marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złote myśli Trumpa xD
0
@Lukikiki jak o zaburzeniach i chorobach psychicznych można myśleć w kategoriach odwaga/strach?
1
O panie. XDDD grałbym jak opętany
3
Dobrze, że to zwykłe marketingowe gadki bo inaczej kinowe doświadczenie 24 fpsy. xD
3
@macio_944 Mam nadzieję, że muzyczka w walkach będzie stała minimum na takim poziomie jak w Cyberpunku, bo wiedźminowskie lelelele to mi się już uszami wylewa xD
0
@Majczel97 Yamal jakby mógł to grałby pewnie o kulach. :D Piłkarza w takich sytuacjach nie ma co słuchac, sztab medyczyny i trener decyduja - w tym przypadku zadecydowali po prostu fatalnie.
1
@Kgorecki2500 Ciri, pokonała białe zimno i wróciła po czasie. Następnie udała się do Nilfgardu ale coś nie pykło i ostatecznie stwierdziła, że pierdzieli i zostaje Wiedzminka. :D
6
Będzie gwint! :D
0
Tylko w Barcelonie jeden z głównych filarów projektu może grać z skręconą kostką. XD Jeżeli sztab medyczny go dopuścił do meczu to ktoś tam potężnie beknąć za to powinien.
0
@Katalończyk 99 No, grają grają - a potem cyk i nie grają. :|
0
Ale z Yamalem to już Flick trochę przesadził - na selekcjonera Hiszpanii ludzie marudza, że wystawia młodego w każdym dostępnym meczu a tymczasem u nas takie amatorstwo się odwaliło.
1
Jeszcze z 2,3 porażki i ludzie faktycznie z sentymentem zaczną wspominać Xaviego. :D Niesamowici jesteście.
0
@Batys Zaraz u buka będzie można postawić faworyta do straty zęba
1
@sevs Próbowałeś masturbacji?
8
@okiemtypera_lucaxx95 no tak, piłkarz musi zrobić 30 salt i stanąć na głowie żeby te barany z la ligi porządnie wykonywali swoja robote.
0
@koziar Nie ma reguły, czasami mogą czuwać do północy, żeby na następny dzień zawinąć się o 21.
aczkolwiek wielokrotnie tak było, że jak jakiś pajac zaczął rozrabiać po nocach to rano wylatywał w podskokach
3
@koziar Wiesz dlaczego trolle najczęściej atakuja w nocy? Bo moderacja juz dawno smacznie śpi, przyjda rana to go zbanuja. xD
20
Totalna głupota, że grał. Rozumiem, że to kluczowy piłkarz ale jak znowu wypadanie na miesiąc to masakra.
0
@Bulbazaur17 otóż to
1
@Pedri16Future Czysto teoretycznie masturbacja redukuje stres i rozładowuje napięcie więc idealne rozwiązanie na przegrany meczyk. ;p
0
@mcsarna Nie no, jednak obecna sytuacja w Barcelonie idzie na konto Bartoemu. On rozpieprzył wszystkie pieniądze na graczy którzy się nie sprawdzili, przespał całą zmianę pokoleniowa - do takiego stopnia, ze Flick musi sie modlić żeby Casado czy Yamal się nie połamali.
1
@macio_944 Wstał i wybrał przemoc.
0
@AmigoBlancos w sumie śmiesznie będzie jak wszyscy w wyścigu o majstra uwzględnialiśmy tylko Barce i Real a Atletico nam go zwinie sprzed nosa
no ale będziemy mieli to na własne życzenie, bo powoli to "la liga parzy" przypomina
6
@michal26 Dlatego bawi mnie jak ludzie porównują tylko punkty zdobyte przez Flicka i Xaviego i tyle, reszta ich nie interesuje - ewidentnie, nawet pomimo zadyszki gramy ładniejszą dla oka piłkę, bardziej efektywna i widać ogromna poprawę pod względem fizycznym, a tak naprawdę to dopiero początek pracy Flicka.
Teraz niektórzy marudza, ale przed sezonem każdy brałby takie wyniki z pocałowaniem rączki
4
@bartekvisca Szkołe Rysia wymyślili Redzi na potrzeby Wiedzmina
0
@A4ron Taki to już los klasycznych 9 - kiedy całej drużynie nie idzie to i te się zacinają.
Aczkolwiek tak do stóp Ronaldo, szczczególnie tego poźnieszego gdzie już totalnie zmienił charakterystykę grania i operował bliżej pola karnego może jednak się zbliżyć.
Oczywiście Messi poza skala, on grał w swojej lidze
1
@Marlon85 Pepa większość ludzi tutaj kocha i szanuje, problem mamy z City.
1
Mam nadzieję, że Laporta już tam działa i wciska szejkowi pewnego uzdolnionego blondyna
1
@Rastafarnianin Do gablotki mogą sobie wstawić
0
@Coutinho007 Sam Pep potwierdził teze, że pieniądze to nie wszsytko ale trzeba też umiejętnie budować drużyne. ;p