0

@michalm21 naprawde myslisz, ze grzecznie beda Ci podawac statystyki zmarzlych po szczepionkach? Biorac pod uwage, ze zalezy im na tym aby kazdy sie zaszczepil, nigdy nie dostaniesz prawdziwych danych na ten temat. Kilka dni temu 35 letni zdrowy czlowiek z moich rejonow zmarl kilka dni po zaszczepieniu. Juz widze, jak wrzucili go do statystyk smiertelnosci po szczepionce.

1

@wroclawianin89 dokladnie, niech kazdy decyduje za siebie wedlug uznania i swojej analizy za i przeciw. Nie jest tym zlym ten, ktory sie szczepi jak i rowniez ten, ktory nie chce. Tu nie ma zlych i dobrych. I to kategoryzowanie ludzi jest chore.

0

@Arkon badania badania badania, a ja mam osobe, ktora po zaszczepieniu miala wynik 100 kilka i druga osobe ktora po przechorowaniu miala ponad 1000. I co na to badania?

0

@Arkon ale jak myslec o innych skoro mimo zaszczepienia i tak przenosisz chorobe? To tylko i wylacznie Tobie w teorii ma pozwolic lagodniej przejsc covida. Tak wiem, mniejsze oblozenie w szpitalach skoro wszyscy lagodniej beda przechodzic. Dlaczego nie nazwiesz egoistami ludzi ktorzy wymuszaja szczepienie na innych? Pamietaj, ze wsrod tych zmuszonych ludzi bylo juz wielu, ktorzy jako zdrowi stracili zycie po zaszczepieniu. Ktos im je zwroci? Druga strona juz nie jest egoistyczna?

0

@Borneo tylko, ze nawet jesli przyjmie sie, ze 1 osoba na 1000 moze umrzec po szczepionce to ktos ta osoba musi byc. I teraz pomysl, jako zdrowa osoba, ktora ma przed soba cale dalsze zycie szczepisz sie i masz tego niefarta, ze jestes wlasnie ta 1 na 1000. I co? Zwroci Ci ktos zycie ktore miales przed soba? Czy jestes zdania, ze warto poswiecic swoje zycie dla innych? Ten egozim jak to nazwales dziala w dwie strony ale faktem jest, ze dla kazdego najwazniejsze jest wlasne zycie.

0

@paweldunajecfcb a ja jestem pewny, że tak i jest to dyskusja na długie godziny. Tyle sytuacji z życia, że nigdy w to nie zwątpie.

1

@mcsarna o czym Ty piszesz? Jakim on jest zagrozeniem? Przeciez bedac zaszczepionym rowniez przenosisz chorobe jak i sam mozesz zachorowac. Osoba zaszczepiona nie jest ani troche mniejszym zagrozeniem jak niezaszczepiona. Roznica jest tylko i wylacznie w tym, ze moze chorobe przejsc lzej.

0

@Michael24 zawsze tak piszemy a potem Real łatwo się rozprawia z tymi wszystkimi świetnymi defensywania. Nie rozumiem, że nikt nie zauważył jeszcze, że z Realem nigdy nie da się wygrać grając defensywnie, a dość łatwo ich ograć grając ofsnsywnie bo wtedy szybko się gubią. Na nich trzeba po prostu siąść. Wiem, że łatwo się pisze ale w rzeczywistości tak wyglądają zazwyczaj te zależności. Tyko odważni z nimi wygrywają

0

@Quavosk Adolf zaorany

25

@BarcaInfo hahahah mistrzostwo, zaorales chlopa glebiej niz grasuja krety :D moze teraz wielu uzytkownikow w koncu przejrzy na oczy. Ale co sie dziwic jaki idol taki fan ;)

0

@michal26 nie :) ale jak kto uwaza

3

Ani jednego meczu z powaznym przeciwnikiem nie wygrac w calym sezonie ;) no, raz z Juve. Zenada

1

@Kurkmen ja nie wiem co w nim dobrego niektorzy widza. Syrasznie slaby jest. Poza szybkoscia nie ma kompletnie nic do zaoferowania.

