marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1842129847138619473
Elegancko, religia w szkole to super sprawa na drzemkę.
10
https://x.com/Konserwaty7393/status/1841582971268092041
Jak nie zakrętki to teraz mydło. Przerażające ilu starszych ludzi ma tendencje do ośmieszania się w internecie.
0
@escarabajo Ale on się nie dziwi, a brzydzi. :|
3
@4drian0 Prawdziwa weryfikacja będzie kiedy gracze dostaną gierkę, oceny recezentow można traktować bardziej jak ciekawostkę
0
@Antimadridista_WR Nie zmienia to faktu, że płacisz 440 złotych za uptade do gry usługi która wychodzi co roku. xD Dokładasz 50 ziko i masz za taką cenę Baldurs's Gate 3 i Elden Ring. xD no nie kalkuluje się to za cholerę, co by Ci w pakiecie nie próbowali wcisnąć
1
@Luciano99 Wiadomo, mi chodzi tylko o właściwą cenę na premierę.
Zawsze bawi mnie jak wydawcy próbują oszukać definicję nazywając to jakimiś wczesnymi dostępami kiedy to po prostu zwykła premiera a później wlatuje premiera dla "biedaków" :p
2
@Luciano99 440 złotych na premierę. :D
0
@Pressinho Tak jest, twitty Tuska czy Hołowni mają moc zmuszenia firmy do wycofania jakiegoś produktu. Gdyby chcieli to dalej mogliby z tym działać, bo prawnie nic im nie zabronili.
7
Rok bez ploteczek o powrocie Neymara rokiem straconym. xD
2
@negreanu Wiadomo, kolega wprowadza w błąd bo politycy nic oficjalnego nie zrobili tylko oburzyli się na twitterku, jak spora część społeczeństwa.
Myślę, że nawet bez ich opinii firma by się wycofała bo presja społeczna zrobiła się duża
7
https://x.com/mazureusz/status/1841222081322553493
Wiadomo, lepiej żeby państwo nie wtryniało się w rynek a lobby alkoholowe spokojnie hodowało sobie nowe pokolenie alkoholików. xD
1
@Marian_Pazdzioch "Oczywiście, że nie. Ale pomyśl o Ukraińcach. Tam nikt wojny nie przewidywał, nastąpiło to z dnia na dzień."
Czyli w 2014 faktycznie zielone ludziki ich odwiedzili.
6
Wiadomo, wielki sukces Hołowni - to, że większość internautów oburzyło się w tej sprawie i zrobiło się o tym całkiem głośno nie ma znaczenia. :|
1
@Bartas7VeB No raczej logiczne, że w założeniach trenera nie była gra na 100% zawodnika który wraca po wielomiesięcznej kontuzji i jeszcze spokojnie wtedy wygrywaliśmy
1
@Luciano99 Zawsze mógłby być wieszakiem, odwiesić na niego kurteczkę czy coś
1
@barcanawieki Dlatego mówię, że Dembele grał X razy lepiej ale jednak co do zasady wszystko się zgadza, trzymamy i liczymy nie wiadomo na co tracąc pieniądze na jego kontrakt i miejsce na boisku.
@Andi18 Myśle, że byle młodzik mógłby zagrać i nie zauważylibyśmy większej różnicy - no ale tak do poważniejszej zmiany potrzeba transferu.
4
Nie rozumiem przypadku Torresa, jednego Dembele (który grał X razy lepiej) trzymaliśmy tutaj kilka lat licząc, że w końcu się ogarnie i zacznie grać lepiej - z rekinem będzie tak samo? Trzymamy do upadłego czy o kiego chodzi?
0
@CPuyol On ma jeszcze jakiś obrońców?
2
@clyde zdrada = wskazanie drzwi do wyjścia z mojego życia.
Zero wytłumaczeń i usprawiedliwień
2
@siuuu zdjęcia pozytywnych grubasków. :D
19
Jakby nie patrzeć to kibice Realu dostosowują się do niskiego poziomu swoich piłkarzy, często jest tak, że jak próbujesz z nimi rozmawiać na logiczne argumenty to w kontrze usłyszysz "a my mamy 15 lig mistrzów!!!" i tyle z rozmowy.
12
@siuuu Na wódce powinny być obrazki z marskością wątroby, pijanymi bezdomnymi i jakieś przedstawienie przemocy domowej - skoro na fajkach takie "ostrzeżenia" wprowadzili to tym bardziej powinny zawitać na butlach od alkoholu.
0
@cules100pro Ewidentne zawieszenie dla Koke za rasizm.
7
@NeroTFP1 Dyrekcja razem z pedagogiem z buta powinni zostać wywaleni - może wtedy reszta dyrektorów "z powołania" dostanie nauczkę, że problemów dzieciaków nie można bagatelizowac
1
@macio_944 2 razy gorszy skład a i tak każdy krytykował (słusznie) nasza gre.
25
@norbi77 No nie ukrywajmy, typ idealnie pasuje do Realu a Real do niego
0
@capoN Vini pajacuje ale nie jest groźny
Pajacowanie ramosa czy pepe mogło się kończyć wielomiesięczna przerwa od piłki dla naszych
0
@FCB24 no to żeś musiał znaleźć jednego rodzynka bo akurat wczorajszy występ sędziego był komentowany dosyć pozytywnie
3
@FCB24 Ciężko żeby sędziowie dalej nie byli tematem głównym skoro ciągle odwalają maniane
1
@VegetaPolska trofea trofeami ale nie można zapominać, że piłeczka to też rozrywka która ma zająć i zainteresować widza, pragmatyzmem i minimalizmem tego nie osiągniesz.
np. za Ernesto często odpuszczałem mecze, bo pomimo dobrych wyników piłeczka chodziła tak, że człowiek mógł sobie to na dobranockę puścić.