marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 że jesteś atencjuszem i to takim podkręconym do granic absurdu
0
Oho, dziennikarzyny już zaczynają pompować balonik. xDD
3
@Kgorecki2500 Ja już nabiłem ponad 70h od premiery i się oderwać nie mogę, od czasów Baldursów 3 żadna gra mnie tak nie wciągnęła. :D
0
@clyde Nie uwzględniając trenerów Realu Madryt to jest jakiś trener który dołożył chociażby 2,3 pucharki LM w ostatnich 10 latach? :p
0
@okiemtypera_lucaxx95 szachy 5d, które znając życie znowu skończą się odpadnięciem
6
@Awtameok_Klana Idąc Twoim tokiem rozumowania Polacy też mogli nie prowokować Niemców i spełnić ich żądania nie zaostrzając konfliktu.
A teraz jeszcze wypadałoby wypłacić im reparacje.
Potężny fikoł z Twojej strony, żeby usprawiedliwić odklejonego polityka.
6
No i ja się nie zdziwię jak dziwnym zbiegiem okoliczności znowu 90% sytuacji na styku będzie na korzyść Realu. Przecież nikt nie będzie ryzykował szamba w robocie bo madrycioki nie mają godności. xD
14
@michal26 Jak słyszę, że to Ukraina wywołała wojnę mam od razu vibe "polskich obozów zagłady" - typowe zrobienie z ofiary łowcy.
Trumpa osobiście nie lubię, ale że będzie aż takie rzeczy odwalał to się nie spodziewałem.
1
@DiSBlaDE Obecnie to nie wygląda na rozmieszczanie pionków, bardziej chłop narzygal na szachownicę
1
@OBSERWATOR2021 No i git, zapewne wszystko będzie odpowiednio oznakowane więc nie widzę problemu
1
@Kgorecki2500 Bycie szlachcicem zobowiązuje. :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 Trawa jest zielona. Nie zapraszam do dyskusji bo bezsensu
0
@paweuwarrior myślę, że jakbyś je zadał to miałbyś większe prawdopodobieństwo otrzymania odpowiedzi. :p
2
wyciekł finalny boss z dark souls 4
0
@Bobo25 tak, wszystko wskazuje na to, że w marcu znowu przegrywamy lige
7
Czyli jednak wygrywamy ligę, którą już wygraliśmy w październiku i przegraliśmy w grudniu? Niesamowita sinusoida. :D
12
@Rupert_Haubica Za Lewandowskim przemawia długowieczność ale jednak jeżeli chodzi o prime to Suarez >>>
1
@Cule2013 każdy gracz uwielbia jak mu z sprzętu nawalają wszystkie kolory świata, nie szkaluj
0
Jak sobie pomyśle teraz, że przez całe życie unikałem souls-like bo za trudne to aż mi ciutke głupio. :D
0
@esem91 to my zgodnie z plotkami sprzed lat pójdziemy sobie do ligi francuskiej i Tebas może się zawijać. :|
3
@Kgorecki2500 Bardziej niż te ceny przeraża mnie fakt, że 7 typa to kupiło xD
2
Trochę bawi mnie fakt, że w dobie faworyzowania Realu przez sędziów i ogólnego partactwa w tym zawodzie takie oburzenie wywołała w pełni zasłużona czerwień. Przecież gdyby Real cały czas był sprawiedliwie traktowany na boisku to te Jaśki z twitterka musieliby korzystać z pomocy psychologa
0
@esem91 Elden świetna gra ale wyżej stawiam jednak Soulsy - głównie, że koncepcja bardziej korytarzowego świata bardziej do mnie trafia niż otwarty świat - no i nie ma aż tylu powtórzeń bossów, mobków co w Eldenie
1
@Kgorecki2500 Gorąco polecam trylogie Dark Souls. Gierki maja wysoki próg wejścia ale jak już ogarniesz co i jak to lecisz jak burza. (zazwyczaj dopiero za drugim podejściem) a klimacik, design świata, soundtrack to prawdziwy majstersztyk, warto się zaznajomić
1
ciekawie wygląda ten elden ring nightreign, jak From nie odwali kaszany pod względem jakości samej gry a Bandai w kwestii monetyzacji to możemy otrzymać soulslike-usługę. :D Super sprawa pod granie z ziomkami
4
Może zamiast usprawiedliwiać na siłę Juda, niech Perez wyśle go do szkoły żeby chłopak wzbogacił swój słownik - nie musiałby wtedy za każdym razem wulgaryzmami rzucać w stronę ludzi
1
@Jakchcesz z ta ocena graczy tez rożnie bywa, "zwykłych ludzi" tez coraz częściej zaczyna odklejać od rzeczywistości, np. woke w KCD2. xD
1
@Muszynianka 99% tej strony jest związane z reklamami, raczysko internetu
1
@Mitch_Atleta z cyklu ulubiony klient kazdego korpo
1
@Lionel_Messi10 no argumentacja potężna xD