3

@Kgorecki2500 Ja Ci powodzenia życzę w platynowaniu tej gry. :D po dodaniu osiągnieć z hardcore zapowiada się przygoda rodem z dobrego soulsa, przynajmniej pod względem cierpliwości xD

1

@Kgorecki2500 Kiedyś muszę dać tej gierce poważniejszą szansę. :p

0

@pluszek sprawdzają czy nie jesteś botem, czyt. madryciakiem

1

@Pedri16Future a czego ona dokonała, że coś tam marudzi?

3

@macio_944 @ProMILs tak to jest jak się Atletico tylko na twitterze ogląda. ;p


12



W La Lidze ostatnio same dobre przyjęcia. :o

5

@Messibestplayerintheworld wiadomo, filmik to odpowiedź na to przyjęcie Pedriego


17



Chłop sam się zdziwił gdzie to piłka mu spierdzieliła a madrycioki się jarają jakie to genialne przyjęcie. :D

2



Ja myślałem, że to jakieś bezbeki od Gali z tymi bandażami a tutaj coraz więcej jakiś bzdur się wylewa xD

0

@Kgorecki2500 Oj tam, im większa konkurencja w walce o GOTY tym lepiej dla nas :D

1



Walka o goty z Henryczkiem?

18


Świetny duet

1

@Ghostface Ja czasami po stylu pisania odnoszę wrażenie, że ziomek jest multi. xD

15

@matirix20 Spoko, ja go już dawno skreśliłem. :|

1

@4drian0 Pierwsze pewnie Fallout 3 będzie - o NV nie ma co marzyć nawet

1

@AnsuLamine no właśnie. xD pamiętam, że jeszcze były jakieś plotki o wyrejestrowaniu i cyk, zakopali chłopa xD

11

co w ogóle dzieje się z Christensenem? Chłop żyje? xD

1

@PawkoFCB skip ewentualnie sprawdź sobie z gamepassa

0

@4drian0 ciekawe czy zmienili ten durny system skalowania

1

@mekston to z tego co pamiętam całkiem spore było to grono

Ale może mi już pamięć szwankuje :p

1

@Filipem To jest remake. Komuś po prostu źle się zaznaczyło w Excelu i tak zostało

4

@BezglutenowyPedri teraz każdy pierdzieli a jak Fati wchodził do pierwszej drużyny to praktycznie wszyscy tutaj ogłosili go następca Leo xD

0

@Goh raczej prezentacja

0

@Safrani Czysto teoretycznie masz zdrowe podejście ale jednak ciutkę sprzeczne z zasadami kościoła. ;p

1

@macio_944 Gigantyczne są te "miniaturki" teraz. ;p

3

@clyde Pamiętam jak grałem pierwszy raz w TLOU2 i mi gierka kazała grać Abby. :D Wtedy krytykowałem cały ten zabieg fabularny dzisiaj go mocno doceniam, TLOU2 mocno kopie dupę emocjonalnie.

0

@Mario96w pierwsze gierka

i ładnie prosze od jedynki zacząć

2

@Jakchcesz Jedyny problem jaki mam to z... Ellie - o ile aktorka jeszcze pasowała do roli młodszej bohaterki z pierwszego sezonu tak teraz to już trochę meh. xD

0

@fart jeszcze niewiadomo

0




Sytuacja ponoć coraz gorsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?