8



Czyżby Flick zrobił delikatna kare za ostatni mecz? :p

1

@Messibestplayerintheworld Jest na liście do ogrania, poczekam tylko aż jakaś zacna przecena wleci. :D
Chociaż i tak pewnie odłożę go na później bo zaraz Stalker 2 a już w lutym Kingdom Come 2.

1

@Faro No nie wiem, ja już wnioski wyciągnąłem. Pozbyć się i zapomnieć.

0

@AmigoBlancos Nie no, chyba nikt poważny nie zaprzecza, że Vini jest świetnym piłkarzem. Dostaje mu się za pajacerke w większości

6

5

@kacpernau prędzej za to drugie

btw, po kiego wy tam wchodzicie i dyskutujecie? xD

18

@LukaszFan skąd pewność, że byśmy nie wygrali? przecież szybkie otwarcie meczu mogłoby rzutować na cały mecz. Real musiałby się otworzyć w pogoni za wynikiem, morale u naszych byłyby większe etc, etc.

Pieron wie jakby się mecz potoczył gdyby zaliczyli nam bramkę

1

@MesQueUnClub_87 Pięknie się zapowiada 2025 - tutaj jeszcze zaliczymy mocną końcówkę roku dzięki Stalkerowi 2.

0

@HarveySpecter Wskaż mi konkretna linijkę, bo tego nie widzę. xD

1

https://pbs.twimg.com/media/GcBCAg2WkAA-6f6?format=jpg&name=small

Ewidentnie najmądrzejsi nauczyciele w Rosji

2

@HarveySpecter No nie wiem czy tak o mnie, mogę pochwalić De Jonga za lepszy mecz ale w ostatecznym podsumowaniu jest on jednym z pierwszych do sprzedania w moim mniemaniu. Ewentualnie mógłby zostać do rotacji, jako zmiennik ale na to nas nie stać.

3

@HarveySpecter ale wiesz, ze tutaj siedzi wielu ludzi i niekoniecznie mówimy jednym głosem? czasami trendują jedne lub drugie narracje ale bez wskazania konkretnych przykładów taka gadka jak Twoja nie ma sensu

7

@maroon Akademia chłopskiego rozumu wleciała za mocno widzę, idąc tym tokiem rozumowania to my zaczęliśmy wojnę z Niemcami w 39?

0

@betonito bo jest odpowiedzialnie wprowadzany po ciężkiej kontuzji

8



Słyszeliście pracownicy gastro? W wigilie macie tyrać, żeby pani poseł miała gdzie zjeść obiad z rodzinka w wigilie, bo ona oczywiście w wigilie nie musi pracować w sejmie. Nic mnie bardziej nie obrzydza w polskiej polityce niż takie opasłe świnie z wiejskiej.

0

@VegetaPolska Tego nie uwzględniam, chodzi mi o oficjalne konsekwencje.

12

@maroon W jaki sposób zaczęła wojnę? Tym, że nie chcą być pod ruskim butem?

0

@partymaker De Jong to może sobie wchodzić w 60/70 minucie za Casado, żeby ten odpoczął - i to już przy pewnym wyniku.
Nie stać nas na tak drogiego w utrzymaniu zmiennika ale skoro ziomek nie chce odejść to innej opcji nie widzę.

0



Fajnie się ogląda reklamy w produkcie za tyle pieniędzy, fifacze? ^^

1

@takisobiektos Ale w Hiszpanii jest chyba najwięcej błędów. xD

4



Lewus prezentuje nowe laczki w których będzie występował.

12

Piękne jest życie związane z sędziowaniem w Hiszpanii, możesz partolić robotę na maksa, walić błąd za błędem i ogólnie być beznadziejnym w tym co robisz a i tak nie wyciągną żadnych konsekwencji. Praca idealna można powiedzieć.

36



+1, slaby mental u części z was panowie. :D

2

@Maker0 Właśnie w takich meczach, gdzie nic nie chce iść jak powinno prawidłowa praca na VAR, czy samych sędziów może być kluczowa - tam decydują detale.

Wiadomo, nie usprawiedliwia to naszej beznadziejnej gry ale kto wie jakby się potoczyły losy meczu gdyby wszystko działało jak należy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ujowy Var nie zasłoni naszej beznadziejnej gry ale pieron wie jakby sie potoczył meczyk gdyby var zadziałał prawidłowo - pewnie by się otworzyli, co dałoby nam szanse na kolejne gole

lub totalnie nas zdominowali, wciskając dwie brameczki.
Własnie w takich meczach, kiedy nie idzie ważny jest każdy detal, jak chociażby ludzie na Varze którzy nie muszą korzystać z okularów tego pana
https://static.wikia.nocookie.net/13posterunek47/images/b/b7/St%C4%99pie%C5%84.png/revision/latest?cb=20210213201343&path-prefix=pl

0

@Peciak Lepszy rydz jak nic. :p

2

@Roobo Nie wiem czy był spalony, bo buty tam wyglądają na nienaturalnie wydłużone ale obrażając z takiego powodu ludzi sam wychodzisz na dzbana, mniej napinki polecam :v

12



Rekin może piłkarzem jest przeciętnym, ale serducho ma ogromne.

1

@MesQueUnClub96 Dodi co z siebie fakty wypluł, cud nad La Bamba.


No ale ciężko się nie zgodzić, mecze na La Bambie pokazuja, ze tutaj też często zoo mocne wlatuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?