marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM u mnie za oknem delikatnie mrozi, więc globalne ocieplenie to mit
13
Całkiem zabawne jak prawica teraz piszę o zagrożeniu imigrantami
Ewidentnie pamięć złotej rybki, to wasza prawica sprzedawała wizy i wpuszczała imigrantow xD
3
Ogólnie uważam, że kandydaci są fatalni ale patrząc na nastroje i zachowanie społeczeństwa przy tych wyborach to nie zasługujemy na nic lepszego. :p
0
@kuz z drugiej strony freaki i patologia pokroju Magicala biła rekordy popularności
2
@ranger3120 patrząc na to, że to Pis sprzedawał wizy komentarz ciutke dziwny :p
2
Metoda na konia trojańskiego ciągle żywa
1
@VamosRakieta Ter Stegen już przy sytuacji z Bravo pokazywał jakim jest człowiekiem.
0
@TheKlucha pewnie za "Dzbandele"
1
https://zapodaj.net/images/3efc9be004e1a.png
Po godzinach walki z Dark Soulsami i Eldenem przyszedł czas na final bossa. :D
0
@Transu96 tryplet trypletowi nie równy
0
@Rewolucja123 Bo jest popularny
6
@Rewolucja123 ewidentnie umniejszanie koledze nie pykło xD
0
@szela1899 No popatrz, a nas era wydawania pieniędzy jak szaleni doprowadziła na skraj bankructwa i największych kompromitacji w europejskiej piłce. :|
0
@FcPortoFan1999 wygrana to tylko pretekst do rozrób. Jakby PSG przegrało to sytuacja wyglądałaby pewnie podobnie
1
@gumaz Tam obcinają pensje, nie podnoszą
3
@mekston liga mistrzów przesądziła, nie wiem co musiałoby się wydarzyć żeby Dembele jej nie zdobył
4
@xvcWinterSoldier teraz to już Dembele raczej ją bierze
0
@Lucyffffer1922 Kibicujesz Interowi? :p
11
Klasyczny Paryż po jakimś sukcesie xDD
3
@Piotrek1993 niektórzy po prostu dorastają ciutkę później
2
@SelloutCrowd Trochę takie pitu-pitu pod tezę. :P
1
@michal26 pewnie byłby jakiś chory wynik xD
7
Czyli prawdopodobnie Dembele z ZP.
Nawet śmieszny scenariusz. xD
2
@Majkmajki gwiazda Ci nic nie da jeżeli nie masz kolektywu w drużynie
ba, taka gwiazda często w tym przeszkadza
0
@DragonxNF Może byśmy dostali 4 ale jestem przekonany że powalczylibyśmy z nimi
a Inter to szkoda gadać
0
@THunterG99 tylko odklejone madryciaki tak mówiły
1
@tbas to gowno pragmatyczne jednak strzeliło nam 7 bramek w dwumeczu xd
1
@Marcelinho99 To już nie kwestia złego sędziowania przez Marciniaka? Jednak Urus kozłęm ofiarnym? :D
41
@TR3YWAY Flex na zegarki jest przereklamowany imo. xD W życiu bym nie dał kilku tysięcy za urządzenie, które w ostatecznym rozrachunku pokazuje mi tylko godzine
0
@Luciano99 z drugiej strony trudno się dziwić, że takie oszołomy się pojawiają skoro te bzdury transferowe strasznie się klikają