0

@tadzik447 Vinicius też tutaj nie wejdzie i nie przeczyta jak go krytykujecie.

I z tym problemu nikt nie ma, rozumiem ze na naszego brazola złego słowa nie można powiedzieć? :p

7

@Kamiloza91 Pewnie tak ale tak czy siak takie zachowania należy tępić.
Nie jesteśmy Madrytem. :p

2

@Messiah10 Teraz jak chłopaka potrzebujemy na decydującą fazę sezonu skoncentrowanego i w formie to postanowił się pobawić w męczennika, nie wróży to zbyt dobrze

0

@lambard Flick mu ojcowskiego powinien sprzedać bo zaczyna nam się chłopak odklejać od rzeczywistości.

0

Neymar po meczu z Juve, gdzie zaliczył ponad 40 strat złapałby się za głowę widząc co niektórzy z was wypisują. :p

4

@Danny Gaucho Takie apele do społeczności nic nie zmienią. Tutaj tak czy siak w miesiąc jesteś w stanie przegrać majstra, żeby zaraz znowu go odzyskać.

3

@Nightraider Nawet diabeł poczuł obrzydzenie patrząc na ten klubik xD

0

https://pbs.twimg.com/media/Gnn8oPyXkAAmmsE?format=jpg&name=medium

Trochę tak to zaczyna wyglądać. ;p przynajmniej pod względem całej kariery bo jeżeli chodzi o prime to wiadomo, że Suarez>>>

10

@Mankind ale Mentzen nie zmienia poglądów, on tylko zapomina xD

1

@gumaz Vegecie z kobietami idzie tak samo jak Realowi z uczciwa rywalizacja. xD

55

Patrząc na brak jakiejkolwiek kary dla tego przygłupa Rudigera warto przypomnieć, że Real Madryt i jego otoczenie to najbardziej obrzydliwa rzecz jaka spotkała piłkę nożną w całej historii - prawdziwe zakały tego pięknego sportu.

6

@Safrani Wykupujesz sobie najdroższy pakiecik jako największy fan produkcji Netflixa a tutaj zonk, firma za rok ogłasza upadłość xD

39

8

@Pedri16Future rap scena to potężny mem a co dopiero rap scena kobiet xD

12

@Who_you_mam Zniknal bialy, wrocil czarny. xD

0

@paweuwarrior i 90 dolarów za grę. :p

25

Wincyj meczów, piłkarze wytrzymają. :p

0

@Aragorn33 jeżeli Flick nie nauczył się dobierać sterydów to za 5 lat potężna zakola nasze chłopaki będą mieli

2

@Batys Czytanie la bamby podczas meczów to definicja masochizmu

1

@Kgorecki2500 Coś mi się tutaj potężnie nie zgadza. xD Stanowski z swoimi zasięgami (głównie wśród młodzieży ale jednak) ma problem zebrać 100k a tutaj jakieś randomy masowo zgarniają podpisy

2

@paweldunajecfcb potem cyk, "Tusk to niemiecki agent" i pora na cska

1

Patrząc ja wasze reakcje po meczu to Flick powinien puścić naszemu tridente składankę akcji MSN pt."jak nie grac samolubnie"

Przepięknie się to wtedy skleilo, trzy potężne charaktery - każdy chce indywidualnie zdobyć świat a jednak na boisku egozimu praktycznie za grosz nie było

3

Sorloth dzisiaj pokazuje, że jest lepszym napastnikiem niz jakiś tam Lewus, który może buty wiązać Suarezowi z 15/16

0

@heniusss i cyk, okazuje się że piszesz na la bambie sam ze sobą xD

1

Ale, że The Duskbloods będzie exem na Switcha 2 to ja się nie spodziewałem.
Żenada. :c

A dobra, to ma być bardziej nastawione na multika. Nieważne
ale tak czy siak coraz mniej mi się zaczyna podobać polityka Fromu, coraz większe nastawienie na gry multi a gdzie jakiś pełnoprawny Souls dla pojedynczego gracza?

2

@damian16161212 Taka debata istniała tylko w głowach madryciaków.

2

Ciutkę lepiej nam idzie to już Real zaczyna być pchany przez sędziów a Tebas zatrudnia i przekupuje jakiś nowych audytorów żeby nam robić pod górkę.

To wszystko spisek #WłączMyślenie

10

@Encore no i nie wystawił Raphinhi

1

@Kazragore oj tam, w kwestii takich plotek transferowych to ja nie widzę różnicy między normalnym dniem a prima aprilis

0

@BezglutenowyPedri jeszcze można zaliczyć Death Stranding 2 i z już wydanych KCD2. :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?