marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nico aż taki progres zrobił, że City wywala na niego 60 milionów czy to bardziej zachcianka Pepa, więc szejk otworzył sakwę?
2
@macio_944 jak mogłeś zapomnieć o @jowita
2
@Kgorecki2500 Jak pod gierki to 2TB.
2
niby inne osoby oceniały ale i tak srogie xD
1
@BorzyKrzys ktoś tu chce podpaść ambasadzie
0
@Kinginiesta jeszcze się okaże, że Fabregas to drugie konto Alexa xD
10
@turhiay takie wnioski po jednym meczu?
0
@Aragorn33 Jeszcze trochę i w Kanadzie znajda sie zielone ludziki ;p
0
@Alvarinho a gdzie, upadek szejkowego tworu zawsze na propsie
Tylko Pepa szkoda
4
@Sapos93 Podejmowanie lepszych decyzji przyjdzie razem z wiekiem + wiadomo, że mlody chce sie pokazać z jak najlepszej strony
1
@Coutinho007 wiosna i wczesna jesień (czyli jakiś tydzień na polskie warunki) to najlepsze pory roku imo
1
@NeroTFP1
Jezeli chodzi o tego gagatka to warto jeszcze wspomnieć o czystym koncie Szczęsnego. :D
1
Lewandowski pierwszym piłkarzem który strzelił 30 goli w sezonie
36 lat, robi wrażenie
2
@AlexDark00 Całej drużynie nie idzie ale Alexik oczywiście szpileczki w Lewusa musi wbijać xDD
0
Piłkarze dopiero co obiad zjedli, najchętniej walnęliby sobie drzemkę a tutaj jakieś wymagania. Panowie, troche zrozumienia
0
@Safrani Bruh, takie rzeczy można bez problemu w drugą stronę interpretować, np. Gdyby nie ochrona Boga bylibyśmy pod rosyjskim/niemieckim butem. ;p
1
@Jakchcesz zawsze bawi tak samo
4
@Luciano99 a jak łysy to pewnie rudy, podwójny powód żeby nie ufać
0
https://x.com/fourfivesix66/status/1882508223376425321
Kultura anty-woke powoli przebija woke w absurdzie
0
@AxelF Z tego co wiem jeżeli chodzi o Chiny 10% ma być dodane do obecnego cła
7
@Popitek12 w finale mundialu bardzo fajny meczyk, miło wspominam
0
@lithotripter owszem ale wtedy nie bylo masowej nagonki na ac
1
Patologia co się dzieje przy tej grze a jeszcze premiery nie było xD
3
@Arden patrząc na to ile dostaliśmy informacji na temat tego kontraktu to można wyciągnąć tylko jeden wniosek
każdy uja wie
0
@MesQueUnClub96 Nope
0
Wciąż mnie zadziwia jak można zakopać tak popularne IP jak Bloodborne, jednocześnie przepalając kilkaset milionów na gry usługi i nikomu niepotrzebne remastery Horizona.
9
@MesQueUnClub96
Może i Trump dowali nam cłami, ale najważniejsze że podczas inauguracji powiedział że są dwie płcie.
0
Nowa normalnosc. :p
5
@Kgorecki2500 w sumie intrygująca zmiana. Pena nic strasznego w ostatnich meczach raczej nie odwalił a tutaj cyk, zmiana bramkarza
Ciekawe co tam się podziało
1
@Toretto Nie no, takie rzeczy jak aktualizacja do nowszych windowsów to za friko powinna wjeżdżać.
To jest zwyczajne żerowanie na nostalgii i nie można takich korpo zachowan usprawiedliwiać w żaden sposób