malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Fenelon dokladnie, wbrew pozorom wlasnie takie 15-20 min rozbudza i daje najlepszy efekt. Jak drzemie sie dlugo to potem jest jeszcze gorzej
0
@DaPi nigdy w weekend, czesto w tygodniu po pracy i po obiedzie, wystarczy mi 15-20 min i czuje sie jak nowonarodzony :D
1
@Yosemite Suarez, Ibra i Cavani to bestie :)
4
@Shapiro dokladnie, ten film jest i bedzie wiecznie zywy. Tez ze 100 razy ogladalem :D rok temu bylem na koncercie muzyki filmowej H. Zimmera i ponad 100 osob zagralo muzyke z Gladiatora... wlosy deba stanely i lzy w oczach z emocji :D
4
@Chakalaka to Tusk by nigdy na wizji nie wystapil xD
1
@Ascend no dokladnie, oczywistym jest, ze szczepionki przechodza kilka dobrych lat badan a niecaly rok nie mowi nic o skutkach ubocznych. One moga wyjsc po 3, 5, 8 latach. Dla mnie osobiscie rowniez nie ma opcji zeby wrzucic w swoj organizm, o ktory staram sie dbac cos zupelnie niewiadomego
0
@l0Messini no wlasnie nie kazdy bo glupi homo glupiemu homo nie zrobi ;)
0
@Ascend równie dobrze można powiedzieć, pogadamy za 5 lat, selekcja naturalna ;)
0
@IronSanHybrid jaki kolor taka gra ;p
0
@Tomo1989 to moze powinnismy w koncu zaczac grac szybko? ;)
0
@messiiiiik mialem wiele razy ps, raz skusilem sie na xboxa i po pol roku go sprzedalem. Nigdy wiecej nie kupie :) obecnie ciesze sie ps4 i niedlugo na pewno kupie ps5. Gry na xa w ogole mnie nie ciesza. Exy na ps nieporywnywalnie fajniejsze.
0
@norbi77 obowiazek zainstalowania aplikacji xD
0
@Krisgum prawde mowiac mamy troche sytuacje bez dobrej drogi. Prawde mowiac ktokolwiek rzadzilby w Polsce to i tak mielisbysmy identyczna sytuacje. Nikt nie wie jak nalezy postapic wlasciwie. Zapasc gospodarki jest okrutna ale czy jeszcze bardziej okrutne nie jest nic nie robienie i skazywanie ludzi na smierc? Ktos powie - ok 50, 100, 200 osob dziennie umrze przez covid, nic sie nie stanie. Otoz stanie sie, nikt tego nie odczuwa dopoki ktos bliski nie umrze. Nalezy zadac sobie pytanie co bym zrobil gdyby dotyczylo to kogos najblizszego dla mnie? I wtedy jednak postrzeganie sie zmienia. Rozumiem wszystkie strony opowiadajace sie i z gospodarka i za zyciem. Mam na tyle empatii, ze doskonalem rozumiem tok myslenia jednych i drugich, co wiecej uwazam, ze jedni i drudzy maja racje i jednoczesnie jej nie maja. To jest bardzo trudny temat do kierowania tym wszystkim. To troche taki wybor pomiedzy ubostwem a zyciem. Jednak myslac, na ile bylbym w stanie sie poswiecic aby ocalic bliskich zapala mi sie lampka, ze zrobilbym wszystko aby mogli zyc, wiec mimo swiadomosci czym skutkuje zapasc gospodarcza dla mnie najwazniejsza wartoscia jest zycie, chocbym nie wiem jak mial pozniej kombinowac. W sytuacji kryzysowej nawet bym sie nie zastanawial znajac negatywne skutki tego drugiego. Ale ilu ludzi tyle opinii i zdan.
0
@Krisgum wszystko fajnie, ale szkoda, ze niewielu odczuwa empatie w kierunku tych umierajacych.
