1



Ale potężne dojenie marki, skoro robią ekranizacje interaktywnego... filmu. :D

3

@Adran360 możesz wyjechać z Madrytu ale Madryt nigdy nie wyjedzie z Ciebie

1

@Kgorecki2500 Tworcy Wolfa bardzo lubią chyba Polskę, pełno akcentów skierowanych w nasza stronę + żona Blazkowicza jest Polka. :D

0

@michal26 serce w gardle po przeczytaniu tego

14

@Lucyfffer Escobar finansował budowę dróg, boisk czy szpitali

71

@Lucyfffer odcinając się od sprawy buddy bo wyroku nie ma to parodia jest społeczeństwo, które łatwiutko daje się zbałamucic kilkoma akcjami charytatywnymi

27

Czuje trochę syndrom Lewego/Bońka. Delikatny ból tylnej części ciała, że ktoś zrobił większą karierę. ;p

0

@MesQueUnClub_87 Milion sprzedanych egzemplarzy w tydzień i recenzje w większości bardzo pozytywne. Ogarnę zapas pampersów i można zwiedzać. ;p

Chociaż gierka ponoć ma też swoje mankamenty, jak system walki

2



Rośnie nam 3 siła giereczkowa w Polsce, elegancko. :D

1

@DLFCB na początku zapowiadał się na całkiem spoko akcyjniaka ale potem to już totalnie mózg trzeba było wyłączyć żeby przymykać oczy na te absurdy. :D

1

@Ojciec5tkidzieci typowi kibicie realu

5

@NeroTFP1 Jak rozumieć minimum socjalne? O jakich kwotach mówimy? Bo aż ciężko uwierzyć w te 17 milionów. :o

2

@Sulimo pewien wąsaty malarz byłby dumny z postu Michała

3



No, klimacik niesamowity.

3

@TankerHunter a czego ty żeś oczekiwał po wersji mobilnej?

15



Najśmieszniejsze jest to, że to nie jest pojedyncza opinia - przeglądając internet można zauważyć, że tona wiary wychodzi z takiego założenia. xD

0

@maroon Czysto teoretycznie. ;p

0

@BorzyKrzys no dla Chajzera cały motyw udzielania się charytatywnie to pic na wodę i korzysta z niego tylko dlatego żeby wybielić przed społeczeństwem jakieś swoje idiotyczne akcje

10



czy on kiedyś nie gadał, że dyskryminacja chłopów mu nie przeszkadza? XD

2

@BorzyKrzys Wykształcenie nie wpływa na kulturę osobista. :p

21

@lucas/catalan a to jak gorsi chodzą to git, niech nawet nie robią dochodzenia tylko od razu na wolność

0

@okiemtypera_lucaxx95 w większości przypadków to my jako mężczyźni zbudowaliśmy i utrwaliliśmy te stereotypy

1

@Kgorecki2500 Piękna gra, też sobie odświeżam. :D

2

@JordiAlbion Może miał organizacje na jakieś konkretne gry hazardowe, eventy czy coś a kminił coś na boku

3



Widzę, że z 2,3 dni "wczesnej premiery" przechodzimy już do dwóch tygodni. XDD

0

@MichuZ44 Patrząc na reakcje ludzi jakie panują przy tych doniesieniach o decyzjach Kyliana ciekawi mnie jakby la bamba zareagowała gdyby Yamal stwierdził, że to pierdzieli i skupia się na Barcelonie. xDD

0

@MesQueUnClub_87 13 posterunek to też nie moja bajka, poczucie humoru oparte na 'hehe, patrzcie murzyn" imo zbyt prymitywne

0

@MesQueUnClub_87 kiepscy=miodowe lata

Ogólnie piękne czasy, Polacy kiedyś robili top produkcję

1



widzę wsparcie kibiców idzie równo z zaangażowaniem i umiejętnościami polskich piłkarzy. Dopasowali się

2

@Stinger_ Alexik forma mutant XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?