marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 herezję
38
Ale my mamy wspaniałomyślny naród. Jedni pracowaliby za darmo gdyby zaszła taka potrzeba, drudzy poszliby do pracodawcy żeby obniżył im wynagrodzenie gdyby poczuli, że zarabiają za dużo, a trzeci siedzieliby u szefa nawet gdyby nie było możliwości legalnego zatrudnienia. :D
1
@Joe_Pesci ale ten czas zapierdziela. :o
0
@Faro Modrić ile tam miał asyst w sezonie gdzie dostał ZP?
1
Czyli teraz Raphinha i Dembele są największymi faworytami do ZP? Jakby ktoś walnął takich kandydatów jeszcze rok temu to z buta wysłałbym go do Choroszczy. xD
5
@Smrodek Teza, że Ronaldo to ciężka praca a Messi tylko talent to jedna z największych bzdur jakie krążą w piłkarskim świecie. xD
0
@gumaz Jakoś za dzieciaka. :p
0
@Michael24 Przecież tutaj tak samo Xavi był ciśnięty. ;p
3
@J4no "jesteś za eutanazją? Ludzie starsi szczególnie ci schorowani też wymagają opieki 24/7. Co uważasz o osobach w śpiączkach? Nie my powinniśmy decydować kto ma żyć a kto nie. Dzieci z zespołem Downa powinny się rodzić? Czemu w takim razie nie zabijać ludzi którzy w trakcie życia pozbawieni zostali samodzielności i sprawności."
Eutanazja już dawno powinna zostać wprowadzona. Ja sobie nie wyobrażam, że mógłbym spędzić część życia przykuty do szpitalnego łóżka bez możliwości samodzielnego obrotu na drugi bok bo jakiś maciek sprzed monitora czy odklejony od rzeczywistości polityk stwierdził, że to nie humanitarne
23
Nawet osoby które nie interesują się tym sportem wiedzą o co chodzi. :p
29
@macio_944 Brauna i jego sympatyków to trza w kaftan i do Choroszczy.
0
@Hasszz pan się nie zna.
Bloobersi dowieźli zacny remake SH2 więc jak nie wydarzy się kataklizm pewnie tutaj też będzie przyzwoicie.
@Kgorecki2500 no na dubbing to bym nie liczył. ;p
3
Ale się zapowiada sztosik. :D Polska giereczkami stoi
7
@Swistus172 Szybko strzela gola, potem jakiś karniak, Arsenal siądzie mentalnie i cyk, już mamy dogrywkę.
Nawet mnie nie zdziwi jeżeli taki scenariusz się faktycznie zrealizuje. xDD
3
@Joe_Barbaro Bayern bo będą chcieli grać w piłkę raczej. Inter mi śmierdzi takim obrzydliwym murowaniem a to nam mega nie leży
0
@Douglas No już chyba wolę takie podejście, niż robienie w pampersa przed Dortmundem gdzie masz 4-bramkową zaliczkę z pierwszego meczu. c:
2
https://store.steampowered.com/app/3566610/Age_of_War/
ale bengier z informatyki wleciał na steama. :o
18
@AlexDark00 tylko Ty możesz się cieszyć, że napastnik ktory gra w klubie któremu kibicujesz nie strzela od x meczów. ;p
2
Nie ukrywam całkiem zabawnie się patrzyło na zachwyty nad De Jongiem, żeby po kilku meczach znowu spadło na niego morze krytyki
Pełny cykl życia holendra zaliczony u Flicka.
3
teraz skip bossów, za 5 lat skip bossów za symboliczne 5$ od walki a za 10 lat całkowita rezygnacja z cięższych pojedynków żeby nie obrazić graczy o słabszych umiejętnościach xD
4
@Lionel_Messi10 ta debata to tylko w głowach madrycioków była
0
@4drian0 to już chyba remake
0
@koziar Oj zależy, mi ogolnie gry turowe średnio siedzą a w Baldursach 3 mam już 200h. ;p
1
@Kgorecki2500 to samo tylko z delikatnie podbita grafika
4
https://x.com/MetroVideoGame/status/1911798028995842364
Jeżeli ktoś nie ma to lepszej okazji nie będzie, kawał świetnego fps'a dla pojedynczego gracza. :D
3
Ale będzie heca jak Mareczek wypłacze znowu miejsce w składzie i przerżniemy przez niego np ligę mistrzów xD
0
@ObiwanKenobi Osobiście jestem mega zażenowany Trzaskowskim, miałem na niego głosować po poglądowo było mi do niego najbliżej (przynajmniej przed wyborami) ale teraz robi się z nim taki cyrk, że chyba zrezygnuje całkiem z wyborów. XD
0
@AlexDark00 Ja nie mam problemy z krytyka Lewusa kiedy na to zasługuje, oczywiście jezeli jest to poparte logicznymi argumentami. ;p
8
@Kalipso HBO miało dla mnie zawsze znaczek jakości po świetnych adaptacjach Gry o Tron (do końca materiału źródłowego) i Rodu Smoka (pierwszy sezon)
teraz widzę zeszmacili się jak reszta towarzystwa
4
Czyli brutalny atak na nogę przeciwnika według la ligi jest lżej karany jak podrapanie się po nosie.
I jak my mamy ta ligę traktować poważnie jak nawet sama la liga robi z siebie żarty?