marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr,1985 Nie zapominaj, ze w środe gramy ważny mecz z Dortmundem w LM.
11
Negatywne rozmowy o Peni dzisiaj to typowe, la bambowskie szukanie kozła ofiarnego. Ogólnie można odnieść wrażenie czytając niektórych, że Pena jest głównym czynnikiem, który spowodował kryzys CAŁEJ drużyny.
1
@LOPEZ16 No topowa to ona nie jest. Brakuje zmienników na poziomie jakby nie patrzeć
6
https://nakarmpsa.olx.pl/#content
Warto przypomnieć - dla was jeden klik, dla psiaków karma. :D
1
@Pedri16Future Właśnie odkryłeś, że jesteśmy zbieranina ludźmi z różnymi opiniami na dany temat? :p
3
@sergio5 Wciaż jestem delikatnie rozczarowany, że Luuk nie został jako zmiennik Lewusa.
2
@Ojciec5tkidzieci wad nie stwierdzono, nawet troche sentyment sie uruchomił bo na 20 urodziny dostałem podobna kreacje z browarów, tylko przypominająca tort. :D
0
@Kengo Myślę, że wszystko zależy od człowieka i jak z danych rzeczy korzysta.
3
https://x.com/wroblewski_m/status/1865314361037775097
Kult chlania wiecznie żywy xD
3
Vavra co poddymia przed premiera KCD2 :D
9
Ciężko się nie zgodzić, dlatego się dziwie jak przeciętny Kowalski broni Kaczyńskiego w tej sprawie. Każdy z nas poniósłby odpowiedzialność za naruszenie czyjeś nietykalności ale pan poseł to może być nietykalny. XD
4
@Jakchcesz Ja w szoku, że przeciętni obywatele sami stwarzają rase panów, którzy mogą być ponad prawem. Intrygujące i przerażające. Każdy musi ponieść konsekwencje swoich czynów - nieważne czy jesteś przeciętnym budowlańcem czy posłem
17
https://x.com/bandyci_drogowi/status/1864771872996393438
najpiękniejsze wyłudzenie odszkodowania jakie widziałem - rodem z Saints Row. :D
0
@4drian0 A tu cyk, zapomnieli dodać do grafiki że to z dlss. :|
2
@Tabaluga37 @Kgorecki2500 Delikatne sprostowanie - X-kom dalej oferuje usługę montażu https://www.x-kom.pl/montaz
2
@Jakchcesz no właśnie ja tak z dystansem podchodze do tych dlssów i generatorów klatek, jednak co czysta moc to czysta moc. :D aczkolwiek w razie w można skorzystać. Delikatny dylemacik się wkradł, więcej hz w 1080p czy normalnie wejść w 2025 z 2k. :D
Delikatnie się obawiam, że bez sprzętu z ścisłego topu, patrząc na trendy optymalizacyjne w branży szybciutkio sprzęt przestanie wyrabiać w wyższej rozdzielczości
@Filipem Całe życie jako biedaczysko grałem w 1080p i nie ma takiej tragedi. :D
@Kgorecki2500 Ja Nvidie jeszcze trochę ogarniam, AMD za to jest czarna magia. ;p
0
@Derean bo rtx 4070 wiecznie fpsów nie będzie trzymał, a ja nie zamierzam co generacje wymieniać bebechów pc. ;p
0
Dobra, spece komputerowe. Zamierzam zainwestować w rtx 4070 super i zastanawiam się nad monitorem 2k - aczkolwiek nie chce totalnie odcinać się od grania (dobrze wiemy jak są optymalizowane w dzisiejszych czasach gry) w 1080p. Teraz pytanko, czy monitor 2k elegancko przeskaluje się do 1080p w ramach potrzeby czy ni chu chu i będzie rzyg od samego patrzenia na ekran?
@4drian0 @Jakchcesz @macio_944
8
Biedronka? Rzyg.
0
@Trojanek23 Patrząc na to co wyprawiają niekiedy nasi politcy niepowiedziałbym żeby Trzaskowski jakoś wielce się wyróżniał w sztuce manipulacji społeczeństwem.
0
@AFA legendarna 4 wciąż sporadycznie jest grana, imo najlepszy fps pod multi.
Próbowałem coda, kiedy wyszło nowe mw2 - na początku nawet nawet ale potem fikuśnie skiny mnie odtrąciły. :p
1
@4drian0 po najnowszym bfie wciąż doskwiera mi głód na multikowe strzelanki w klimacie bfa. Mam nadzieje, że nie spierdziela sprawy
0
@barcelonaLM no jo, nic nie znaleziono ale tak czy siak jest mocno prorosyjski.
1
Braun trochę impostor. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz to niezłe za darmo
3
https://www.purepc.pl/image/news/2024/12/03_avowed_dyrektor_artystyczny_obsidian_wywoluje_burze_w_sieci_echa_sporu_z_elonem_muskiem_6.jpg
Dykrektor artysytyczny z Obsidianu. Microsoft w żaden sposób nie odciął się od tych słów i całej afery, nieźle. XD
1
@Kgorecki2500 no właśnie gierka ma już status gold i premiera będzie tydzień wcześniej
Wiadomo, że różnie z tym bywa ale jak ktoś przyśpiesza premierę a nie opóźnia to dobrze wróży
2
Premiera KCD2 przełożona na.. 4 lutego. :D Jutro nowy trailer i wymagania.
2
@kejdzi aj tam, chłop w wieku 25 lat ustawił rodzine na dwa pokolenia do przodu, ma super żyćko i prawdopdoobnie dłuższy zjazd z forma, nie ma co płakać