marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Predator po roku w Rosji
7
@Cule1234 jakby poszli im na rękę to mielibyśmy kompromitacje stulecia w la lidze
1
Real Madryt robi ogromny progres. Kiedyś ten klub mnie brzydził tylko za chamskie, brutalne i kompromitujące zachowania na boisku. Potem przeszliśmy bardziej do strony medialnej (Vini, ja chce tylko grać w piłkę) a teraz realem śmiało można gardzić nawet na tle organizacyjnym.
Klub rozwiązać, kibel - potocznie zwany stadionem zburzyć i zasadzić tam jakieś ziemniaczki. Przynajmniej więcej pożytku z tego będzie
5
@VegetaPolska nie ma to jak narzekać na toksycznośc w piłce jednocześnie kibicujac temu obrzydliwemu klubowi z Madrytu. xD
3
@esem91 Gdybym miał świadomość, że ta osoba jest w małżeństwie to nigdy w życiu
7
ale wizja artystyczna tam to ścisły top. Czuje, że tryb fotograficzny będzie często odpalany. :D
1
@arasz1819 Prawdziwy łaskawiec.
0
@Tuc Polecam odinstalować tiktoka. :|
3
@Kgorecki2500 Ja Ci powodzenia życzę w platynowaniu tej gry. :D po dodaniu osiągnieć z hardcore zapowiada się przygoda rodem z dobrego soulsa, przynajmniej pod względem cierpliwości xD
1
@Kgorecki2500 Kiedyś muszę dać tej gierce poważniejszą szansę. :p
0
@pluszek sprawdzają czy nie jesteś botem, czyt. madryciakiem
1
@Pedri16Future a czego ona dokonała, że coś tam marudzi?
3
@macio_944 @ProMILs tak to jest jak się Atletico tylko na twitterze ogląda. ;p
12
W La Lidze ostatnio same dobre przyjęcia. :o
5
@Messibestplayerintheworld wiadomo, filmik to odpowiedź na to przyjęcie Pedriego
17
Chłop sam się zdziwił gdzie to piłka mu spierdzieliła a madrycioki się jarają jakie to genialne przyjęcie. :D
2
Ja myślałem, że to jakieś bezbeki od Gali z tymi bandażami a tutaj coraz więcej jakiś bzdur się wylewa xD
0
@Kgorecki2500 Oj tam, im większa konkurencja w walce o GOTY tym lepiej dla nas :D
1
Walka o goty z Henryczkiem?
18
Świetny duet
1
@Ghostface Ja czasami po stylu pisania odnoszę wrażenie, że ziomek jest multi. xD
15
@matirix20 Spoko, ja go już dawno skreśliłem. :|
1
@4drian0 Pierwsze pewnie Fallout 3 będzie - o NV nie ma co marzyć nawet
1
@AnsuLamine no właśnie. xD pamiętam, że jeszcze były jakieś plotki o wyrejestrowaniu i cyk, zakopali chłopa xD
11
co w ogóle dzieje się z Christensenem? Chłop żyje? xD
1
@PawkoFCB skip ewentualnie sprawdź sobie z gamepassa
0
@4drian0 ciekawe czy zmienili ten durny system skalowania
1
@mekston to z tego co pamiętam całkiem spore było to grono
Ale może mi już pamięć szwankuje :p
1
@Filipem To jest remake. Komuś po prostu źle się zaznaczyło w Excelu i tak zostało
4
@BezglutenowyPedri teraz każdy pierdzieli a jak Fati wchodził do pierwszej drużyny to praktycznie wszyscy tutaj ogłosili go następca Leo xD