marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
nawet Luke wie co oznacza przesunięcie premiery GTA
@Kgorecki2500
0
@Terroriser Diablo 4 to koronny przykład jacy partacze teraz recenzują gry. Przypominam, ze ta mobilka z dużym budżetem dostała 86 na meta xD
0
W sumie ciekawe co teraz dzieje się w tych wszystkich studiach które przełożyły premiery swoich gier na 2026 uciekając przed GTA.
Czyżby szybki powrót do 2025? :D
1
@PatrykBarca i właśnie jest to idealny mecz na ogrywanie zawodnika po kontuzji
lepiej mieć dwóch bramkarzy ogranych niż jednego. ;p
2
Już się nie mogę doczekać żeby poczytać artykuły z ilu to rzeczy Rockstar zrezygnował, ile dlcków anulował dla pojedynczego gracza żeby w pełni rozwijać multika. :|
0
@tadzik447 No, kiedyś wyjdzie
i znając życie znowu zrobi ją Rockstar.
0
@tadzik447 To na 2026/7 bo musze czekać na wersje pecetowa. :(
0
I gitarka, ten rok należy do Henryczka i Ekspedycji 33.
2
@Encore Chłopak i tak pójdzie w zapomniane bo klub wybrał chyba najgorszy z możliwych xD
1
@Lukasz999 10 u Yamala to marketingowa bomba
10
@Jakchcesz Najbardziej mnie śmieszy jak jedna lub druga stroną nagle wycisza sprawę kiedy sprawca okazuje się innej narodowości niż myśleli.
wtedy to takie a to uj tam, nie warto o tym mówić. Gardzę bo to najpodlejsze uprawianie polityki na tragedii ludzi
1
@norbi77 Dawno mi się znudziły, większość otwartych światów jest na jedno kopyto - pomijając oczywiście takie perełki jak KCD2 czy RDR2.
Btw. Największa wada Eldena to właśnie... ten otwarty świat. Jak grałem za pierwszym razem to starałem się czyścić mapę i ilość powtórzonych bossów czy pustych lokacji przyprawiała mnie o ból głowy. Dużo bardziej trafia do mnie koncepcja świata rodem z DS1.
5
@verdant Wielu zapomina, że sportowiec też człowiek.
3
@Dari0G Dowód na to, że tik-tok ma również ciekawe treści xD
6
@Criss18Barca Piłka nożna
Reszta to tak okazjonalnie, głównie jak Polacy rodacy w czymś wojują
17
@arasz1819 ja czuję, że on nam sporo smrodu narobi xD
0
Jakby ktoś chciał sunset overdrive na Steam to prosze bardzo
RIX4M-62C7F-NVCTY
6
@tbas
naczelny madrycki odklejeniec już się wypowiedział xDD
4
@Kessie Każda gra multiplayer chce być teraz Fortnajtem
0
@slayer Wniosek jest taki, że wciąż jesteśmy w grze i nie ma co siać pesymizmu
3
Jakby ktoś przed rozpoczęciem sezonu mi powiedział, że La Bamba będzie rozczarowana wynikiem 3:3 w półfinale ligi mistrzów to od razu waliłbym skierowanie na badanie do Choroszczy. :D
0
Flick gotuje xD
22
Nie wiem jak skonczy się ten sezon ale za wyhodowanie jaj u nasz piłkarzy Flick ma dozgonny szacunek
Zresztą za grę i wyniki również. Każdy przed sezonem spodziewal się marazmu z taką kadra a tutaj proszę, jesteśmy w grze o tryplet i potrafimy naprawdę zagrać ładna piłkę. Strach pomyśleć gdzie moglibyśmy być gdyby Flick dostał trochę pieniędzy na transfery
4
@Jakchcesz mila odmiana patrząc na nasze mecze w lidze mistrzów xd
0
Milik przedłużył kontakt z Juve. Polski Morata xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@norbi77 Nie no, takim miłym dodatkiem można nazwać superpuchar a nie ligę mistrzów xD
1
@tadzik447 Jeszcze jak! :D na początku bałem się, że mi to totalnie nie siądzie bo w jrpgi nigdy nie grałem a symbioza turowego systemu walki z parowaniem rodem z Sekiro średnio mi pasowała do siebie ale okazało się to strzałem w dziesiątkę.
Teraz to się obawiam, że jak w końcu wypróbuje Persone to się zanudzę. :|
1
Clair Obscur to jest istny majstersztyk pod względem wizji artystycznej. 17h rozgrywki i nawaliłem ponad 60 screenshotów. Może i dobrze, że tam nie ma photo mode bo pewnie miałbym drugie tyle fotek strzelonych. :D
0
Rudiger odpada i Realowi zostaje jeden w pełni zdrowy obrońca, tak? xD nie ma co, Perez tak gotował z Kylianem, ze zapomniał o reszcie.