0

@Cochise podpisuje sie rowniez pod tym.

0

@monsterrize ale co maja media, tvp czy inne portale? Sam nie jestem z tych, ktorzy czytali kazdy artykul i bali sie wychodzic z domu ale wiem co czuje i jak przechodze covida i napisalem to z wlasnego przykladu.

1

@monsterrize nie jest podobny do grypy. Wlasnie to przechodze i to najgorsza choroba jaka przechodzilem.

0

@mm_ chłop z klasą

1

@VamosRakieta dlugo trzymalo Cie? Ile czasu wracales do siebie z silami?

1

@VamosRakieta dzieki Rakietka :) przyda sie, mam nadzieje, ze juz przechodzi ale takiego oslabienia nie czulem nigdy w zyciu mimo, ze mam wytrenowany i dosc wytrzymaly organizm. Straszne poskudztwo

0

@Rewolucja123 tak samo nie ma dowodow, ze nie ma skutkow ubocznych. Myslisz, ze ktos kiedykolwiek takie dowody oficjalnie ujawni skoro tyle osob ja juz przyjelo? Przeciez dokonaliby samobojstwa na sobie. Nigdy oficjalnie takie dowody sie nie pojawia.

1

@Esio ja niestety tez.

0

@norbi77 a moze wlasnie Aguero przyjdzie jako joker, ktory moze wiele dac. Pamietasz jak rownoczesnie przyszedl Eto'o i wiekowy Larsson? Moze to operacja w podobnym stylu

3

@Janiama duzo zdrowka i sil w walce, trzymam kciuki za to zebys doszedl do pelni zdrowia. Pomodle sie dzis za to. Pozdrawiam i powodzenia.

11

@Nocturno proste :) kolejny post aby dowalic sie do wiary i kosciola, nic poza tym

16

@Bykunn a jak jestes niewierzacy to ten chrzest pozniej Cie tak boli? Chyba nie powinien miec zadnego znaczenia i powinien Ci latac nie? Czy naznaczony pozniej jestes?

49

@Comentateiro a w ogole wiecie cokolwiek na temat wiary? Przeciez wiadomo dlaczego rodzice chrzcza dzieci. Czlowiek rodzi sie z grzechem wedlug wiary chrzescijanskiej, male dziecko moze umrzec i chrzczone jest po to aby w razie takiej sytuacji umarlo bez grzechu. Rodzice jako osoby wierzace miedzy innymi dlatego sie na to decyduja. Czy to jest takie zle? Jesli jestes wierzacy moze Ci to tylko pomoc, jesli nie jestes odchodzisz od wiary w pozniejszym etapie a to, ze Cie ochrzcili jak byles niemowlakiem nie ma dla Ciebie zadnego znaczenia i powinno Ci latac. Kolejny post aby tylko d....c sie do kosciola i wiary.

0

W koncu odpowiednia osoba na tym jakze waznym stanowisku. Dajmy mu troche czasu, z pewnoscia ogarnie ten caly syf i przywroci nas do europejskiego topu kolejny raz

2

@LuisSalvano dokladnie, przeciez nawet za dzieciaka czlowiek jara sie pania krolik bo to zawsze byla " pani krolik fajna dupa" . I nie trzeba bylo edukacji seksualnej zeby nawet jako dzieciak cieszyc sie takimi drobiazgami ;) na ulicy tez za malolata odroznialo sie te dobre co czlowiek z kumplami biegal za nimi od tych brzudul ;) i to calkowicie normalna sprawa. Teraz nawet z bajki robia sobie jaja, zeby dzieciak nie mogl czasem w kolega jarac sie fajna pania krolik. W zadnym wypadku nie moze sie wyrozniac, musi byc rowna wszystkim i taka sama jak wszyscy. Paranoja.

1

@KORTIS jesli sami wygramy :D

0

@ProMILs w punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?