0

@Eklerek no mysle, że takie coś można zrobić o 95% sceny, nie tylko tej raperskiej

1



Totalnie, niby leśny dziadek a liczbowo dalej w topie

0

@Mario96w tak to jest jak najchętniej zbanowalbys wszystkich użytkowników

1

@Messibestplayerintheworld ciekawe czy znowu spierdziela port jak w przypadku pierwszej części

8

@NeroTFP1 Musiałbym totalnie ocipieć żeby wpłacić chociażby złotówkę na jakąkolwiek telewizje. xD

19

No ale kto taki mądry i wstawił twarz Rudigera do artykułu..

0

@Transu96 kto normalny kupuje gry na epicu

0

@VegetaPolska Kanal sportowy sam się zniszczył, Stanowski nic robić nie musiał

0

@4drian0 I elegancko, może EA chociaż w tej kwestii dostanie konkurencje.

2

I właśnie taki Polo to jeden z najgorszych typów dziennikarzy, najgorsza hiena która nie szanuje niczyjego zdania.

2

@Encore "mamy 15 lig miszczów"
"mamy mistrza świata, możemy umoralniać z czapy innych"

niby totalnie różni ale w istocie tacy sami. ;p

4

@Jakchcesz wolny rynek jest fajny, chyba ze bije Cię ręką po głowie. Wtedy to już spiski i intrygi

14

https://pbs.twimg.com/media/Gm84uqzW0AANrcF?format=jpg&name=900x900

Nawet admin od giereczkowego tasiemca złomuje Muska. xDD

btw, jaka tam teraz jest różnica serduszek na rzecz Assassyna. xD Musk jednak bardziej nielubiany

4



Pokolenie Z wyrasta na totalnych kozaków

0

@tadzik447 ale to jest potężny tasiemiec. xD

2

@Kgorecki2500 Pomijając Bloodborna to chętnie przygarnąłbym stare Uncharted i GOW.

3

@BorzyKrzys uwielbiam takie komentarze bez żadnego kontekstu
Ot, domyśl się:|

1

@KamQiX Dla mnie obydwa systemy walki powiewają nuda ale ten z starszych assassynow był chociaż widowiskowy. :D
Teraz to nie dosc, że masz spam dwóch guzików to te animacje jakieś takie nijakie są :p

1

@Ojciec5tkidzieci
Chodzą takie plotki. :D ja osobiście jestem team dwójeczka

3

@Jakchcesz Totalnie tak. xD z przyjemnością słucha mi się tam dialogów, nawet teraz kiedy sobie tylko odświeżam grę

jak grałem w Valhalle to skip za skipem leciał, takie nudy

2

@Kuba_6 Panie, to jest legendarna dwójeczka! :D

7

Niedawno była premiera Assassyna, więc z tej okazji warto sobie odświeżyć najlepszą część. Soundtrack dalej TOP, piękne czasy kiedy Ubi potrafiło trochę serca włożyć w gierki.
https://zapodaj.net/images/4bf43bcdbb6e9.png

1

@cules100pro ale tak działa la bamba po prostu. xD każdy jakiś event sportowy nawet dość niszowy równa się z delikatnym spamem na la bambie.

2

@Kgorecki2500 Kawusia? TOP

0

@Jackazz A to jak standard(nie wiem gdzie tak btw, chyba pierwszy raz widzę mikrotransakcje p2w w grze AAA za pełna cene) to wszystko w porządku, nic się nie dzieje.


a za 5 lat cyk - ale jak to musze płacić za szybką podróż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Herato Auba strzeliłby więcej.

1

@mordini123 Sklepiki były ale z tego co kojarzę to oferowały tylko skiny(mogę się mylić, dawno nie grałem w gry Ubishitu)

aczkolwiek tak czy siak to jest ewidentne przepychanie granic i testowanie graczy. Ewidentne PW2. Ja się nie zdziwię jak rozgrywka specjalnie została tak zaprojektowana (wydłużony grind) żeby zachęcić ludzi do wizyt w sklepiku xD

1

O, nowy AC ma wewnętrzny sklepik z mikrotransakcjami. XD
Co śmieszniejsze są tam jakieś itemy które dają realną przewagę w grze. Kumacie? Wydajesz jakieś 300 złotych za grę singleplayer i masz w niej jeszcze elementy p2w. XD

5



ale psychol. :o

2

@Tridente2015 tymczasem Lewus .
"..Mam nadzieję, że o nic wielkiego. Już od trzech meczów są małe problemy.." xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?