0

@ProMILs w punkt

1

@Barca1992 chlopie nie dyskutuj z nim nawet bo szkoda czasu. W kazdym temacie tak jest

3

@NaFazieHitman niech wypi......ja

0

@Bagsik88 no wlasnie o to mi chodzi :)

0

Watpliwosc, watpliwosci, co roku to samo i co roku maja pretensje do trenera. Ale skoro z jednym, drugim i trzecim dzieje sie to samo to moze warto poddac watpliwosci swoja gre i swoj byt w tej druzynie dajac 5 rok z rzedu dupy przez te same osoby na skale swiatowa kompromitujac przy tym cala druzyne...

0

@viscajasiek jakby mi firma narzucala co mam myslec i wypowiadac prywatnie to bym nigdy dla kogos takiego nie pracowal za zadne pieniadze. Sa wazniejsze wartosci niz $. Ale to juz zupelnie inny temat

0

@Bykunn normalne jest. I prawdopodobnie nic nie chcial przekazac, nie w kazdym tekscie musi byc ukryty przekaz. Czasami jest to zwykla osobista opinia. W zasadzie mysle, ze zdecydowana wiekszosc wypowiadanych czy pisanych zdan opiera sie na opini a nie na przekazie. Uwierz ,ze nie wszyscy zabierajac glos za kazdym razem szukaja okazji do wymiany argumentow lub chca puscic w swiat ukryty przekaz. Swiat jest luzny i ludzie tez tacy sa ;) to byla zwykla opinia, mi tez osobiscie nie podoba sie jak babki sie leja mimo, ze uwielbiam sporty walki co nie znaczy przeciez, ze cos do nich mam czy, ze zadam aby przestaly to robic.

2

@Bykunn ale co w tym jest glupiego? Ze cos mu sie nie podoba? Czy, ze napisal to a nie zachowal dla siebie? Dlaczego mialbys zostac zjechany? Nie lubisz to nie lubisz, co tu drazyc. Masz prawo ich lubiec, masz prawo nie lubiec, to tylko i wylacznie Twoja sprawa i Twoje odczucia.

3

@Bykunn Bo moze. I nikomu nic do tego. Jak chce to moze napisac, ze nie podoba mu sie zachmurzone niebo, ze lubi spacerowac po gorach albo, ze nie podoba mu sie azjatycka uroda. Ma to tego swiete prawo by miec wlasne zdanie, gusta i moze je wypowiadac bo jest wolnym czlowiekiem i ma wolnosc slowa. Chyba nie jest to trudne do zrozumienia ?

3

@puyol_presidend5 a dlaczego ma nie gadac? Nie mozna juz w tych czasach swojego zdania wyrazic? Cenzura na wlasne zdanie? Jak takie lgbt wyraza swoje zdanie to mamy grzecznie sluchac i moga a jak ktos twierdzi, ze nie podoba mu sie nawalanie kobiet to jest zly? Absurd. Wolnosc slowa i wlasnego zdania.

2

Ktos jeszcze porownuje Dembele do Mbappe? XD Mbappe top swiatowy, Dembele nadaje sie na sredniaka i nic poza tym. Oprocz szybkosci nie ma kompetnie nic. Jakby dzis gral jeszcze Ney i Di Maria to by nas zgwalcili jak Bayern

2

@hefaj6 Eto'o :)

2

@PatrykBarcelona zgadzam sie, za Valverde i Setiena oddawalismy bardzo malo strzalow na bramke rywala, obecnie w ciagu meczu mamy ich czesto ok 20 wiec to jest przepasc. Zeby nie glupie bledy w obronie wyniki tez wygladalyby zdecydowanie lepiej. Fajnie oglada sie druzyne, widzac akcje za akcja.

0

@busquets5 dokladnie, chlopak mimu brakow zawsze zostawia cale serducho na boisku. I jego wejscia w ataku tez mi sie podobaja bo nie cofa zagrania za kazdym razem tylko wrzuca mocno bite pilki w pole karne

3

@MarioVeB! Sane jeszcze bedzie tam blyszczal, to jest genialny zawodnik. Mial dluga przerwe i zbudowanie na nowo formy czasami pochlania troche czasu.

0

@BarcaInfo ci to potrafia w transfery

1

Wykonczyla ja stekaniem ;) Jakby ja stado ogierow poginalo. Nie cierpie takich zawodnikow. Szkoda, za duzo bledow niewymuszonych i widac, ze nerwy na sama siebie juz dzialaja :/

1

@Janiama bardzo trafne uwagi, zgadzam się praktycznie ze wszystkim co tu napisałeś

1

@MesQueUnClub96 szkoda :/ Fajnie być jedyna drużyna, której się to udało

1

@martin3131 no byl najlepsza 9 ba swiecie :) i nadal jest top 3

0

@Kacstiff fakt, poprzeczka wysoko podniesiona, az zaluje, ze nie byl to dlugi tasiemiec :)

0

@FanBarcy88 a dzieki :) sprawdze sobie

2

Obejrzalem wszystkie sezony "Szkoly dla elity" i nie spodziewalem sie, ze tak sie wkrece w ten serial. Rzadko ogladam seriale a w dodatku nie jestem juz totalnie w wieku mlodziezowym a mimo to bardzo sie wciagnalem. Znacie moze jakies podobne seriale?

3

@Denver ja polecam na urodziny kupowac jakies vouchery, od kilku lat tak robie i radosc o wiele wieksza niz z prezentow materialnych :) w tamtym roku byl lot motolotnia, ostatnio voucher na strzelanie z wybranych broni na strzelnicy :)

1

Proponuje rzucic swinska glowa :D

2

@BarcaInfo dlatego te wszystkie portale sa zle, doprowadzily do ogromnej skali nienawisci wsrod ludzi. Wiadomym jest, ze w necie kazdy jest cwaniakiem i pozwala sobie na duzo wiecej niz moglby w rzeczywistosci. W realnym swiecie ludzie nigdy do tego stopnia by sie nie obrazali bo wiadomo z czym by sie to wiazalo. W realu kazdy ma hamulce, w necie nie ma zadnych. Pod tym wzgledem internet to chyba najwieksze zlo tych czasow

1

@Jakchcesz tu jest jechane po wszystkim i wszystkich, ludzie by sobie oczy wydrapali o kazdy temat

1

@Wymyslilemtosobie szopka z BLM to sie zgadzam, ze jest komiczna, ale mimo wszystko nie widze usprawiedliwienia dla policjanta. Tam ich bylo kilku i zaden nie byl chuderlawy. Murzyn byl bez szans mimo wszystko. To nie byl zawodnik ufc :)

0

@LeoMessi1994 powiedziałbym, że idę na ten układ ale za każdym razem najpierw robi mi przy wszystkich gałgana :)

0

@Wymyslilemtosobie ale jak Ci koledzy po fachu obok mowia, ze chlop nie oddycha to wypada zareagowac? Tym bardziej, ze nie mial w rece niebezpiecznego narzedzia, byl sam przy kilku policjantach z narzedziami broni. Nie ma w tej sytuacji zadnego usprawiedliwienia. Wystarczylo troche odpuscic i lzej go przytrzymac, on i tak nie mial szans wstac przy takiej pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?