3



Wut? Ludzie modlą się pod swoją świątynia - w swoje święto i nie robią absolutnie nic złego.
Ja rozumiem, że polityka strachu szczególnie w kwestii imigrantów mocno działa na społeczeństwo ale bez przesady. XD


No chyba, że idziemy w totalną skrajność i katolicki zamordyzm.
Ewentualnie żeby było równo katolików uczęszczających na procesje też trzeba deportować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

@Arkon Panie, Barca wygrywa wysoko z Girona, Lewus utrzymuje przewagę nad Kylianem a Ty wyskakujesz z jakąś polityką.

Ty się zastanów. :p

2

@Kapitan_SW Auba mógłby się zbliżyć.

16

Lewusowi brakuje dwóch brameczek żeby wyrównać najlepszy sezon Benzemy pod względem bramek w La Lidze.

Zaraz 37 lat. :p


0

@panczo czas pożegnać Ansu Fatiego*

3



"oby syn" dosyć popularne powiedzonko pod jakimiś postami z "gwiazdami z OF"
a jak syn dzielnie stoi w takiej kolejce to co wtedy? oby aborcja? :p

23

Barcelona ma swoje problemy, większe i mniejsze ale jak tak człowiek patrzy na wypowiedzi i cała otoczkę z środowiska madrycioków to człowiek cieszy się w uj, że serducho jednak wybrało normalniejsza stronę.

1

@fotohobby Jedyna szansa na demolkę Realu w lidze mistrzów to Barca. xD

2

@NeroTFP1 Patrząc na to z tej perspektywy jestem w stanie to zrozumieć.

Ogólnie ciężka sprawa do oceny - Ksiazulo swoimi zasięgami jest w stanie popchnąć wiele biznesów do przodu ale jak widać nie każdemu to do szczęścia jest potrzebne

0



Twój lokal dostaje ogromnego kopa i wszystko zaczyna dobrze funkcjonować? Cyk, zamykamy. xD

2

@FcPortoFan1999 no mnie bawi nawet, że chłopak potrafi się tak odpalić z powodu obcego gościa. xD

13

@Faro jak przejrzy la bambe teraz to serducho szybciej zabije xD

3

@Luciano99 igrasz z ogniem

8

Flick już chyba bardziej bezpośrednio nie może powiedzieć, że Fati to leniuch i jedyne co robi to żeruje na kontrakcie.
Szkoda, bo zapowiadał się złoty chłopak ale ostatecznie miło go nie będę wspominał.

0

@4drian0 Wszystko zależy od tego jak interpretujemy "stosunkowo blisko terminu premiery" :D

3

Dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick stwierdził, że lepiej dostarczać materiały marketingowe stosunkowo blisko terminu premiery.

W sumie patrząc na to jak wszyscy są zajarani na nową gierę od Rockstara mogliby walnąć post na Twitterze, że jutro premiera a sama gra tak czy siak wyśrubowałaby wszystkie możliwe rekordy sprzedażowe. xD

0

@Trojanek23 bo to kryminaliści

1

@ViscaelBarca2007 Troll czy nie, obrzydliwe gówno

4

@Kgorecki2500 Hogwart to chyba jeden z niewielu plusów tej gry. :D

5

@ranger3120 Ja ogólnie nie rozumiem większości tych celebrytek, gonią za jakimś dziwnymi kanonami piękna i ostatecznie wychodzą dużo brzydsze jak były. :p

3

@Pedri16Future To, że nie zareagowali w negatywny sposób nie oznacza, że im to nie przeszkadzało

5

@Pedri16Future nie no, słuchanie muzyki na głośnikach w miejscach publicznych to straszne raczysko. ;p

0

@Starrk Trochę wysokie te szacowania szczególnie jeżeli popatrzymy, że koszt (szacowany oczywiście) RDR2 to 370–540 milionów dolarów. Skąd aż taki przeskok? :p

22

@RoberDzik Kibice po prostu dostosowują się poziomem do piłkarzy

2

@macio_944 Tyle lat na karku i wciąż wygląda i działa lepiej jak dzisiejsze potworki na UE5. :p

Warto również zwrócić uwagę przy RDR2 na genialny system oświetlenia, cieni który świetnie się reprezentuje i nie obciąża tak komputera jak RT. Jednak co spece to spece.

1

@Kgorecki2500 A jak? :p platynka musi być wyzwaniem

0

@Bykunn No, status materialny a rozum i godność człowieka to dwie różne sprawy. ;p

5



i tutaj komentarz matki:
https://pbs.twimg.com/media/GnHOm63XkAAvRQG?format=jpg&name=medium

W sumie przerażające, zerowe wyciąganie wniosków. Definitywny zakaz posiadania zwierząt powinien wlecieć, a córka powinna zaliczyć przymusową edukacje pt. "zwierzę to nie zabawka"

2

Ale, że głupia wypowiedź brazola i również głupia reakcja części Argentyńczyków rozpęta burzę na 230 komentarzy to ja się nie spodziewałem. xDD

0

@4drian0 30 ziko mniej jak jeden ten duży dlc do Simsow, nieźle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?