0

@RoberDzik detale :|

0



Ci co mają nadzieje, że jakiś matoł się natnie przed premiera remake. xDD

8

Widzę El Jarek hakuje elementowi stronkę niczym Bonzo płyty główne

2



Ale tam muszą być pewni swego. xD
Ewentualnie liczą na głupotę recezentów, którzy byle czemu wystawiają 7+

1



czuje, że zaraz zrobi się prawdziwy wysyp różnych teorii spiskowych xDD

0

@messi33 Ktoś gorszy od Neymara w kwestii irytacji? W samym Madrycie znajdę kilku gorszych od niego. xD

1

@Filipem taki urok Realu

1

@daniel32778 znając życie to będziemy oblegać bramkę Realu, ale wyjdą znowu nasze problemy z skutecznością i madrycioki strzela jakiegoś babola w 90 minucie

1

@AssisMoreira no właśnie ja tak idę w kratkę i skończyłem 1 i 3

0

I nowy Assassin przesunięty. Potężny Ubisoft ucieka przed Henryczkiem

0



Patrząc na reakcje, podkręciłbym jeszcze bardziej mandaciki.

1

Soulsowe świry - skończyłem pierwszą cześć dzisiaj i zamierzam zabrać się za dwójkę ale widzę tutaj dosyć mieszane opinie odnośnie tej części.

Pytanko jest takie, polować na klasyka czy brać Scholara który jest dostępny na internetach w przystępnej cenie? Jak tak sobie czytam, że DS2 najgorszą częścią serii a Scholar dodatkowo podkręca pewne elementy to mam delikatnego pietra. xD

0

@FabianekMrozek nikt tak nie myśli

0

@krol211 Jak chce to niech idzie, nic na siłe - w formie jest świetnym piłkarzem ale jeżeli boi się konkurencji dużo starszego Iniago i dzieciaka to nie mam pytań.

Mam tylko nadzieję, że Laporta ogarnie transfer za okrągłą sumę i nie skończy się na żadnym wypożyczeniu

1

@Kgorecki2500 Jak czeski nie siądzie to zmienię na angielski.

0



Gaben zdominował rynek pecetowy, teraz bierze się za przenośne konsole. Chłop powciska wszystkim swój system i cyk, znowu przez 10 lat Valve nic nie będzie robić tylko liczyć pieniądze z sklepu. xD

8

@draxidox matko boska, to może dodi obejrzeć

0

@AlexDark00 O, teraz przerzuciłeś się na Szczęsnego? Widzę, że Twój problem jest większy niż myśleliśmy. XD

0

@Gaz ale za to 17 letni Yamal posyła lepsze piłeczki do kolegów niż 18 letni Leo.
Nie można mieć wszystkiego od razu

3

@macio_944 Do czasu - w końcu łapa się podwinie

1



Wiadomo, wina Tuska że PP tkwi w stagnacji od 20 lat i konkurencja im uciekła. xDD

2

@matirix20 Nie mogę patrzeć na zarobki naszych piłkarzy bo jak patrzę na to ile zarabia De Jong i Fati to mnie serce boli. xD

1



Nie wiem co z tego wyjdzie, ale fajnie że chociaż coś próbują zdziałać z dostępem pornografii dla nieletnich.

7

Czyli wychodzi na to, że w La Lidze bardziej karane jest podrapanie się po nosie niż atak fizyczny na rywala i takie odpalenie, że dwóch chłopa musi Cie z boiska ściągnąć po czerwonej kartce.

Liga Negreiry.


2

@Kgorecki2500 jak to wszystko nie yebnie na świecie to będzie jakiś cud imo

0

@FanBarcYxD Nie wiem jak w Demons Souls ale teraz ogrywam pierwsze Dark Souls i jak przekroczyłem udźwig to wbiłem na wolniejszego rolla. Wtedy też gierka mi się dużo toporniejsza wydawała. :D

1

@MesQueUnClub_87 Oj, tutaj nie mam pola odniesienia bo GoT leży jeszcze na mojej kupce wstydu. Muszę się w końcu za niego zabrać :|

2

Im człowiek dłużej gra w Souls-like tym częściej ma przemyślenia, że to chyba najlepszy system walki (jeżeli chodzi o walkę na bliski dystans) jaki spotkał trójwymiarowe gry akcji/rpg.
Osobiście chciałbym żeby Redzi trochę się nim zainspirowali przy Wiedźminie 4. :D

1

@Kgorecki2500 Nie wiem, ja tam za pierwszym razem 110h wykręciłem w podstawce - dodając DLCka robi się 130-140. Długość idealna imo. Oczywiście nie miałbym problemu gdyby przedłużyli grę misjami pobocznymi/główną fabuła ale jeżeli Cyberek byłby dłuższy przez kontrakty czy cyberpsychioze to ja podziękuje. xD
Dodatkowo warto uwzględnić, że cyberek ma elementy RPG jak chociażby budowa postaci (chapeau bas dla ziomka co siadł przy drzewku rozwoju przy aktualizacji 2.0) I można go przejść na kilka sposobów i nagle z RPGa na 100h robi Ci się gierka na kilkaset godzin bo sobie testujesz różne buildy. :D

2

@Kgorecki2500 no ja obecnie wolę odpalic mniejszy tytuł na 20-30h bo te powtarzalne otwarte światy z tona tej samej zawartości zaczęły mnie trochę przynudzać. xD co innego jak zapychasz świat taka zawartoscia, że klękajcie narody (BG3) I masz 100-150h wciągającej rozgrywki, a co innego jak zapychasz go jakimiś pytajnikami którymi po 10h chce się wymiotować.

Osobiście nie obraziłbym się jakby branża AAA przestała się ścigać na kilometry kwadratowe i ilość pytajników na mapie, a zmniejszyliby skalę, zapewniając jednak większą roznorodnosc dla gracza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?