1

@Kgorecki2500 Pewnie się przeczyta z sentymentu do opowiadań czy też sagi, ale nie oczekuje niczego ponad sezonu burz

0

@Deviler i co się dziwić akurat, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien wiedzieć o istnieniu tego potworka piłkarskiego

1

1

@BorzyKrzys Tez prawda, typ za bardzo nawet tego nie odczuje

2



Przeraża mnie ilośc polubień pod wpisem tego pustostanu umysłowego

25

@Kgorecki2500 Mnie bawi, że zgraja dzieciaków jest przed klubem który jeszcze kilka miesięcy temu miał dominować i wypluwać rywali

7



śmieszki heheszki do czasu az nie zginie X osób w pożarze, które nie mogły uciec bo przejście zatarasowane przez palety. Może najwyższa pora to prawnie uregulować?

0

@kuz Ja bym mimo wszystko poczekał z modowaniem, bo teraz pewnie będzie gorący okres pod względem aktualizowaniem gry od twórców

0

@Azazel_Pazuzu z słabszymi drużynami będziemy tracić punkty. ;)
ot, życie

4

Niektórzy z was to naprawdę, zero pokory. Przed sezonem takie wyniki i kryzysy bralibyście z pocałowaniem rączki ale, że mieliśmy bardzo dobry okres i zakraliśmy ponad oczekiwania to już się zapomniało jakie braki kadrowe mamy, że opieramy skład w gigantycznym stopniu na młodzikach bez doświadczenia, którzy nawet sensownych zmienników nie mają.

Nie da się grać całego sezonu wbijając rywalowi po 3-4 bramki i dominując każde spotkanie, kryzysy są normalne nawet w pełni ustabilizowanej drużynie a co dopiero w takiej jak Barcelona.

7

@Sysia11 widze mecz na trzezwo nie byl ogladany

9



Piękny obrazek, przerwy na kadre były teraz stanowczo za często. :|

0

@Wasacz_ Nie no, Exodus miał bardziej otwarte lokacje ale nawet to nie stało przy wielkości tych światów od Ubi + mieszał otwarte lokacje z bardziej liniowymi.

29

@Aragorn33



Przecież wiadomo, że chodzi o maszty 5G. Szczepienia nie mają z tym nic wspólnego.

0

@Drozdu7 jaki to wybór skoro kupując pudelko tak czy siak kupujesz klucz? Chyba, że mówimy o konsolach. :p

0



stary wrócił i przyniósł na chatę cała mleczarnie

2



Małe zwycięstwo Stalkera 2. :D

0

@lithotripter optymalizacja? a na co to komu, macie przecież dlss

0



Btw, dalej jedyna gra korzystająca z UE5 która miała w miarę git optymalizacje na premierę jest Wukong? :D

1



Biologiczna? :o nie wiedziałem, że androidy też mogą startować.. Skynet coraz bliżej

2

@Transu96 ponoć cyberek na pc całekim nieźle hulał - z konsolami był gigantyczny problem

1

@JustJiff Zdaje sobie z tego sprawę, stąd na własność w cudzysłowie. Niestety takie paskudne czasy w branży są, kupujesz produkt za 300 ziko i w sumie mogą Ci go legalnie zabrać. xD praktycznie zerowa ochrona konsumenta w tej kwestii.

Ofc, spotkałoby się to z takim linczem że z pacjenta nie byłoby co zbierać - wystarczy popatrzeć na Ubi, które zabrało The Crew które i tak było martwe jakby nie patrzeć. Nikomu taki ruch by się nie opłacił

0

@Mitch_Atleta Również można, ja osobiście nie jestem zwolenikiem growych abonamentów i wole mieć gierkę "na właśność"

Najważniejsze żeby się nie podpalać i być odpowiedzialnym konsumentem, któremu nie odpala się w głowie gigantyczny napis "hype"

0

Dla tych którzy nastawiają się na super rozgrywkę w Stalkerze 2, radzę wstrzyymać konie. GSC zawsze miało problemy z optymalizacją, oryginalne Stalkery przy premierze również wyciskaly siódme poty z pctów. Jak już to poczekajcie sobie spokojnie aż połatają. Nie dośc, że dostaniecie finalnie lepszy produkt to jeszcze w niższej cenie pewnie, bo zdąży wlecieć jakaś przecena. ^^

0

@Deviler no jak ci partacze potoczonie zwani recezentami daja "tylko " 77 to znaczy, że naprawdę jest źle

3



Dziwne, że dopiero teraz za to się wzięli

0

@Aragorn33 ale żeby tak atakować i prowokować JE Putina?

5

https://transfery.info/aktualnosci/ksiazulo-pokazal-jak-mozna-zjesc-za-cztery-tysiace-zlotych-na-meczu-polska-szkocja-chuia-na-maksa-wideo/228475

Widzę nie tylko nasza gra powala na kolana ale pozaboiskowe usługi i ich jakość w stosunku do ceny również. XD

5

@KamQiX Może w końcu Sony przypomni sobie o Bloodborne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4



matko boska, sony łapy precz xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?