5

@BezglutenowyPedri Tak to jest jak przyznaje się trofea w grudniu. xD

0

@tadzik447 Może kiedyś się sprawdzi na jakieś solidnej przecenie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska Żebyś się nie zdziwił. xD chłop ledwo co wrócił po kontuzji i już wyrzucił z skałdu Asencio

3



Zakładając, że Musk nie przeprowadza jakiegoś wielkiego eksperymentu społecznego to jak można być jedna z bardziej wpływowych osób na świecie i gadać takie głupoty?

1

@Faro Dopiero marzec a ta dyskusja jest moim kandydatem do "odklejki roku" gratuluje

0

@Yoshi94 Odcinając się całkowicie od toku rozumowania normalne/nienormalne

to dla was totalnie git sprawa jest udawanie, że takie przypadki nie istnieją? Skoro wystarczy, że jedna postać będzie trans i to już jakieś wielkie normalizowanie? xDD

1

@Ojciec5tkidzieci czyli można powiedzieć, że odklejenie od rzeczywistości jednej z stron tego "konfliktu" spowodowało odklejenie drugiej. :p

36



13 letni woke wojownicy nie pamiętają takich postaci xD
https://pbs.twimg.com/media/Gk4mrUGWwAA_1Ug?format=jpg&name=360x360

1

@wyrek wszyscy graja w szachy 6d

2

@4drian0 w recenzjach jak zwykle narzekanie na optymalizacje. :D Podziwiam graczy którzy wciąż kupują gierki na premierę. ;p

0

@clyde Tego nie wiem ale myślę że Redzi nie zostawią tak ważnej kwestii bez nawet nutki fabularnego wyjaśnienia. Coś wykminią ale tego dowiemy się raczej już po premierze

1

Wyszedł jakiś zakulisowy materiał wyjaśniający powstawanie cinematica do Wiedzmina 4 i okazuje się, że Ciri jednak jest super postacia dla wszystkich i nikt nie skamli, że jest brzydka i reprezentuje woke czy coś tam

Oczywiście Redzi nic w modelu nie zmienili. Trochę inne kadry i oświetlenie po prostu. ^^
Cytując klasyka:


3

@Mitch_Atleta nie oddaje tylko wydaje, kto miał kupić na xboxa to już kupil a teraz jeszcze niskim nakładem sił podbija sobie portfele.

Oczywiście dla graczy im mniej eksow tym lepiej

1

@Kgorecki2500 panie, skąd te ceny

*Khm* instant *khm*

3

@Sulimo i cyk, 3 wojna pączkowa rozpoczeta. :D

1

@July_6_BcN Też wolę zjeść jednego ale porządnego
no ale jak ktoś chce ogołocić biedronkę z pączków to why not, jego kalorie nie moję. ;p

7

Wczoraj zjadłem pysznego kebaba, dzisiaj zajadam się chipsami popijając colką - a wy co?Jakieś pączki z lidla i biedronki? xD
Bawi mnie, że spora część społeczeństwa cały rok prowadzi się niezdrowo a wielcy umoralniacze budzą się w tłusty czwartek bo ktoś śmie zjeść niezdrowego pączka. No normalny skandal xD

4

@NeroTFP1 czyli nie tylko u nas prawo z kartonu, gdzie większość kar wśród przeciętnego obywatela powoduje śmiech przez łzy

2

@macio_944 problem w tym, że tutaj żadnej składni nie ma. :D

1

@Kgorecki2500 takie promocje to ja lubię. ;p

0

@BarcaFan17 bez przesady xd

0

@Luciano99 jedna jaskółka wiosny nie czyni xd

6



Całkiem zabawne patrząc na to, że Elon próbował wszystkim wmówić, że jest super graczem w POE a ostatecznie okazało się, że na jego koncie grają inni ludzie. xD

8

@okiemtypera_lucaxx95 Ronaldo taki kluczowy, że każdy się już zastanawia dlaczego wciąż grał w pierwszej jedenastce. ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MrJanKo Wy to naprawdę chcecie zrujnować całą pewność siebie która ma Ferran. xD Chłop w końcu zaczął się sprawdzać w jakieś roli to cyk, trzeba to zepsuć

1

https://x.com/LettuceVerse/status/1893882380261192005

DS1 to peak gamingu pod względem projektu świata - giereczkowo jeszcze nic lepszego nie spotkało.

1

@Varkond przecież dwójka ma zepsuty system walki. Jakbym miał wybrać co miało gorsze hitboxy - Wiedzmin 2 czy Dark Souls 2 to miałbym nielada zagadkę. xD

@pride1899 spróbuj jedynkę chociażby na łatwym - dla samego klimatu i fabuły warto.

0

@MesQueUnClub96 Dodi, to już hipokryzja. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?