3

@BorzyKrzys Ciągle mam wrażenie, że Petru chcąc nie chcąc toczy potężną beke z przeciętnego zjadacza chleba.

0



Biedny chłop, tak duże alimenty przy tak śmiesznych zarobkach. :(

3

@Stinger_ Dzisiaj jeszcze w pracy, wakacje na Malediwach dla prezesa same się nie zrobia. ;p

6

@Kgorecki2500 o panie, zazdroszczę że masz ten serial przed sobą. Imo najlepsze uniwersum fantasy jakie powstało. :D

Książki też gorąco polecam, bo serial jednak sporo pomija

1

@Kgorecki2500 kto nigdy nie robił wielkiej Polski w grach strategicznych niech pierwszy rzuci kamieniem :p

0

@Kgorecki2500 Czasowe wizy? Słaba perspektywa patrzac na to, że chcieliby sobie życie na nowo ułożyć.

Oczywiście nie mówię, żeby od razu im dawać obywatelstwo ale tutaj mowa o definitywnym zakazie jednak

0

@GigiAmoroso My z naszymi piękny transferami (Coutinho, Dembele i Griezmann) to akurat cicho powinniśmy siedzieć w takich kwestiach xD

1



w sumie troche głupota, zakładając że w Rosji jest jakiś promil ludzi z niewypranymi mózgami i chcą gdzieś zwinąć manatki to nie powinno im się tego ograniczać jakoś bardzo.

0

@Balboa901 Czyli kupiliśmy na LS dwóch piłkarzy, którzy nie są nawet skrzydłowymi i jednego który okazał się plackiem.

Ile tam w nich zainwestowaliśmy? 400 milionów? :|

20

@Filipem Nigdy w życiu, szejkowie to zakała dzisiejszej piłeczki.

48

@AmigoBlancos Przecież u was to norma, nigdy nie mieliście wspaniałego stylu xD

7



Wciskają ludziom przeplaconone, niekiedy nawet niedobre żarcie i teraz płaczą. xD

1

@JordiAlbion to samo co w trzech ostatnich odsłonach AC tylko w "japońskiej skórce"

2

@malicinho i tak o 110 ziko za dużo. ;p

1

@Godlo POPIS to ściek ale szukanie alternatywy w konfederacji to totalna desperacja albo głupota

0

@Kubsoleon W punkt.

2



Ależ poczucie humoru. xD Ciekawe jakie byłyby nastroje gdyby ktoś z lewicy nagrał taki sam film ale zamiast 'jakiegoś lewaka' pojawiłby się 'jakiś ksiądz'

0

@Rust_Cohle widze cos marnie idzie ci opusczanie la bamby. ;p

5

@bartulek98 A wystarczyło tylko ciut lepiej wykańczać akcje żeby znowu bić się o tryplet. :|

2

@Luciano99 Owszem ale tylko dlatego, ze robia te elementy lgbt/woke tylko po to żeby były i są wciskane na siłę. Nie ma w tym głębi, jakości. Można to jednak zrobić z rozumem jak Lariany, Redzi czy stare Bioware.

Z Ubi totalnie się zgadzam, grałeś w jedną grę grałeś w każdą inna. Ciągle te same schematy tylko w innej skórce - no na dłuższą mete to zwyczajnie nie mogło przejść xD


1



Oho, widzę że część graczy już pcha narracje że problemy Ubi są jakoś powiązane z woke i lgbt. xD
To, ze robia na maksa przeciętne gry nie ma w ogóle z tym nic wspólnego. xD

1

@Azazel_Pazuzu Intensywność siada, bo ciągle katujemy tych samych piłkarzy, a jak już ktoś z ławki wejdzie to często zaniża poziom. Zespoły które mają genialne kadry mają problemy żeby cały sezon rozegrać na wyższej intensywności a co dopiero Barca z podstawowymi brakami i rezerwami na poziomie ligowego średniaka.
Już nawet nie mówiąc, że w każdej formacji mamy naszych kluczowych 17 latków. Słyszałeś kiedyś żeby dziecioki zagrały cały sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym na najwyższej koncentracji i intensywności? Bo ja nie.

Mentalność? Przecież z takim Bayernem czy Realem jeszcze kilka lat temu byłoby bronienie jednej bramki przewagi. xD Barca Xaviego w życiu nie wyszarpałaby zwycięstwa z Borrusia.

7

Bawi mnie trochę obwinianie za wczorajszy mecz Flicka, chłop rzeźbi z czego ma jak tylko może a i tak zbiera krytykę za mecz który lekko powinniśmy wygrać. xD
Bo jak można obwiniać trenera, kiedy patrzysz na taką 75 minutę i widzisz Lewusa który nie trafia w piłkę mając soczysta setke. xD Już nie mówiąc, że mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie.

0

@HypeR No i git, bo to świetne gierki. Nie dla każdego priorytetem jest super graficzka. ;p

5

@Azazel_Pazuzu No nie wiem, jesteś totalnie ślepy jeżeli nie zauważyłeś że w tym sezonie gramy na wyższym poziomie, szczególnie w kwestii intensywności i mentalności - aczkolwiek nie da się tak grać całego sezonu mając kadrę jaką mamy. xD

a konferencja to konferencja, puścić jakąś gatke dla mas trzeba i elo, wracamy do pracy.

2

@TheNekro94 Myślę, że jednym z czynników które na to ma ogromny wpływ jest brak jakościowych zmienników - w ataku praktycznie możemy liczyć na 3 piłkarzy, reszta jest tłem, w pomocy jednym z kluczowych elementów jest Casado który nie wytrzyma na pełnej koncentracji całego sezonu, alternatywa? De Jong któremu często się nie chce.
Tak samo w defensywie z Cubrasim, aczkolwiek tutaj jest nutka nadziei bo wraca Araujo.

Tak czy siak, wzmocnień potrzebujemy na gwałt jeżeli chcemy walczyć cały sezon na 3 frontach.

0

@Lahey Spokojnie. Barca wygra wysoko jakiś mecz to według OPa będziemy lecieć po tryplet.

0

To jak Barca gra w tym sezonie z większymi drużynami naprawdę robi wrażenie

0

@Prorokk co tak skromnie? :p

0

@Miszak problem w tym, ze alternatywa w Polsce dla PO/PIS to taki sam gnój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?