0

@malypuzon 216 dni w serwisie i piszesz o dawnych czasach? :p

5

@SenseiFCB Godne wiary źródło to oficjalny komunikat klubu

2

@Pedri16Future Prawie 5 miesięcy już bez fajeczki! :D

3



Ależ to spada. :o

0

@Kgorecki2500 Kto wtedy?

0

@tadzik447 wtedy jest totalnie zakopany w odmętach aplikacji. ;p

5



Ciekawe dlaczego nie wprowadzili również preferowanej wagi. ^^

6



Jak się jeszcze chłop pochwalił, że niedźwiedź go dziabnął. :D

0

@AlexDark00 Fajnopolacy, mordeczko - całkiem polityczne określenie, nieprawdaż?

0

Patrząc na szejkowe przygody Enrique i Pepa mogę wysnuć jeden wniosek - nasze legendy stanowczo za bardzo lubią pieniądze od szejka. xD
Z jednej strony kibicowałbym dzisiaj Luisowi ale z drugiej jest ta zadra, że prowadzi PSG

0

@tristan87 zacny punch, winszuję.
@AlexDark00 XDD ten co piłkę łączy z polityka, odklejenie totalne

0

Ter Stegen był na takim miałkim poziomie, że żeby radzić sobie lepiej niż wcześniej wcale nie musiał wiele robić. xD

0

@Pedri16Future Z tymi niezależnymi mediami to nie przesadzaj xD

0

@Striker to bardziej coopowy eksperyment niz pełnoprawna gra co nawet widać w cenie. ;p

0



Już dwa miliony. :o

3

@Szmulek mnie bawi obsesja polskiej prawicy na punkcie homoseksualizmu xD czasami sie nawet zastanawiam czy tacy ludzie nie są kryptogejami - w końcu najciemniej pod latarnia ^^

29



Największemu wrogowi nie życzyłbym takiego sąsiada xD

2

@ToWinaSedziego Z jednej strony Enrique którego darzę sentymentem a z drugiej szejkowie, którzy mi obrzydzają piłeczkę. Ciężki wybór. :|

3

@Lionel_Messi10 Jego drybling jest magiczny. Zero sztuczek, sam balans ciałem i prowadzenie piłeczki króciutko przy nodze... i cyk, chłopak przeszedł całe boisko. :D

2

@Mow_mi_Douglas Kiedyś też była jakaś babeczka co bodajże samą wodę po kąpieli sprzedawała xD

4

@Luciano99 Podobnie jak Leo, który zajadał się pizza i chipsami.

2

@RoberDzik
Tutaj jest taki problem, że dasz Lewusa nad Suareza i spokojnie znajdziesz argumenty które obronią taką tezę. (chociażby długowieczność Lewusa)
już zależy czy mówimy o całej karierze czy o peaku


1

@John_Doe patrząc na najnowsze ploteczki to jest to możliwe ale tak naprawdę pieron wie co tak gotuje Laporta z Deco

30

Widzę, że ploteczki transferowe stabilne - żebrackie wypożyczenie Rashforda albo transfer Leao za 100 baniek. Od milionera w kundla w jedna plotkę. xD

2

@Destroyer_of_Worlds To jest tak abstrakcyjne, że aż ciężkie do wyobrażenia. ;p

0

@NeroTFP1 dla mnie dodi to jednak taka popierdółka w trollowaniu, zbyt oczywiste to wszystko.

Aczkolwiek trzeba przyznać, że dzisiaj faktycznie odpięły mu się wrotki. xD

1

Komentarz usunięty

4

@directedbyfcb Dodi to trochę taka maskotka, od której smierdzi. Kazdy ma go dosyć ale atencje to pierwsi mu dają xd

0

@Toretto Ogólnie beka, że to piwo tak oburzyło ludzi

Zawsze się mówi, że politycy dziela ludzi
Ale teraz jak tak patrze to my jako naród chyba ciutke to lubimy xd

1

@Stinger_ teraz to jakieś popierdolki a nie dramy

Najlepiej o tym świadczy fakt, że największym zadymiarzem jest dodi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?