marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 Osobiście się nie spotkałem, Biedronka ścisły top pod względem burdelu organizacyjnego
6
https://x.com/remizacompl/status/1866105654345355579
tam takie kary powinny lecieć, że głowa mała
no ale pewnie gnoje zainteresują się na poważnie problemem jak zginie z 50 ludzi w pożarze
2
@Kgorecki2500 Zastanów się poważnie nad 4070, dodatkowy VRAM może się przydać
0
@Szklaner a to nie jest tak, że jedna zapełniona kość to X kilogramów karmy dla KAŻDEGO zwierzaka? ;p
1
@AmigoBlancos Przed chwila zaczelo dzialac
3
@Filipem Wiedźmin pięknie się starzeje, nawet w wersji sprzed next-genowego patcha jest wciąż śliczna gierka. :D
1
@macio_944 Na początku też zastanawiałem się nad 4k ale jednak patrząc na to, że sporo gram w gierki, które mają coraz gorsza optymalizacje szybko z tego zrezygnowałem. :D 1440p imo to idealny kompromis i nawet git stosunek jakość/cena
@MesQueUnClub_87 Mam nadzieję, że mnie na większy nie podkusi kiedyś bo w takim Battlefieldzie musiałbym gonić wzrokiem, odbiłoby się to na skillach. :D
5
O panowie, podziękować wszystkim co tak ostanio zachwalali 1440p w stosunku do 1080p - przeskok jest gigantyczny a Wieśmak w wyższej rozdzielczości robi jeszcze większe wrażenie. Trochę ciężko przyzwyczaić się do większego monitora, ale myślę że to kwestia czasu. :D
2
Nigdy mi ten mod nie siedział - za duży, za bardzo rozwlekły. Miałem delikatny vibe mmo, kiedy w niego grałem. Dużo bardziej z sceny moderskiej wole Kroniki. :D Ale możę dlatego, że w pełni zachowuje ducha oryginału i jest bardziej nastawiony na fabułe, niż mechaniki.
1
@Tasde Informujesz jak uniknąć spoilerów żeby w następnej linijce samemu walnąć spoilera. XD
0
@bartekvisca No nie wiem - gdybym w wieku 17 lat miał świadomość, że mam być jedna z twarzy "odrodzenia" Barcy i już jestem jej podstawowym filarem to mental też by siadał bez odpowiedniego poprowadzenia. xD
0
@Kgorecki2500 panie, ja taki sam informatyk jak baletnica
6
@magic10 do stracenia nic nie masz aczkolwiek troche tak szybko jak na jakiś wspólny wypad, pierwsze może zacznij od jakieś kawki? ;p
2
@GeneralXavi Salah.
1
@norbi77 a to nie jest tak, że na video wyżej ludzie dopiero się zbierają czy coś? :|
5
@QuaReL "ciekawie jest przegrać mistrzostwo w Grudniu mając wygrane El Clasico"
ale potężna odkleja, ooo
dziwią mnie ludzie, którzy tutaj czytają tutaj takie kwiatki a potem wstawiaja komentarze z notatnika i mowia jaki to tam poziom niski nie jest XD
1
@Deviler a to prawie jak jedynka. ;p
0
@Deviler W sensie, że poziom trudności, ciężka w kwestii jakieś fabuły czy cieżka pod względem bugów i optymalizacji? :p
0
@Messibestplayerintheworld kiedyś wypuszczali spoko giereczki ale to co ta firma wyprawia zabija cały mój sentyment do niej - no i mam osobisty konflikt z ich launcherem, bo już drugi raz legitnie twierdza, ze mam Anno 1800 przypisane do innego konta i nie mogę grać. XD zaś będzie trzeba się z supportem użerać
@Hosh Rayman i Prince Of Persia na zawsze w serduszkach.
// Jak uruchomię gierke bezpośrednio z folderu to nagle znowu jestem jej posiadaczem - brawo Ubi. XD
5
Chce sobie człowiek w ten piękny niedzielny poranek pograć w Anno 1800 to Ubisoft uraczył go komunikatem z czapy, że gierka jest przypisana do innego konta. XD
Niech ta firma już upadnie na głupi ryj.
0
@Alvarinho Nie grałem ale zawsze cieszy jak Blizzard w trąbkę dostaje. :p
3
ciężko się nie zgodzić, najnowszy UE obecnie jest katorga dla graczy i nic nie zapowiada poprawy
2
@Kondziubarca a my co? najsilniejsi w historii?
3
Zamiana tego typa na Yamala to najlepsze co spotkało Barcelone w ostatnich latach
1
Całkiem zabawne patrząc na historie Walusia
No ale potem walnie jakiś elaborat, że Ukraina wspiera banderowców i gitowa
0
@Gibbon_FCB no madrycioki pewnie już odpalają protokół złota piłka, więc pewnie w tych kręgach tak
2
instruktor jaki luz xD
1
@Kgorecki2500 On po prostu gra tak żeby Madrycioki nie zwolniły Carlo
0
@Piotr,1985 Nie zapominaj, ze w środe gramy ważny mecz z Dortmundem w LM.
11
Negatywne rozmowy o Peni dzisiaj to typowe, la bambowskie szukanie kozła ofiarnego. Ogólnie można odnieść wrażenie czytając niektórych, że Pena jest głównym czynnikiem, który spowodował kryzys CAŁEJ drużyny.