1

@Lucyfffer Ale ty chcesz prawo u nas wywracać do góry nogami, co do tego mają kraje muzułmańskie
jeżeli będę chciał to założę sobie chustę na łeb i kij Ci do tego. xD

Odnośnie twojego pytania to bodajże w Turcji muszą korzystać z hidżabu wchodząc do meczetu, tak to totalna dowolność - aczkolwiek nie jestem w 100% przekonany, nie zweryfikowałem tego.

6

@Lucyfffer A to u nas hidżaby są nielegalne, że nie mogą w nich popylać i muszą się dostosowywać do naszej mody? XD

4



Kaczynski na fame mma?

3

@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 rabini jak zwykle

0

@bartekvisca Mimo wszystko bolączek otwartego świata nie naprawili, bo wymagałoby to przeprojektowania gry - wciąż jest nudno
na plus świetny klimat ale tak czy siak lepiej już sobie odświeżyć pierwsze dwie mafie imo

6



A więc wszystko jasne - zły dzień, nic wielkiego się nie stało.

1

@KidusFCB no ale patrząc jak jeździ część kierowców to nie dziw się, że traktują kierowców z góry jak idiotów i wam nie ufają. xD może jeszcze wywalić badanie alkomatem, bo to też oznaka braku zaufania do obywatela? :p

progi zwalniające nie są idealne i powinny zostać czymś zastąpione (czymś co nie katuje zawieszenia samochodu) ale to alternatywa, a nie całkowite wypieprzenie takiej opcji

3

Czyli prosiak od Sony w wersji z napędem zakręci się w okolicy 4k, nieźle. XD

1

@Azazel_Pazuzu tak trzeba żyć

2

@ranger3120 i winić za takie szkodliwe stereotypy można tylko... mężczyzn. ^^

1

@MesQueUnClub_87 Ogólnie to się zgadzam, taki proces jest nieunikniony i pytanie jakie się nasuwa to nie czy tak będzie a kiedy



1

@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że to gigantyczny poziom naiwności ale nie można popadać w skrajności i promować płacenia banknotem poprzez wywalenie terminali. :| Obie opcje powinny być legitne i tyle, niech każdy sobie płaci jak chce.

2

@TR3YWAY Bylebyś uważał bo może być tak że, nawet się nie obejrzysz a sam zostaniesz wrakiem człowieka.

Tak czy siak, powodzenia! :D

2



Gotówka to wolność, więc super jak nie masz możliwości zapłacenia innym sposobem. :D

1

@Kgorecki2500 Cyberpunk, Elden - Baldursy
pomyśleć, ze są sprane głowy co nie grają w tak dobre gierki z tak absurdalnych powodów. xD

8



widzę giereczkowo zatoczyło pełne koło tylko teraz zamiast wojenek o satanizm i przemoc są wojenki bardziej polityczne. xDD

0

@Dejvo Ty nie rozróżnisz fejka od prawdziwej informacji nawet jak ktoś newsem strzeli Cię w łeb, niesamowity przypadek

2

@Hosh legendarna wypowiedź

3



Ten uczuć kiedy musisz rozkręcić twitterka, bo zainwestowałeś w niebieski znaczek. :D

btw, aż 4k ludzi bez rozumu to polubiło, masakra. ;p

3

@draxidox oczywiście takie pierdolamento z woda do kawy wywodzi się od fanatyków pizzy, czemu mnie to nie dziwi

3

@MesQueUnClub_87 Mógłby sobie kolega znaleźć nowy sposób na znalezienie atencji tutaj bo przynudza masakrycznie, plyta fest się zacięła i najsmutniejsze jest to, że nic nie zapowiada się żeby chciał ja zmienić

0

@JordiAlbion wiadomo, swego czasu jeden z najlepszych defensywnych pomocników, szkoda że tak krótko utrzymał swój prime

1

@Herato Rooney nigdy nie był typem sportowca, więc nic dziwnego że zapuścił się kiedy skończyła się prawdopodobnie jedyna regularna aktywność fizyczna

ale nóżkę do wolnych dalej ma zacnie ułożoną. ;p

0

@Rust_Cohle no przed mundialem zrobił formę mutant ale nie zmienia to faktu, że jego epizod w PSG to nieporozumienie patrząc na kwotę transferu i oczekiwania.

5



dobry magik, tak to nawet Ronaldinho w prime nie potrafił

0

@Danny Gaucho Jak zwykle czujny

1

@Herato topki nie układam, ale imo na wyróżnienie zasługuje transfer Neymara do PSG - Astronomiczna kwota, a chłopak ostatecznie poczarował trochę w lidze francuskiej - trochę poleżał w szpitalu i na urodzinach siostry, ligi mistrzów nie wygrali a Ney ostatecznie taki zjazd tam zaliczył, że skończył u szejka na emeryturze.

5

@barcanawieki Aż tak chcesz pograć czarnoskórym Polakiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Krystian1588 no ale żeby nie sprawdzić czy fajnie obsługuje? :D szczególnie że valve daje te certyfikaty

0

@Krystian1588 Kupiłeś steam decka bez minimalnego zasięgnięcia informacji o nim? :p https://www.steamdeck.com/pl/verified

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?