2

@4drian0 Jest
@Messibestplayerintheworld tak, na pc.
Solidny Rockstarowy poziom w kwestii fabuły, postaci i świata przedstawionego aczkolwiek delikatnie juz czuć, że gameplay jest nadgryziony przez czas
Mi tam delikatne archaizmy nie przeszkadzają więc bawię się super ale jednak polecam poczekać na promocję jak coś

@Luciano99 Nie mam pojęcia, dopiero wziąłem go na tapetę. :D
Patrząc na recenzje jest ciutke gorzej niż Human Revolution, który bardzo mi się podobał

1

@Messibestplayerintheworld
Obecnie pierwszy RDR jest grany i Deus Ex rozłam ludzkości

1

Tyle gier do ogrania a La Bamba robi smaka na poczciwego Gothica, nieładnie. :|

1

@LionelM95 Goticzek wciąż piekielnie grywalny, bardzo dobrze się zestarzał w porównaniu z chociażby takim Morrowindwm imo

4

@Eklerek nie wiem ale tolerowanie takich rzeczy bardziej kojarzy mi sie z lewica jak prawica. ;p

1

@Kgorecki2500 Zdjęcie z furasem? Mentzen bardziej lewicowy jak myśli. :p

4

https://pbs.twimg.com/media/GqiHBj8W0AAumpm?format=jpg&name=large

Jak to wszystko nie yebnie w przyszłości to będzie cud

1

@VegetaPolska tylko ty możesz grać w tralier.
@Kgorecki2500 Nie jestem jakimś ekspertem od kolorystyki ale jak na moje całkiem okej w 5 się to prezentuje, nie są zbyt przesycone ani wyblakłe

2

@Kgorecki2500 Szaro buro i ponuro jak w V? Właśnie 5 była bardzo kolorowa. xD

4 miała fajny, ponury klimacik

0

@Trojanek23 Tak czy siak krytyka Marciniaka na taką skale po meczu gdzie wyszedł nasz brak doświadczenia i cwaniactwa przypomina madryckie marudzenie na sędziów

15

@Stinger_ A co miał na myśli Mentzen? Że w zależności od wyborów można rotować programami które wzajemnie się wykluczają? ;p

1

@Azazel_Pazuzu on tam chyba w biodro dostał. xD


23

@MesQueUnClub96 @clyde co zaorała psychikę dodiego xD


poza tym nie musisz się żegnać skoro robisz przerwę maks na 2,3 dni

7

@Mankind Jeszcze jak coś tam próbuje bronić się w tle, czyste złoto xD

@clyde wychodzi na to, że chłop w zależności od wyborów potrafi mieć kilka programów, które wzajemnie się ze sobą wykluczają. XD

46



Potężny Duńczyk xDD

3

@DeXt3rVeB ta debata od zawsze istniała tylko w głowach madryciaków. Każdy kto ma chociażby minimalne pojęcie o piłce nożnej postawi na Leo

1

@clyde piękny rok

18

@dafik85 300 wypowiedź Zlatana, której nie wypowiedział

1

@Jakchcesz no tak. ;p

4

@Roobo Świat powinien się zorganizować, poświęcić jedną większą wyspę i wysyłać tam wszystkich takich odklejeńców. Niech tam świrują - z dala od zwykłych ludzi

3

@BezglutenowyPedri Pokazali, że możesz spodziewać się gigantycznego, pełnego detali świata. Czego Ty oczekiwałeś po trailerze? ;p

15

@Lionel_Messi10 Pobić chłopa o durny telefon, przecież to kisiel zamiast mózgu trzeba mieć

0

@Eric_Abidal_22 Trochę Cię odkleiło

0

@urbipl Przestańmy bawić się w Madryciaków, bo na La Bambie coraz bardziej szambem.. znaczy notatnikiem zajeżdża.

2



Kiedyś Ci psychole z ostatniego pokolenia trafią na jeszcze większego psychola i dojdzie do tragedii. :|

1

Ciężko się nie zgodzić z nagłówkiem. Jak przeglądałem sobie La Ramble po meczu z Interem to czułem się jakbym przeglądał forum u madrycioków po przegranym meczu.


1

@Hosh to może zostanę przy CK3, tam nie musiałem zainwestować kilku lat grania żeby ogarnąć co i jak. :p

3

A więc nowy projekt Paradoxu to EU5!

No kto by się spodziewał. :p może w końcu nauczę się w to grac

1

@Kgorecki2500 RDR2 z aliexpress

0

@Filipem Widmo Wolności do Cyberka również TOP. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?