0

Nico aż taki progres zrobił, że City wywala na niego 60 milionów czy to bardziej zachcianka Pepa, więc szejk otworzył sakwę?

2

@macio_944 jak mogłeś zapomnieć o @jowita

2

@Kgorecki2500 Jak pod gierki to 2TB.

2



niby inne osoby oceniały ale i tak srogie xD

1

@BorzyKrzys ktoś tu chce podpaść ambasadzie

0

@Kinginiesta jeszcze się okaże, że Fabregas to drugie konto Alexa xD

10

@turhiay takie wnioski po jednym meczu?

0

@Aragorn33 Jeszcze trochę i w Kanadzie znajda sie zielone ludziki ;p

0

@Alvarinho a gdzie, upadek szejkowego tworu zawsze na propsie

Tylko Pepa szkoda

4

@Sapos93 Podejmowanie lepszych decyzji przyjdzie razem z wiekiem + wiadomo, że mlody chce sie pokazać z jak najlepszej strony

1

@Coutinho007 wiosna i wczesna jesień (czyli jakiś tydzień na polskie warunki) to najlepsze pory roku imo

1

@NeroTFP1
Jezeli chodzi o tego gagatka to warto jeszcze wspomnieć o czystym koncie Szczęsnego. :D

1

Lewandowski pierwszym piłkarzem który strzelił 30 goli w sezonie

36 lat, robi wrażenie

2

@AlexDark00 Całej drużynie nie idzie ale Alexik oczywiście szpileczki w Lewusa musi wbijać xDD

0

Piłkarze dopiero co obiad zjedli, najchętniej walnęliby sobie drzemkę a tutaj jakieś wymagania. Panowie, troche zrozumienia

0

@Safrani Bruh, takie rzeczy można bez problemu w drugą stronę interpretować, np. Gdyby nie ochrona Boga bylibyśmy pod rosyjskim/niemieckim butem. ;p

1

@Jakchcesz zawsze bawi tak samo

4

@Luciano99 a jak łysy to pewnie rudy, podwójny powód żeby nie ufać

0

https://x.com/fourfivesix66/status/1882508223376425321

Kultura anty-woke powoli przebija woke w absurdzie

0

@AxelF Z tego co wiem jeżeli chodzi o Chiny 10% ma być dodane do obecnego cła

7

@Popitek12 w finale mundialu bardzo fajny meczyk, miło wspominam

0

@lithotripter owszem ale wtedy nie bylo masowej nagonki na ac

1



Patologia co się dzieje przy tej grze a jeszcze premiery nie było xD

3

@Arden patrząc na to ile dostaliśmy informacji na temat tego kontraktu to można wyciągnąć tylko jeden wniosek

każdy uja wie

0

0



Wciąż mnie zadziwia jak można zakopać tak popularne IP jak Bloodborne, jednocześnie przepalając kilkaset milionów na gry usługi i nikomu niepotrzebne remastery Horizona.

9

@MesQueUnClub96
Może i Trump dowali nam cłami, ale najważniejsze że podczas inauguracji powiedział że są dwie płcie.

0



Nowa normalnosc. :p

5

@Kgorecki2500 w sumie intrygująca zmiana. Pena nic strasznego w ostatnich meczach raczej nie odwalił a tutaj cyk, zmiana bramkarza

Ciekawe co tam się podziało

1

@Toretto Nie no, takie rzeczy jak aktualizacja do nowszych windowsów to za friko powinna wjeżdżać.
To jest zwyczajne żerowanie na nostalgii i nie można takich korpo zachowan usprawiedliwiać w żaden sposób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?