marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
ale se twórcy będą mogli poszaleć w kwestii optymalizacji gierek DLSS i generatorem klatek, ulala
2
@MesQueUnClub_87 Żebyś tylko nie zmęczył materiału, bo dwójka już za rogiem
19
Babce zamarzyła się poważna konfrontacja a jednego zdania poprawnie nie potrafi złożyć.
Naprawdę, pracownicy sklepów powinni mieć potężną premie za użeranie się z ludźmi.
1
@Mitch_Atleta Każdy z tych wielkich uliczników nawijających o gangsterce, łatwych dziewczynach i narkotykach.
1
Ludzie już huczeli, że straszna szrama na wizerunku inpostu (idiotyzm) a to nawet ich kurier nie był?
1
@Pawelsky Za dobijanie na pusta i karniaczki taka nagroda, przecież każdy mógłby być na miejscu Lewusa.
0
@D10SLEO Ajax biznesy życia tam ukręcił, cały piłkarski świat nabrał się na ich "złotą generacje" xD
2
@gumaz I dlatego chcą wprowadzić/już wprowadzili obowiązkowe czujniki
3
@MichuZ44 Nie zdziwię się jak ktoś teraz prześwietli to miejsce i wyjdzie, że 10% zniżki płacąc gotówką wynika z tego, że ktoś robi wały na vacie. :|
6
kocie ruchy
7
@DonCarletto jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz
Zasada stara jak swiat
0
dawać mnie już moje GOTY
0
@virtualny00 sprawdź pv
10
@macio_944 Oni mają chorom telewizje
0
@zazaraza W piłce sporo się dopłaca właśnie za taką "obietnice"
0
@takisobiektos Witamy na La Bambie. Daj mi temat a znajdę Ci eksperta. :D
7
Aż mi kiszki wykręciło z żenady.
10
https://x.com/krecikpowrut/status/1875737841554354611
Ciekawe gdzie dzisiaj byłby Milik gdyby nie kontuzje.
7
@Filipem Tak bardziej obiektywnie patrząc to RDR2.
Ale subiektywnie Wiedzmin 3. :D
0
Przypadkowe zabicie kowala to już klasyczek w Dark Soulsach u mnie, no nic - trzeba zaczynać od nowa. ;p
0
@Stinger_ Pewne środowiska jak wiadomo muszą się zesrać kiedy tylko usłyszą o osobie czarnoskórej, żadna nowość.
6
@Cvzx "...będziemy się z nim męczyć"
Jeden słabszy okres i od jednego z lepszych SO na świecie chłopak spadł do roli placka. XD
1
@13th Żeby się nie okazało, że to dosłownie jest Xbox. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
23
@Luciano99 patrzcie na mnie, jestem taki kontrowersyjny
4
Akurat w pucharze często u nas gra drugi bramkarz.
0
@MesQueUnClub96 racja, mea culpa
0
@Faro Zawsze tak mam. xD - zamiast pokazać mi gorące to odświeża mi komentarze.
Musisz bardzo powolutki dojechać do gorących, wtedy czasami udaje się je normalnie zobaczyć
1
@AlexDark00 No właśnie zachowując odpowiednie proporcje powiedziałbym, że BI to taka gwiazdeczka, która zbytnio się poczuła w pewnym momencie swojej "kariery" xD
Ale jak tam uważasz. Ja już zauważyłem, że Ty nie tylko w kwestii Lewego masz swój świat i swoje kredki.
4
@AlexDark00 Po co mam zajmować się czymś w czym nie widzę nutki sensu i zwyczajnie szkoda mi na takie bzdety czasu? xD Równie dobrze mogę obrócić Twój tok rozumowania przeciwko Tobie i powiedzieć, że skoro tak krytykujesz Lewandowskiego to zostań profesjonalnym piłkarzem i strzelaj tyle brameczek, skoro to takie proste. XD
Ofc, ja nie miałem większego problemu z tym, że BI bawił się w kopiuj-wklej. Jego czas, jego sprawa - aczkolwiek kiedy dochodziło z nim do "poważniejszej" dyskusji wychodziło jakim jest burakiem z zbyt dużym ego. Ot, tyle.
6
@Luciano99 Lucek wytrzeźwiał i wybrał język faktów