marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Prorokk Czyli rozumiem, że nie spełniasz w firmie minimalnych standardów, zero regulaminów etc, etc
Uważaj z takimi stwierdzeniami, bo jeszcze ktoś Cię podpieprzy do odpowiednich instytucji. :D
3
@ShawnC Nie widzę żadnego związku. Wtedy zaklepaliśmy piłkarzy którzy po czasie mogli grać - teraz wywaliliśmy 50 milionów na piłkarza, który może odejść po pół roku przez niekompetencje zarządu.
A tak w ogóle jeżeli Olmo odejdzie, to jak ostatecznie będzie to wyglądało z jego kontraktem? Będzie trza płacić? xD
0
@Faro a czym Olmo ma się przejmować, pieniądze tak czy siak się znajdą, klub znajdzie bez problemu
1
Laporta jeżeli ma resztki godności z buta powinien sam odejść z stanowiska.
3
@cchesterr43 u mnie to już od 2-3 dni strzelają dzbany xD
0
O panie, ale Blighttown w DS1 ora mi psychikę. Ciemno wszędzie, łatwo się zgubić, prawie wszystko mnie zatruwa. xD
6
Ale szwagry nam ugotowali końcówkę roku xD jedyny taki klub na świecie
2
@Eklerek Powrót tych dwóch panów oznacza jedno
Plyta roku 2. :v
2
https://x.com/Myszeg_Cki/status/1860279828726849623
Bawia mnie wymagania tych dziewczyn zajmujących się internetowa prostytucją. Przecież jak chłop zarabia w okolicach 30k DOLARÓW to na taką onlyfansiare spojrzy jedynie jak na pania do towarzystwa, ba nawet ja co o takich zarobkach mogę pomarzyć tak na nie patrzę xD Będzie brutalne zderzenie z rzeczywistością kiedyś
0
@Joe_Pesci Żaden z nich nie odejdzie, bo żaden klub im nie zapłaci takiej pensji.
0
@Criss18Barca to niezły "the best African player of all time"
0
Myślę, że śmiało można powiedzieć że te liczby byłyby jeszcze lepsze gdyby Lewus grał w pełni ułożonej drużynie, gdzie wszystko chodzi od A do Z.
0
@Gaucho Zawsze mogliśmy kibicować United. ;p
0
United stało się wręcz podręcznikowym przykładem, że jednak pieniądze to nie wszystko i należy je wydawać z zdrowym rozsądkiem, wiedząc co chcesz zbudować. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 Take Two może rzucić nawet 500 ziko za najbiedniejsza wersje gry na premierę a gawiedź i tak kupi. Hype jest potężny i będzie jeszcze większy
2
@Xavi6:) śmierdzi scamem na kilometr
0
@IrekPOL Baldur's Gate 3 to obowiązek do ogrania imo
Kingdom Come również świetny
no i jak nie grałeś to Cyberpunk
1
@Kgorecki2500 chyba najbardziej Hufflepuff , ale jestem miksem wszystkich szkół. :|
2
mocno mnie przeraża skala ile żywności na świecie, szczególnie w bogatszych regionach się zwyczajnie marnuje.
0
@BorzyKrzys prawie jak u nas na wsi. Jeden wójt ciągle, bo konkurencji brak. xD
0
@Filipem Teraz, kiedy exy od sony zaczynają wychodzić na pc powoli nawet debata ps5/pc traci na znaczeniu xD
2
ale dojeżdżają gnojka. xD Ponoć ma też kanał na yt, gdzie od X czasu nie wstawił filmu bo obawia się, że mu zbanują kanał. xD
5
Tyle lat rozwoju ludzkości, a niektórzy dalej siedzą w mentalnej dupie. :|
0
@Objectivo Wiadomo, aczkolwiek chętniej przygarnąłbym totalny remake DS2 bo jak tak sobie czytałem/oglądałem to totalnie nie czuje się zachęcony do tej części. ;p
1
@clyde Dziękować! :D
@Objectivo No właśnie po ograniu Eldena czy nawet DS3 idzie odczuć delikatnie 'drewno' ale mi to jakoś zbytnio nie przeszkadza. :p
2
https://zapodaj.net/images/65105eef7eea6.png
No to co, trza się trzeci raz styrać psychicznie przy souls-like. ;p
4
@TheNekro94 Żeby postawić Ronaldo nad Messim trzeba nie znać się na piłce nożnej nawet w minimalnym stopniu. Odcinając się od suchych statystyk wystarczy popatrzeć jak Ci panowie grali na boisku i jaki mieli repertuar do zaprezentowania.
2
@MesQueUnClub_87 Tutaj chapeau bas dla EA. Stworzyć grę usługę, która musisz co roku aktualizować za pełną cene gry AAA jeżeli chcesz być na bieżąco i wychowanie sobie wokół tego dosyć wiernej społeczności (konkurencja też w tej kwestii sporo pomogła) to istny majstersztyk z finansowego punktu widzenia. xD
Aczkolwiek wciąż potrafi mnie zadziwić jak przeciętny konsument nie szanuje własnych pieniędzy. Ja jak zauważyłem dokąd to wszystko zmierza od razu zawinąłem wrotki z tej toksycznej relacji. ^^
Najbardziej mnie bawi, że taki przeciętny konsument po wyłożeniu kilkuset złotych na preorder nowej fifki maks po kilku miesiącach daje feedback, że gierka to gunwno.. żeby przy premierze następnej części powtórzyć cały cykl. xD
1
@sergio5 ale tam trudne sprawy się odpierdzielają, masakra xD