marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Śmiesznie będzie jak dostanie mniej niż Lewus za podrapanie się po nosie xD
3
Uwzględniając karę dla Lewusa za podrapanie się po nosie to Kylian do końca sezonu boisk w la lidze nie powinien oglądać ale wiemy jak jest.
0
@mekston przestraszył się Lewusa
0
Komentarz usunięty
4
@michal26 cytując ulubione słówko @AlexDark00 przychodzą farmazony
0
@FcPortoFan1999 poprzeczki od konkurencji nie miał zbyt wysoko zawieszonej ;p
9
to mu wyszło. :D
6
@NeroTFP1 Jeżeli politycy byliby rozliczani z swoich słów to w Polsce po roku nie byłoby ani jednego polityka. xD
8
@Luciano99 Jowitka nie będzie zadowolona
3
i potem się dziwić, że w grze dla pojedynczego gracza za 300 złotych masz sklepik z itemami. xD
1
@Eric_Abidal_22 Rudy to już prędzej na emeryturkę do szejków
3
@Mario96w Ja autentycznie myślałem, że to BI. XD dopiero jak przeczytałem post spojrzałem na logo i coś mi się przestało zgadzać. xD
2
@Eklerek ten to jak zwykle z google tłumacza leci xD
0
@AlexDark00 Ciekawe ilu napastników strzela w takim wieku prawie 100 bramek w niepełne 3 sezonu, że zaczynasz umniejszać. XD
4
Widzę, że polskie kabarety wróciły do łaski patrząc na ilość komentarzy odnośnie wczorajszej debaty. ;p
11
@AlexDark00 jak tam się podobają ocenki?
0
@Murazor Ale tak nie jest. Tylko Transfermarkt tak liczy asysty
a że ludziom niczego nie chce się weryfikować to potem jest jak jest xD
4
@Lionel_Messi10 Coraz lepsze te AI w generowanie obrazków
2
@Kgorecki2500 Jakby Ubi upadło to będę pierwszym który otworzy szampana xD
4
@4drian0 Ale mi nie chodzi o zwyczajnie wycofanie gierki z sprzedaży a o zabranie licencji graczowi co jest jak najbardziej możliwe
Jest to strzałem w ryj z dubeltówki (jak pokazał przykład Ubi) ale jak widać nie odstrasza to twórców od takich praktyk. Jakieś zabezpieczenie prawne imo by się przydało
2
Ubisoft chyba jako pierwszy przepchał bardzo niebezpieczną granice. xD
Ogólnie dla mnie git bo może w końcu coś się ruszy i gracze będą jakkolwiek chronieni bo obecnie faktycznie działa to tak, że jak jakiś twórca będzie miał zachciankę to zabierze sobie grę z Steam'a czy innego launchera (gog wyjątkiem, bo możesz sobie instalke pobrać)
2
@Encore Chłop sobie trochę karierę zmarnował kisząc się tyle w United.
Niby liczby są ale co z tego skoro nie przekłada się to na nic więcej.
2
@Kgorecki2500 Przykre, że ta rocznica stała się również 15 rocznicą uprawiania brutalnej polityki na trupach.
5
@stool De Jong już miewał okresy kiedy kopał naprawdę dobrą piłeczkę lecz nigdy nie był w stanie tego ustabilizować i po czasie zjeżdżał do bazy. Jak będzie tym razem? Zobaczymy. ;)
0
@DolMac tutaj ekspert musi się wypowiedzieć
@AlexDark00
3
Fati co nie wchodzi na boisko kiedy bijemy słabsze klubu w La Lidze ot tak teraz sobie wchodzi, chyba nie można było sprzedać większego "liścia" Dortmundowi. xD
8
Pan piłkarz, zaraz 37 lat a inne 9 mogą ewentunie piłki mu podawać
9
@M_Kos Żaden fejk, wszystko legit. Widzisz niebieski znaczek od Elona???
8
https://x.com/Dani_Olmmoo/status/1909707684502192397
O, kolejny śmieszek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
25
@FCB24 Żałosne to jest jak ludzie rzucają wyrokami na lewo i prawo bez żadnej weryfikacji informacji xD