marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BezglutenowyPedri Tak to jest jak przyznaje się trofea w grudniu. xD
0
@tadzik447 Może kiedyś się sprawdzi na jakieś solidnej przecenie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska Żebyś się nie zdziwił. xD chłop ledwo co wrócił po kontuzji i już wyrzucił z skałdu Asencio
3
Zakładając, że Musk nie przeprowadza jakiegoś wielkiego eksperymentu społecznego to jak można być jedna z bardziej wpływowych osób na świecie i gadać takie głupoty?
1
@Faro Dopiero marzec a ta dyskusja jest moim kandydatem do "odklejki roku" gratuluje
0
@Yoshi94 Odcinając się całkowicie od toku rozumowania normalne/nienormalne
to dla was totalnie git sprawa jest udawanie, że takie przypadki nie istnieją? Skoro wystarczy, że jedna postać będzie trans i to już jakieś wielkie normalizowanie? xDD
1
@Ojciec5tkidzieci czyli można powiedzieć, że odklejenie od rzeczywistości jednej z stron tego "konfliktu" spowodowało odklejenie drugiej. :p
36
13 letni woke wojownicy nie pamiętają takich postaci xD
https://pbs.twimg.com/media/Gk4mrUGWwAA_1Ug?format=jpg&name=360x360
1
@wyrek wszyscy graja w szachy 6d
2
@4drian0 w recenzjach jak zwykle narzekanie na optymalizacje. :D Podziwiam graczy którzy wciąż kupują gierki na premierę. ;p
0
@clyde Tego nie wiem ale myślę że Redzi nie zostawią tak ważnej kwestii bez nawet nutki fabularnego wyjaśnienia. Coś wykminią ale tego dowiemy się raczej już po premierze
1
Wyszedł jakiś zakulisowy materiał wyjaśniający powstawanie cinematica do Wiedzmina 4 i okazuje się, że Ciri jednak jest super postacia dla wszystkich i nikt nie skamli, że jest brzydka i reprezentuje woke czy coś tam
Oczywiście Redzi nic w modelu nie zmienili. Trochę inne kadry i oświetlenie po prostu. ^^
Cytując klasyka:
3
@Mitch_Atleta nie oddaje tylko wydaje, kto miał kupić na xboxa to już kupil a teraz jeszcze niskim nakładem sił podbija sobie portfele.
Oczywiście dla graczy im mniej eksow tym lepiej
1
@Kgorecki2500 panie, skąd te ceny
*Khm* instant *khm*
3
@Sulimo i cyk, 3 wojna pączkowa rozpoczeta. :D
1
@July_6_BcN Też wolę zjeść jednego ale porządnego
no ale jak ktoś chce ogołocić biedronkę z pączków to why not, jego kalorie nie moję. ;p
7
Wczoraj zjadłem pysznego kebaba, dzisiaj zajadam się chipsami popijając colką - a wy co?Jakieś pączki z lidla i biedronki? xD
Bawi mnie, że spora część społeczeństwa cały rok prowadzi się niezdrowo a wielcy umoralniacze budzą się w tłusty czwartek bo ktoś śmie zjeść niezdrowego pączka. No normalny skandal xD
4
@NeroTFP1 czyli nie tylko u nas prawo z kartonu, gdzie większość kar wśród przeciętnego obywatela powoduje śmiech przez łzy
2
@macio_944 problem w tym, że tutaj żadnej składni nie ma. :D
1
@Kgorecki2500 takie promocje to ja lubię. ;p
0
@BarcaFan17 bez przesady xd
0
@Luciano99 jedna jaskółka wiosny nie czyni xd
6
Całkiem zabawne patrząc na to, że Elon próbował wszystkim wmówić, że jest super graczem w POE a ostatecznie okazało się, że na jego koncie grają inni ludzie. xD
8
@okiemtypera_lucaxx95 Ronaldo taki kluczowy, że każdy się już zastanawia dlaczego wciąż grał w pierwszej jedenastce. ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MrJanKo Wy to naprawdę chcecie zrujnować całą pewność siebie która ma Ferran. xD Chłop w końcu zaczął się sprawdzać w jakieś roli to cyk, trzeba to zepsuć
1
https://x.com/LettuceVerse/status/1893882380261192005
DS1 to peak gamingu pod względem projektu świata - giereczkowo jeszcze nic lepszego nie spotkało.
1
@Varkond przecież dwójka ma zepsuty system walki. Jakbym miał wybrać co miało gorsze hitboxy - Wiedzmin 2 czy Dark Souls 2 to miałbym nielada zagadkę. xD
@pride1899 spróbuj jedynkę chociażby na łatwym - dla samego klimatu i fabuły warto.
0
@MesQueUnClub96 Dodi, to już hipokryzja. xD