marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek no mysle, że takie coś można zrobić o 95% sceny, nie tylko tej raperskiej
1
Totalnie, niby leśny dziadek a liczbowo dalej w topie
0
@Mario96w tak to jest jak najchętniej zbanowalbys wszystkich użytkowników
1
@Messibestplayerintheworld ciekawe czy znowu spierdziela port jak w przypadku pierwszej części
8
@NeroTFP1 Musiałbym totalnie ocipieć żeby wpłacić chociażby złotówkę na jakąkolwiek telewizje. xD
19
No ale kto taki mądry i wstawił twarz Rudigera do artykułu..
0
@Transu96 kto normalny kupuje gry na epicu
0
@VegetaPolska Kanal sportowy sam się zniszczył, Stanowski nic robić nie musiał
0
@4drian0 I elegancko, może EA chociaż w tej kwestii dostanie konkurencje.
2
I właśnie taki Polo to jeden z najgorszych typów dziennikarzy, najgorsza hiena która nie szanuje niczyjego zdania.
2
@Encore "mamy 15 lig miszczów"
"mamy mistrza świata, możemy umoralniać z czapy innych"
niby totalnie różni ale w istocie tacy sami. ;p
4
@Jakchcesz wolny rynek jest fajny, chyba ze bije Cię ręką po głowie. Wtedy to już spiski i intrygi
14
https://pbs.twimg.com/media/Gm84uqzW0AANrcF?format=jpg&name=900x900
Nawet admin od giereczkowego tasiemca złomuje Muska. xDD
btw, jaka tam teraz jest różnica serduszek na rzecz Assassyna. xD Musk jednak bardziej nielubiany
4
Pokolenie Z wyrasta na totalnych kozaków
0
@tadzik447 ale to jest potężny tasiemiec. xD
2
@Kgorecki2500 Pomijając Bloodborna to chętnie przygarnąłbym stare Uncharted i GOW.
3
@BorzyKrzys uwielbiam takie komentarze bez żadnego kontekstu
Ot, domyśl się:|
1
@KamQiX Dla mnie obydwa systemy walki powiewają nuda ale ten z starszych assassynow był chociaż widowiskowy. :D
Teraz to nie dosc, że masz spam dwóch guzików to te animacje jakieś takie nijakie są :p
1
@Ojciec5tkidzieci
Chodzą takie plotki. :D ja osobiście jestem team dwójeczka
3
@Jakchcesz Totalnie tak. xD z przyjemnością słucha mi się tam dialogów, nawet teraz kiedy sobie tylko odświeżam grę
jak grałem w Valhalle to skip za skipem leciał, takie nudy
2
@Kuba_6 Panie, to jest legendarna dwójeczka! :D
7
Niedawno była premiera Assassyna, więc z tej okazji warto sobie odświeżyć najlepszą część. Soundtrack dalej TOP, piękne czasy kiedy Ubi potrafiło trochę serca włożyć w gierki.
https://zapodaj.net/images/4bf43bcdbb6e9.png
1
@cules100pro ale tak działa la bamba po prostu. xD każdy jakiś event sportowy nawet dość niszowy równa się z delikatnym spamem na la bambie.
2
@Kgorecki2500 Kawusia? TOP
0
@Jackazz A to jak standard(nie wiem gdzie tak btw, chyba pierwszy raz widzę mikrotransakcje p2w w grze AAA za pełna cene) to wszystko w porządku, nic się nie dzieje.
a za 5 lat cyk - ale jak to musze płacić za szybką podróż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Herato Auba strzeliłby więcej.
1
@mordini123 Sklepiki były ale z tego co kojarzę to oferowały tylko skiny(mogę się mylić, dawno nie grałem w gry Ubishitu)
aczkolwiek tak czy siak to jest ewidentne przepychanie granic i testowanie graczy. Ewidentne PW2. Ja się nie zdziwię jak rozgrywka specjalnie została tak zaprojektowana (wydłużony grind) żeby zachęcić ludzi do wizyt w sklepiku xD
1
O, nowy AC ma wewnętrzny sklepik z mikrotransakcjami. XD
Co śmieszniejsze są tam jakieś itemy które dają realną przewagę w grze. Kumacie? Wydajesz jakieś 300 złotych za grę singleplayer i masz w niej jeszcze elementy p2w. XD
5
ale psychol. :o
2
@Tridente2015 tymczasem Lewus .
"..Mam nadzieję, że o nic wielkiego. Już od trzech meczów są małe problemy.." xD