3

@MesQueUnClub_87 Osobiście się nie spotkałem, Biedronka ścisły top pod względem burdelu organizacyjnego

6

https://x.com/remizacompl/status/1866105654345355579

tam takie kary powinny lecieć, że głowa mała
no ale pewnie gnoje zainteresują się na poważnie problemem jak zginie z 50 ludzi w pożarze

2

@Kgorecki2500 Zastanów się poważnie nad 4070, dodatkowy VRAM może się przydać

0

@Szklaner a to nie jest tak, że jedna zapełniona kość to X kilogramów karmy dla KAŻDEGO zwierzaka? ;p

1

@AmigoBlancos Przed chwila zaczelo dzialac

3

@Filipem Wiedźmin pięknie się starzeje, nawet w wersji sprzed next-genowego patcha jest wciąż śliczna gierka. :D

1

@macio_944 Na początku też zastanawiałem się nad 4k ale jednak patrząc na to, że sporo gram w gierki, które mają coraz gorsza optymalizacje szybko z tego zrezygnowałem. :D 1440p imo to idealny kompromis i nawet git stosunek jakość/cena

@MesQueUnClub_87 Mam nadzieję, że mnie na większy nie podkusi kiedyś bo w takim Battlefieldzie musiałbym gonić wzrokiem, odbiłoby się to na skillach. :D

5

O panowie, podziękować wszystkim co tak ostanio zachwalali 1440p w stosunku do 1080p - przeskok jest gigantyczny a Wieśmak w wyższej rozdzielczości robi jeszcze większe wrażenie. Trochę ciężko przyzwyczaić się do większego monitora, ale myślę że to kwestia czasu. :D

2

Nigdy mi ten mod nie siedział - za duży, za bardzo rozwlekły. Miałem delikatny vibe mmo, kiedy w niego grałem. Dużo bardziej z sceny moderskiej wole Kroniki. :D Ale możę dlatego, że w pełni zachowuje ducha oryginału i jest bardziej nastawiony na fabułe, niż mechaniki.

1

@Tasde Informujesz jak uniknąć spoilerów żeby w następnej linijce samemu walnąć spoilera. XD

0

@bartekvisca No nie wiem - gdybym w wieku 17 lat miał świadomość, że mam być jedna z twarzy "odrodzenia" Barcy i już jestem jej podstawowym filarem to mental też by siadał bez odpowiedniego poprowadzenia. xD

0

@Kgorecki2500 panie, ja taki sam informatyk jak baletnica

6

@magic10 do stracenia nic nie masz aczkolwiek troche tak szybko jak na jakiś wspólny wypad, pierwsze może zacznij od jakieś kawki? ;p

2

@GeneralXavi Salah.

1

@norbi77 a to nie jest tak, że na video wyżej ludzie dopiero się zbierają czy coś? :|

5

@QuaReL "ciekawie jest przegrać mistrzostwo w Grudniu mając wygrane El Clasico"

ale potężna odkleja, ooo

dziwią mnie ludzie, którzy tutaj czytają tutaj takie kwiatki a potem wstawiaja komentarze z notatnika i mowia jaki to tam poziom niski nie jest XD

1

@Deviler a to prawie jak jedynka. ;p

0

@Deviler W sensie, że poziom trudności, ciężka w kwestii jakieś fabuły czy cieżka pod względem bugów i optymalizacji? :p

0

@Messibestplayerintheworld kiedyś wypuszczali spoko giereczki ale to co ta firma wyprawia zabija cały mój sentyment do niej - no i mam osobisty konflikt z ich launcherem, bo już drugi raz legitnie twierdza, ze mam Anno 1800 przypisane do innego konta i nie mogę grać. XD zaś będzie trzeba się z supportem użerać

@Hosh Rayman i Prince Of Persia na zawsze w serduszkach.

// Jak uruchomię gierke bezpośrednio z folderu to nagle znowu jestem jej posiadaczem - brawo Ubi. XD

5

Chce sobie człowiek w ten piękny niedzielny poranek pograć w Anno 1800 to Ubisoft uraczył go komunikatem z czapy, że gierka jest przypisana do innego konta. XD
Niech ta firma już upadnie na głupi ryj.

0

@Alvarinho Nie grałem ale zawsze cieszy jak Blizzard w trąbkę dostaje. :p

3



ciężko się nie zgodzić, najnowszy UE obecnie jest katorga dla graczy i nic nie zapowiada poprawy

2

@Kondziubarca a my co? najsilniejsi w historii?

3

Zamiana tego typa na Yamala to najlepsze co spotkało Barcelone w ostatnich latach

1



Całkiem zabawne patrząc na historie Walusia

No ale potem walnie jakiś elaborat, że Ukraina wspiera banderowców i gitowa

0

@Gibbon_FCB no madrycioki pewnie już odpalają protokół złota piłka, więc pewnie w tych kręgach tak

2



instruktor jaki luz xD

1

@Kgorecki2500 On po prostu gra tak żeby Madrycioki nie zwolniły Carlo

0

@Piotr,1985 Nie zapominaj, ze w środe gramy ważny mecz z Dortmundem w LM.

11

Negatywne rozmowy o Peni dzisiaj to typowe, la bambowskie szukanie kozła ofiarnego. Ogólnie można odnieść wrażenie czytając niektórych, że Pena jest głównym czynnikiem, który spowodował kryzys CAŁEJ drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?