marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Jakby ktoś pod koniec zeszłego sezonu powiedział, że Raphinha tak wystrzeli w kosmos z forma to wysłałbym go na przymusowe leczenie. Niesamowity progres pod Flickiem chłopak zrobił.
1
@MesQueUnClub_87 Chyba każdy trener ma mniejsza lub wieksza fiksacje na jakimś punkcie - ot, sprawka ego czy czegoś tam jeszcze. ;p
3
@norbi77 Wychodzisz z błędnego założenia, że u nas na bramce priorytetem jest bronienie.
Tutaj bramkarz ma ładnie operować pilka, bronienie to sprawa drugorzędna. ;p
10
tak się kończy wpajanie dzieciakowi lewack... znaczy prawicowych ideologi. ;p
1
@Stinger_ Owszem, nie wyczułeś ironii :D
0
@Stinger_ Wszyscy przereklamowani, bo nikt nie zaprowadził Legii Warszawa do zwycięstwa w Lidze Mistrzów, factos.
10
@Wojcio Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
0
@Gaz Punkty punktami ale gołym okiem widać, że za Flicka (przynajmniej do kryzysu) gramy efektowniej i efektywniej. Fizycznie już tak nie odstajemy, bramek strzelamy więcej
a no i najważniejsze, czemu sytuacji z ligi mistrzów tak nie porównujecie? ;p
0
@bartekvisca A skąd mam wiedzieć, skoro premiera 9 grudnia. :p
Osobiście wątpie żeby gra była jakimś wielkim hitem, aczkolwiek jak nie spartacza sprawy od strony technicznej to raczej gracze cieplo przyjma Indiane
0
UV już grał w nowego Indiane i czuł jakaby grał w drugowojenne Dishonored. Gierka w ogóle jest immersive sim co Bethesda totalnie chyba ukryła w swoim marketingu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@AbdulWisimuel Nie no, jak ogólny kryzys utrzyma się na tyle żeby przegrać sezon w lidze i głównym winowajca na la bambie będzie Penia to nie mam pytań. XD
1
@MesQueUnClub_87 Ogółu też się to tyczy, podparłem się tylko ostatnim pokoleniem bo ostatnio o nich znowu trochę głośniej
19
Odnośnie ostatniego pokolenia to nigdy nie zrozumiem protestów, które odbijają się na zwykłych obywatelach - właśnie z ludźmi powinni trzymać żeby może kogoś przekonać do swojej sprawy - teraz to kogo mają przekonać, jak wszystkich denerwują? :D
Jedyny protest jaki ma chociażby nutkę sensu to pod siedzibami władz.
1
Laporta teraz powinien wysłać Pepowi składankę najlepszych zagrań De Jonga (najlepiej tych z Ajaxu, tylko przerobić ich koszulki na nasze) i zarzucić skromna kwota 100-120 milionów. Może się nabierze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
City upadające na twarz zawsze cieszy. Sztuczny twór jak PSG - jedynie szkoda, że Pep tyle się tam zasiedział.
5
@QuaReL majster w grudniu przegrany XDDDD
jak w życiu też masz taki mental jak w strefie kibicowania to nic tylko współczuć
3
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1862872686965186592
śmieszne z perspektywy czasu. ;p Jak zlejemy Real w następnym El Clasico to Lewmu stopa urośnie jeszcze bardziej a żebyśmy dostali karnego to chyba naszych będą musieli do szpitala wywozić.
0
@okiemtypera_lucaxx95 obie drużyny jeszcze nie jedna wpadke zalicza
1
@JoeSatriani Tak podkreślasz te kontuzje Realu jakbyśmy mieli totalnie zdrowa i ograna ze soba kadre. XD
6
@Botanik ale ci tu chłopaki Mode na sukces zrobili xD
1
@Jakchcesz Pytanie jeszcze jaka zawartość, bo jak mają zawalić cała mapę pytajnikami to tak średnio bym powiedział
aczkolwiek jeżeli ktoś ma pchnąć strukturę i zawartość otwartych światów do przodu w stosunku do obecnych gier to myśle, że właśnie Redzi mogą to zrobić
3
Trochę obawiam się o "większego" wiedźmina - niech twórcy w końcu zakoncza ten wyścig szczurów pt. "kto zrobi największą mape" bo finalnie produkt na tym traci
99% otwartych światów byłoby znacznie lepszymi grami, gdyby świat byłby mniejsze o X procent.
1
@Wasacz_ Jedyne sensowne podejście w dzisiejszych czasach, poczekać az w miarę chociaż naprawią gierke(albo jak w przypadku DD2, dodadza jeszcze spolszczenie) często to zajmuje tyle że nawet promka jakaś wejdzie - totalnie nie rozumiem graczy, którzy biorą udział w tym wyścigu szczurów, z mojej perspektywy przyczyniają się tylko do jeszcze większego zepsucia branży.
1
@4drian0 No jak ludzie czują taka presje, że muszą na JUŻ grać to niech płaca. :D
Frajerska zagrywka z strony wydawcy to jedno, ale w kwestii przedwczesnych premier gracze ewidentnie chca byc dymani, a wydawca w takiej sytuacji po prostu schyla sie po pieniadze, minimalnym nakładem sił.
Jeszcze ma dodatkowy profil, bo matołki mu dodatkowo będą robić za beta testerów. :|
3
@Wasacz_ Lenistwa twórców nie można usprawiedliwiać, że gracze mają dostęp do fajnych dysków. Niewiele więcej zajmuje Baldur od Larianów a jest naszpikowana gra na 100h+ a nie jak tutaj pewnie jakieś 20
@Kgorecki2500 Jeszcze rozumiem zakup wczesnego dostępu w jakieś grze multi bo rankingi, wyniki, odblokowanie lepszych broni etc ale gry single, które jeszcze wychodzą w dramatycznym stanie? xD totalny brak szacunku do pieniędzy
1
@Kgorecki2500 no jak wstąpisz do straży do Lee i najemnicy robia papa. ;p
0
@bartekvisca Problem jest ale na dłuższą metę bardzo ciężko go rozwiązać. Przede wszystkim transfery, bo kim może rotować Flick - De Jongiem, któremu się nie chce?
@Ojciec5tkidzieci Teraz jest słabszy okres to pewnie zaraz pójdzie narracja, że jest potrzebny na gwalt. :p
3
Patrząc na reakcje tutaj to jeszcze z dwa, trzy przegrane mecze i Flick będzie wywożony na taczkach.
Utopijny świat La Bamby gdzie młodziki bez doświadczenia mogą cały sezon trzymać świetny poziom, a brak jakościowych zmienników na przestrzeni całego sezonu nie odbije się nam czkawka. :D
4
@Kgorecki2500 Pamiętam bum na te darmowe gry na Epicu, dodałem chyba z 30 łącznie, żadnej nie uruchomiłem
Teraz po postawieniu Windowsa nawet epica nie zainstalowałem. :|