4



nawet Luke wie co oznacza przesunięcie premiery GTA
@Kgorecki2500

0

@Terroriser Diablo 4 to koronny przykład jacy partacze teraz recenzują gry. Przypominam, ze ta mobilka z dużym budżetem dostała 86 na meta xD

0

W sumie ciekawe co teraz dzieje się w tych wszystkich studiach które przełożyły premiery swoich gier na 2026 uciekając przed GTA.

Czyżby szybki powrót do 2025? :D

1

@PatrykBarca i właśnie jest to idealny mecz na ogrywanie zawodnika po kontuzji

lepiej mieć dwóch bramkarzy ogranych niż jednego. ;p

2

Już się nie mogę doczekać żeby poczytać artykuły z ilu to rzeczy Rockstar zrezygnował, ile dlcków anulował dla pojedynczego gracza żeby w pełni rozwijać multika. :|

0

@tadzik447 No, kiedyś wyjdzie

i znając życie znowu zrobi ją Rockstar.

0

@tadzik447 To na 2026/7 bo musze czekać na wersje pecetowa. :(

0

I gitarka, ten rok należy do Henryczka i Ekspedycji 33.

2

@Encore Chłopak i tak pójdzie w zapomniane bo klub wybrał chyba najgorszy z możliwych xD

1

@Lukasz999 10 u Yamala to marketingowa bomba

10

@Jakchcesz Najbardziej mnie śmieszy jak jedna lub druga stroną nagle wycisza sprawę kiedy sprawca okazuje się innej narodowości niż myśleli.

wtedy to takie a to uj tam, nie warto o tym mówić. Gardzę bo to najpodlejsze uprawianie polityki na tragedii ludzi

1

@norbi77 Dawno mi się znudziły, większość otwartych światów jest na jedno kopyto - pomijając oczywiście takie perełki jak KCD2 czy RDR2.

Btw. Największa wada Eldena to właśnie... ten otwarty świat. Jak grałem za pierwszym razem to starałem się czyścić mapę i ilość powtórzonych bossów czy pustych lokacji przyprawiała mnie o ból głowy. Dużo bardziej trafia do mnie koncepcja świata rodem z DS1.

5

@verdant Wielu zapomina, że sportowiec też człowiek.

3

@Dari0G Dowód na to, że tik-tok ma również ciekawe treści xD

6

@Criss18Barca Piłka nożna

Reszta to tak okazjonalnie, głównie jak Polacy rodacy w czymś wojują

17

@arasz1819 ja czuję, że on nam sporo smrodu narobi xD

0

Jakby ktoś chciał sunset overdrive na Steam to prosze bardzo
RIX4M-62C7F-NVCTY


6

@tbas



naczelny madrycki odklejeniec już się wypowiedział xDD

4

@Kessie Każda gra multiplayer chce być teraz Fortnajtem

0

@slayer Wniosek jest taki, że wciąż jesteśmy w grze i nie ma co siać pesymizmu

3

Jakby ktoś przed rozpoczęciem sezonu mi powiedział, że La Bamba będzie rozczarowana wynikiem 3:3 w półfinale ligi mistrzów to od razu waliłbym skierowanie na badanie do Choroszczy. :D

0

Flick gotuje xD

22

Nie wiem jak skonczy się ten sezon ale za wyhodowanie jaj u nasz piłkarzy Flick ma dozgonny szacunek

Zresztą za grę i wyniki również. Każdy przed sezonem spodziewal się marazmu z taką kadra a tutaj proszę, jesteśmy w grze o tryplet i potrafimy naprawdę zagrać ładna piłkę. Strach pomyśleć gdzie moglibyśmy być gdyby Flick dostał trochę pieniędzy na transfery

4

@Jakchcesz mila odmiana patrząc na nasze mecze w lidze mistrzów xd

0

Milik przedłużył kontakt z Juve. Polski Morata xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@norbi77 Nie no, takim miłym dodatkiem można nazwać superpuchar a nie ligę mistrzów xD

1

@tadzik447 Jeszcze jak! :D na początku bałem się, że mi to totalnie nie siądzie bo w jrpgi nigdy nie grałem a symbioza turowego systemu walki z parowaniem rodem z Sekiro średnio mi pasowała do siebie ale okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Teraz to się obawiam, że jak w końcu wypróbuje Persone to się zanudzę. :|

1

Clair Obscur to jest istny majstersztyk pod względem wizji artystycznej. 17h rozgrywki i nawaliłem ponad 60 screenshotów. Może i dobrze, że tam nie ma photo mode bo pewnie miałbym drugie tyle fotek strzelonych. :D

0

Rudiger odpada i Realowi zostaje jeden w pełni zdrowy obrońca, tak? xD nie ma co, Perez tak gotował z Kylianem, ze zapomniał o reszcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?