1

Nie wiem jak na was ale na mnie Wijnaldum robi duzo wieksze wrazenie niz Depay

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Cochise i to sa wlasnie tacy idioci :) i jak ich szanowac

0

@CzarnyKapelusz ja mam pomysl, zeby w razie takiej akcji wszyscy, ktorzy tego nie chca i nie zgadzaja sie z promocja takich glupot na miesiac wylogowali sie z tej strony ;)

0

@Chakalaka w czym jest lepsza para hetero od homo? No chocby tym, ze dzieki parom hetero rozmnazamy sie a dwoma pitolami to moga sie co najwyzej posmyrac po czole ;) tak, pary hetero sa zdecydowanie lepsze :)

2

@rafik300010 u nad tym bardziej nie wygra. Od LM to my jesteśmy lata świetlne na ten moment :)

0

@mat32 i De Bruyne na 9, który tracił wszystkie swoje największe atuty

1

@Kumaty myślę, że z takim składem niejeden trener by to osiągnął

0

@MisterGuardiola piekna pilke? Tego sie nie dalo ogladac :D

12

Guardiola to jednak jest leb. Co roku sam sobie w kolano strzela tymi swoimi kombinacjami. Jak mozna najlepszego pomocnika swiata wystawic na 9 w finale lm? Majac na lawce 2 rasowe swietne 9.. Foden, ktory gral kosmicznie na skrzydle nagle biega w pomocy. Nie, powrot do Barcelony to zly pomysl bo nadal bedziemy krecili sie wkolo tego samego. Przegral na wlasne zyczenie, znowu

2

@wyjasniecie jak dobrze, ze nigdy nie kupie takiego brzydkiego szajsu :) ciesze sie, ze mam stare lego, ktore trzymam dla dzieci :)

0

Co za szaman ...

45

@michaleu czyli lepiej zostac z niczym? :D dziwny tok myslenia

2

@bady48 co jak co ale Suarez zawsze harowal jak wol i do tego byl gwarantem ponad 20 goli w sezonie nie mowiac juz o asystach

0

@Kluivert_P Pewnie dlatego, ze maja inne wazniejsze cele, na ktore wola przeznaczyc pieniadze. Mimo wszystko to tylko strona internetowa a nie zycie. Bardzo fajna strona aczkolwiek to nadal tylko siec. Jesli ma sie srodki to podejrzewam, ze ludzie wola wplacic na jakas pomoc itp

3

Alez Suarez pieknie zaoral nasze byle juz wladze i wszystkich hejterow, ktorzy bezmyslnie go skreslili :) cieszy mnie to niesamowicie

1

@barcanawieki u mnie tez Red Dead 2 i The last of us 2 na rowni :)

0

@Fenelon ile teraz za bc? Kupno oczywiscie

3

@Chakalaka nic nie jest uzasadnione. Pisalem juz tu, ze sam znam osobiscie czlowieka, ktory umarl po szczepionce. Powiedz to jemu. Narazil swoje zycie i jakos dobrze na tym nie wyszedl. I co warto dla niego bylo uwierzyc nauce? Mogl zyc nadal. Zasada jest prosta. Czlowiek odpowiedzialny jest za swoje zdrowie i zycie. Tak samo jak ma to miejsce chocby przy udzielaniu pierwszej pomocy i zasadach z nia zwiazanymi. Tak wiec nie, nie jest ani troche uzasadnione i cuchnie hipokryzja.

1

@Peciak nie no Bayern absolutnie sie nie osmieszyl. Przegrali ze swietna druzyna bedac lepsza ale mniej skuteczna druzyna w tym dwumeczu.

0

@Chakalaka ale to chyba ty zaatakowales ludzi, ktorzy nie chca sie zaszczepic i wyzwales ich od foliarzy hipokryto

0

@DaPidejpi aha czyli jak ma sie inne zdanie na dany temat to jest sie nietolerancyjnym? Haha

1

@Matheo123 Nie szkoda Ci życia? Nigdy nie zrozumiem takiego podejścia ale co kto lubi oczywiście :) uwazaj tylko na zdrowie bo w końcu organizm powie dość a zdrowia nikt Ci nie zwróci.

2

@DaPidejpi według mnie najlepszy w Europie

8

Bo pewnie ta najlepsza pilkarka nie potrafi w polowie tego co Umtiti ;)

4

Laporta to inteligentny gosc. Holendra w przyszlym sezonie z pewnoscia nie zobaczymy na lawce. Pytanie kto nastepny? Marzy mi sie ktos bez zadnego dna Barcy.

0

@mutombo Marc recznik w tym sezonie. Niestety dopasowal się do reszty

2

Stado zablakanych owiec. Mam nadzieje, ze rudy poleci po sezonie. Laporta musisz. Ani troche nie zaslugujemy na mistrzostwo i sprawiedliwie odpadamy z walki.

2

@Jakchcesz powiedz to ludziom, ktorzy poszli po tym do piachu. W mojej malej miejscowosci 3 osoby w ostatnim miesiacu polecialy wlasnie po szczepionce. W tym zdrowy 35 latek, w tym 60 letni dobry znajomy, z ktorym witalem soe i rozmawialem 6 dni wczesniej i zdrowa kobieta w srednim wieku. Moge sie zalozyc, ze ani jedno z nich nie zostalo wpisane do zadnych statystyk z wiadomych wzgledow. Tylko prosze Cie nie pisz mi komentarzy w stylu "to zbieg okolicznosci, stanelo im serce i szczepionka nic do tego nie miala" bo to naglupsze co mozna w takiej sytuacji napisac tym bardziej, ze nie znales tych ludzi i nie masz pojecia na temat ich zdrowia w momencie szczepienia. Kolejnych 2 moich rowiesnikow przeszlo masakre po zaszczepieniu a jedna z tych osob juz tydzien sie z tym zmaga. Pozdrawiam i bez odbioru bo nawet mi sie nie chce czytac bzdurnych argumentow o nauce i zaklamanych liczbach wyjetych z d..y bo oczywistym jest, ze nikt nie poda prawdziwych statystyk zgonow skoro zalezy "gorze" na zaszczepieniu jak najwiekszej ilosci osob.

0

@DaPidejpi Marc bardzo obnizyl loty, jeszcze nie tak dawno sam potrafil nam wygrywac mecze, obecnie niemal wszystko co leci w bramke wpada :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?