4



ale se twórcy będą mogli poszaleć w kwestii optymalizacji gierek DLSS i generatorem klatek, ulala

2

@MesQueUnClub_87 Żebyś tylko nie zmęczył materiału, bo dwójka już za rogiem

19



Babce zamarzyła się poważna konfrontacja a jednego zdania poprawnie nie potrafi złożyć.
Naprawdę, pracownicy sklepów powinni mieć potężną premie za użeranie się z ludźmi.

1

@Mitch_Atleta Każdy z tych wielkich uliczników nawijających o gangsterce, łatwych dziewczynach i narkotykach.

1



Ludzie już huczeli, że straszna szrama na wizerunku inpostu (idiotyzm) a to nawet ich kurier nie był?

1

@Pawelsky Za dobijanie na pusta i karniaczki taka nagroda, przecież każdy mógłby być na miejscu Lewusa.

0

@D10SLEO Ajax biznesy życia tam ukręcił, cały piłkarski świat nabrał się na ich "złotą generacje" xD

2

@gumaz I dlatego chcą wprowadzić/już wprowadzili obowiązkowe czujniki

3

@MichuZ44 Nie zdziwię się jak ktoś teraz prześwietli to miejsce i wyjdzie, że 10% zniżki płacąc gotówką wynika z tego, że ktoś robi wały na vacie. :|

6



kocie ruchy

7

@DonCarletto jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz

Zasada stara jak swiat

0



dawać mnie już moje GOTY

0

@virtualny00 sprawdź pv

10

@macio_944 Oni mają chorom telewizje

0

@zazaraza W piłce sporo się dopłaca właśnie za taką "obietnice"

0

@takisobiektos Witamy na La Bambie. Daj mi temat a znajdę Ci eksperta. :D

7



Aż mi kiszki wykręciło z żenady.

10

https://x.com/krecikpowrut/status/1875737841554354611

Ciekawe gdzie dzisiaj byłby Milik gdyby nie kontuzje.

7

@Filipem Tak bardziej obiektywnie patrząc to RDR2.
Ale subiektywnie Wiedzmin 3. :D

0

Przypadkowe zabicie kowala to już klasyczek w Dark Soulsach u mnie, no nic - trzeba zaczynać od nowa. ;p

0

@Stinger_ Pewne środowiska jak wiadomo muszą się zesrać kiedy tylko usłyszą o osobie czarnoskórej, żadna nowość.

6

@Cvzx "...będziemy się z nim męczyć"

Jeden słabszy okres i od jednego z lepszych SO na świecie chłopak spadł do roli placka. XD

1

@13th Żeby się nie okazało, że to dosłownie jest Xbox. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

23

@Luciano99 patrzcie na mnie, jestem taki kontrowersyjny

4

Akurat w pucharze często u nas gra drugi bramkarz.

0

@MesQueUnClub96 racja, mea culpa

0

@Faro Zawsze tak mam. xD - zamiast pokazać mi gorące to odświeża mi komentarze.
Musisz bardzo powolutki dojechać do gorących, wtedy czasami udaje się je normalnie zobaczyć

1

@AlexDark00 No właśnie zachowując odpowiednie proporcje powiedziałbym, że BI to taka gwiazdeczka, która zbytnio się poczuła w pewnym momencie swojej "kariery" xD

Ale jak tam uważasz. Ja już zauważyłem, że Ty nie tylko w kwestii Lewego masz swój świat i swoje kredki.

4

@AlexDark00 Po co mam zajmować się czymś w czym nie widzę nutki sensu i zwyczajnie szkoda mi na takie bzdety czasu? xD Równie dobrze mogę obrócić Twój tok rozumowania przeciwko Tobie i powiedzieć, że skoro tak krytykujesz Lewandowskiego to zostań profesjonalnym piłkarzem i strzelaj tyle brameczek, skoro to takie proste. XD

Ofc, ja nie miałem większego problemu z tym, że BI bawił się w kopiuj-wklej. Jego czas, jego sprawa - aczkolwiek kiedy dochodziło z nim do "poważniejszej" dyskusji wychodziło jakim jest burakiem z zbyt dużym ego. Ot, tyle.

6

@Luciano99 Lucek wytrzeźwiał i wybrał język faktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?