,5 roku więzienia
5
@Gaz https://x.com/adrianbyaj/status/1837453789290185192
ja dostałem raka, wy też dostaniecie.
0
Czyli tak jak myślałem, razem z napędem zakręcimy się w okolicy 4k. XD
4
@tristan87 Znalazł się jeden gagatek, nawet przez chwilę wisiał w gorących dyskusjach.
0
@RoberDzik Parodia dziennikarstwa.
0
@macio_944 Nie no, trzeba mieć tytaniczny mental żeby olać takich hejterów
znając ludzi życzenia śmierci były jednymi z lżejszych obelg
6
przykry obraz polskiego prawa - dla mnie sprawa powinna być prosta:
wsiadasz za kierownicę po pijaku? odpowiadasz jak za próbę morderstwa.
Zabijesz kogoś po pijaku? Jak za morderstwo.
Zero litości dla takiej patologii.
0
@Mow_mi_Douglas Mniej zaufania to trzeba mieć do Ter Stegena, skoro z kilku opcji - po kilkudziesięciu sekundach myślenia wybrał tą najgorsza
1
@Dankho94isback pod karierę w jakieś mocnej przecenie warto
Chyba, że już masz jakąś nowsza Fifę to pytanie ile jesteś w stanie wydać za kilka nowych pierdół, animacji i aktualizacje składów
2
@Jakchcesz jeszcze uwzględnić trzeba fakt, że sporo się zastanawial nad tym co zrobić z piłką xD
0
@Karzel Ale gdzie tu widzisz winę Erica? Stegen władował go na paskudna mine i tyle, ponosi cala odpowiedzialność
0
Ter Stegen za tego babola to 50 kółeczek wokół Camp Nou powinien zrobić
5
@okiemtypera_lucaxx95 sezon dopiero ruszył a ten już typuje kandydatów do finału LM xDDD
1
@Rewolucja123 Ragnarok i FF16 - miejsce na dysku a miejsce w portfelu... zrobi się samo. :D
0
@LambiPL Mnie tam totalnie odrzuciła struktura świata rodem z MMO - nie tego oczekuje od singlowego RPG'a.
1
@Jakchcesz Wiadomo, ja po tych słowach już zastanawiam się nad preorderem
5
No to już można stawiać domy, że gra okaże się maksymalnie przeciętna i niezbyt ciepło przyjęta przez fanów.
2
Wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie. :D
0
nie no, takim to lewą dłoń ku przestrodze bym ucinał.
5
@fart a co najważniejsze słabe w stosunku do samego siebie
0
@partymaker Toksyczna to może za duże słowo, ale wzruszenie ramionami ewidentnie pretensjonalne
2
Strasznie mi się podobają obrazki jakie płyną z gorszej części Madrytu. Śmiesznie byłoby gdyby wielki projekt Pereza poszedł do kosza na śmieci bo nikt nie zapanowałby nad ego piłkarzy
0
@Rewolucja123 pograłby człowiek w oryginalna trylogie.
1
@macio_944 Oj jeszcze jak :D
0
W tym Sony to już całkowicie na łeb upadli xD
6
@Michael24 W sumie wszystko się zgadza - Vini prowokuje to otrzymuje. :|
1
@icmmii jo temu też znika z twittera do przyszłego tygodnia. xD
14
Typ co prowadzi bardzo skrajny, agresywny i nieraz obraźliwy dla niektórych profil płaczę, że stał się ofiarą hejtu. XD biedactwo, nic tylko współczuć
5
Tusk niczym bożek, jedna ręką miesza w biznesach Intela żeby musieli ciąć inwestycje a drugą w chmurach żeby zalało spory kawał Polski (i naszych sąsiadów) niesamowitą moc ma ten człek