5



Mam nadzieje, ze Redzi poszli po rozum do głowy i faktycznie będzie tak jak GOL to przedstawia. Mnie osobiście jeszcze trochę marwi silnik na którym działają bo do tej pory chyba jedynie dobrze zooptymalizowana gra na UE5 jest... Fortnite.

0

@clyde Nawet zastanawiam się nad preorderem bo wlatuja z 30% przecena. :D

2

@kuz Ja tam większych problemów z graniem kobietami nie mam - wiadomo, że grając chłopem lepiej się utożsamiam z bohaterem i jest lepsza wczutka w postać ale da się to przeboleć

9

@Arcybiskup ale pierdolamento xD

1

@Kgorecki2500 No ale ostatecznie praktycznie cały gameplay się o tym opierał, nawet nie trzeba było patrzeć na animacje przeciwnika tylko mechanicznie już powtarzałeś schemat.

3

@ProMILs taktyka Geraltem u 99% graczy:
Quen -> atak -> unik - powtórz do wygrania
a potem to młynek robi łututu.

Cały system walki powinien zostać przebudowany - bo ten z Wieśka 3 już nie przejdzie + rozwój postaci, który też powinien wpływać na gameplay (w cyberpunku fajnie to ostatecznie ogarneli, widać że jakaś ogarnieta osoba siadła do tego systemu)

Osobiście mi się marzy system walki chociaż ciutkę inspirowany systemami z souls-like ale to raczej nie przejdzie. :p

2

@Eklerek dalej pluja
aczkolwiek pewnie zaraz po premierze wersji na pc chłopaki z OB wezma sie za spolszczenie

5

@Kgorecki2500 Gwint to najlepsza mini-gra jaką widziałem w grach komputerowych. Czasami odpalałem Wieśka tylko po to, żeby zagrać z handlarzami. :D

2

@Safrani gracze w końcu mają swoje 5 minut na la bambie. :D

2

@Jakchcesz Wiadomo, takie obawy są normalne - sam zastanawiam się jak zbalansują moc Ciri fabularnie i gameplayowo + bardzo mnie ciekawi jak przeszła próbe traw


7

Patrząc na reakcje graczy odnośnie nowego wiedzimna już sam nie wiem kto jest głupszy w tej branży.
Wydawcy, którzy wydają z jakiś swoich powodów niedorobione gierki, recenzenci którzy mimo wszystko bronią tych gier czy gracze którzy tylko jak zobaczą babę dra mordę o woke, czy ględzą na wygląd postaci na podstawie renderowanego zwiastunu.
I tak patrząc na trendy, będzie tylko gorzej. :p

0

@clyde w 2025 już ma być

4

Sony ładnie atakuje pecety. Final Fantasy, The Last of us i coraz więcej mówi się o stellar blade - miód na moje serduszko

0

@szela1899 O wyglad też się czepiają? Na podstawie renderowanego cinematica? XD

0

@FanBarcYxD Elden jest spoko na start - dzięki temu, że jest open worldem jest stosunkowo znośny do ogarnięcia. :D

4

@Adran360 Teoretycznie nie może

4

@macio_944 puryści wiedzmina też już plują jadem - ale jak to ciri wiedzminka, pije eliksiry i ma kocie oczy

Mnie to ogolnie trochę bawi, skreślanie gierki po jednej zapowiedzi xD

1

Ale się zajarałem też nowym dziełem w świecie Eldena a to jakiś coop ma być. :c Niby człowiek wiedział, że Miyazaki pójdzie w taka stronę ale i tak nutka rozczarowania się wkradla

11

@AlvaroHanso straty wyceniono na 2,50

2

@macio_944 O klimacik to ja jestem mega spokojny, Redzi nigdy nie rozczarowali pod tym względem

8

Jest wiedzmin :D jednak Ciri będziemy śmigac
@macio_944 @Kgorecki2500

2

@Kgorecki2500 przecież fragmenty z Ciri w trzecim wiedźminie totalnie nie były pod nią zbalansowane, służyły tylko jako wstawki fabularne. ;p

Jest w tej postaci potencjał na gierke, ale no właśnie balans.
W sumie fabularnie też można by ja znerfić jak mówisz i znalazłoby się 100 logicznych wytłumaczeń które by tłumaczyły osłabienie Ciri - dałoby się to ogarnąć bez poczucia "sztuczności" imo

0

@Pedri16Future Czyli od roku sytuacją na rynku stabilna, dalej da sie zarabiać. :D

0



w sumie spoko sposób żeby sobie zarobić na simpach. xD

5

@Arden Typiara totalnie obrzydliwa, ale ci faceci też tylko na mela, takiego solidnego spod płuc zasługują

2

@MesQueUnClub_87 Świetne informacje. :D

1

@Objectivo Ciekawe czy nauczyli sie na błędach Mafii 3 i zrezygnowali z otwartego świata

2

@Nightraider Tez nie kupuje ich gier, pomijając właśnie Anno. Poważnie zastanawiałem się nad Anno 117, ale po takich przebojach moga już totalnie zawijać manatki. :p

0

Ubisoft to naprawdę hit, jak niektórzy z was pamiętają od kilku dni męczę się z uruchomieniem Anno 1800 bo launcher Ubi nagle stwierdził, że gierka nie należy do mnie. Support związane ręcę, bo nie mogą namierzyć konta do którego jest przypisana gra. Reinstall launchera od Ubisoftu i Steam, odpinanie kont, reinstall samej gry - nic nie pomogło.
Ostatecznie spróbowałem zainstalować gierkę na innym dysku, gdzie nie ma nawet śladu po tym śmieciu od Ubi, który bezczelnie nazywają launcherem i co?
Nagle nie ma problemu z zidentyfikowaniem właściciela gry, która normalnie się uruchamia. Czarna magia z tym Ubisoftem.

1

@DonCarletto Myślę, że rezerowi w topowych klubach nie powinni mieć większych problemów z przyjęciem piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?