1

@barcelonaLM u mnie za oknem delikatnie mrozi, więc globalne ocieplenie to mit

13

Całkiem zabawne jak prawica teraz piszę o zagrożeniu imigrantami
Ewidentnie pamięć złotej rybki, to wasza prawica sprzedawała wizy i wpuszczała imigrantow xD

3

Ogólnie uważam, że kandydaci są fatalni ale patrząc na nastroje i zachowanie społeczeństwa przy tych wyborach to nie zasługujemy na nic lepszego. :p

0

@kuz z drugiej strony freaki i patologia pokroju Magicala biła rekordy popularności

2

@ranger3120 patrząc na to, że to Pis sprzedawał wizy komentarz ciutke dziwny :p

2



Metoda na konia trojańskiego ciągle żywa

1

@VamosRakieta Ter Stegen już przy sytuacji z Bravo pokazywał jakim jest człowiekiem.

0

@TheKlucha pewnie za "Dzbandele"

1

https://zapodaj.net/images/3efc9be004e1a.png

Po godzinach walki z Dark Soulsami i Eldenem przyszedł czas na final bossa. :D

0

@Transu96 tryplet trypletowi nie równy

0

@Rewolucja123 Bo jest popularny

6

@Rewolucja123 ewidentnie umniejszanie koledze nie pykło xD

0

@szela1899 No popatrz, a nas era wydawania pieniędzy jak szaleni doprowadziła na skraj bankructwa i największych kompromitacji w europejskiej piłce. :|

0

@FcPortoFan1999 wygrana to tylko pretekst do rozrób. Jakby PSG przegrało to sytuacja wyglądałaby pewnie podobnie

1

@gumaz Tam obcinają pensje, nie podnoszą

3

@mekston liga mistrzów przesądziła, nie wiem co musiałoby się wydarzyć żeby Dembele jej nie zdobył

4

@xvcWinterSoldier teraz to już Dembele raczej ją bierze

0

@Lucyffffer1922 Kibicujesz Interowi? :p

11



Klasyczny Paryż po jakimś sukcesie xDD

3

@Piotrek1993 niektórzy po prostu dorastają ciutkę później

2

@SelloutCrowd Trochę takie pitu-pitu pod tezę. :P

1

@michal26 pewnie byłby jakiś chory wynik xD

7

Czyli prawdopodobnie Dembele z ZP.

Nawet śmieszny scenariusz. xD

2

@Majkmajki gwiazda Ci nic nie da jeżeli nie masz kolektywu w drużynie

ba, taka gwiazda często w tym przeszkadza

0

@DragonxNF Może byśmy dostali 4 ale jestem przekonany że powalczylibyśmy z nimi

a Inter to szkoda gadać

0

@THunterG99 tylko odklejone madryciaki tak mówiły

1

@tbas to gowno pragmatyczne jednak strzeliło nam 7 bramek w dwumeczu xd

1

@Marcelinho99 To już nie kwestia złego sędziowania przez Marciniaka? Jednak Urus kozłęm ofiarnym? :D

41

@TR3YWAY Flex na zegarki jest przereklamowany imo. xD W życiu bym nie dał kilku tysięcy za urządzenie, które w ostatecznym rozrachunku pokazuje mi tylko godzine

0

@Luciano99 z drugiej strony trudno się dziwić, że takie oszołomy się pojawiają skoro te bzdury transferowe strasznie się klikają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?