Smierc jednego czlowieka to tragedia, smierc tysiecy to statystyka - J. Stalin
0
@kuba1308VeB dokladnie, juz nawet lepiej do skarpety odkladac bo wiesz, ze co odlozysz bedzie Twoje w przyszlosci i nikt Ci tego nie zabierze
0
@kuba1308VeB ja zrezygnowalem. Nie chce powtorki z ofe ;)
0
@tobiasson92 polaczenie z covidem i niestety smierc :( chlopak chodzil ze mna do szkoly
5
https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=R1m8NOVmalk#dialog
Słoń idealnie podsumował tym kawałkiem. Mistrz.
0
@normasubiektywna spokojnie, znajda i na to czas, zawsze to okazja zeby sie powyzywac, popatrzec na siebie spod byka, dogryzc itd, ludzie tego nie przepuszcza bo juz im to w krew weszlo ( oczywiscie sa jakies wyjatki ) :)
9
Juz jutro kolejna wojna miedzy ludzmi, kolejni beda chcieli wbic sobie noz w plecy: halloweenowcy vs antyhalloweenowcy xD
0
@Krisgum ja tez poprosze :)
0
Mlodziki leja przescieradla a u nas jak byla trupiarnia tak dalej jest
1
@Ryjewski brawo, plus za chec wytlumaczenia, mi sie nawet juz nie chcialo :)
0
@Karzel w punkt, bardzo trafne!
17
Pragne doczekac czasow, w ktorych wszyscy spotkamy sie gdzies posrodku. W tym kraju dlugo nie bedzie dobrze, o ile w ogole nadejda kiedys dobre czasy. Wiecie co moim zdanie zgubilo ten narod? To, ze mamy same skrajnosci, z jednej strony totalne lewactwo i chorobliwa chec dazenia do nowoczesnosci, ktora nie na kazdej plaszczyznie jest zawsze dobra, z drugie strony wrecz dyktatura i skrajne myslenie z druga strone. Jak moze byc dobrze w takim kraju? Prawda jest taka, ze w Polsce nie ma zadnej partii, ktora moglaby madrze rzadzic i to jest nie do pomyslenia. Glownym problemem jest to, ze nikt nie potrafi dostrzec innycj barw niz biale i czarne a nie wszystko przeciez takim jest. Dopoki rozne strony nie spotkaja sie gdzies posrodku ze swoimi pogladami, dopoki jedni nie zrozumieja drugich, zawsze bedziemy miec takie podzialy, nienawisc i skrajne decyzje zle dla ludzi. Czy to jest takie trudne? Czy niemozliwym jest dojscie do pewnych kompromisow tak, zeby chociaz po czesc cala spolecznosc byla zadowolona? Dopoki w tym narodzie nie bedzie myslenia na szerszych plaszczyznach nigdy nie bedzie nam samym dobrze. W glowie sie nie miesci zeby w niemal 40 mln kraju nie bylo partii, ktora potrafi polaczyc Polakow swoimi rzadami, ktore opieraja sie na empatii i zrozumieniu obu stron. To jest kwestia checi i odpowiedniego podejscia do roznych tematow, wszystko mozna przeciez odpowiednio wywazyc by kazdy czul, ze cos jest robione dla jego dobra
5
@Michael24 zdecydowanie wiecej plusow, aczkolwiek powaznym minusem jest uciecie kontaktow miedzyludzkich w czasie pracy. Jesli ktos lubi samotnosc i malo mowi to nie bedzie mu to przeszkadzalo ale jesli ktos jest towarzyski i potrzebuje byc miedzy ludzmi to szybko robi sie z tego duzy minus :) ale mimo wszystko wiecej przemawia na plus
1
@Mario96w obie ladne ale zgadzam sie, ta z lewej taka rasowa :D
0
@Vhaeraun mysle, ze to inni nie mieliby gdzie grac :D
1
@horang zeby Griezmann tak sie skladal do strzalow i strzelal w srodek ;)