malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Puig zjada wszystkich naszych pomocnikow od czasu odejscia Iniesty xD
5
Widac ile daja strzaly z dystansu i ogolne oddawanie strzalow... moze i nadal jest 0 ale przy odrobinie szczescia mozna bylo juz wygrywac. Przede wszystkim jest zasada - im wiecej strzalow tym wieksze prawdopodobienstwo, ze cos wejdzie. A nawet, ze bramkarz popelni blad. Tak sie wlasnie wygrywa mecze. Strzaly, strzaly i jeszcze raz strzaly. Miedzy innymi dlatego Real sie zlizga, bo oni rowniez oddaja mnostwo strzalow w meczu i zazwyczaj cos z tego wleci.
0
Oby cos z tego wyszlo. Gra PSG pod jego wodza mogla sie podobac a i jest to trener, ktorego raczej darzy sie szacunkiem
0
No ale o co sie rozchodzi? Lepiej nie bedzie przez dlugi czas i nie ma co sie ludzic. Ktos wyciaga Wernera za 60, ktos Zyiecha, ktos Sane za 45, ktos wyciagnie Thiago za grosze. Ktos w 2 okienka potrafi zbudowac ciekawa druzyne, a my w kazdym oknie kupujemy za tryliardy zawodnikow, ktorzy tu nie pasuja do koncepcji. Robimy jeden duzy transfer a reszte zalepiamy polsrodkami. Jak widac za 1 naszego zawodnika mozna kupic 3 topowych graczy i budowac druzyne z glowa.
1
@shinthps dokladnie, to niewyobrazalne jakie wybujale ego maja niektore osoby. A zazwyczaj Ci, ktorzy twierdza, ze sa jedynymi madrymi na swiecie potrafia jedynie wydukac stek bzdur.
Mialem kiedys na studiach wspanialego profesora i zapamietalem do dzis jego slowa - czlowiek inteligenty nie musi nikomu udowadniac swojej inteligencji, tylko pseudointeligenci na kazdym kromu musza ja podkreslac w towarzystwie, zazwyczaj kompromitujac sie takim zachowanie wsrod naprawde inteligentnych ludzi. Fantastyczne i bardzo prawdziwe slowa.
15
@Chakalaka hahahah ale hipokryzja zasmierdzialo
13
@Barcelismo 49 procent glosowalo na klamce, ktory jedyne co potrafil do drzec pysk a jedynym punktem jego programu bylo haslo : pis jest zly ;)
0
Brawo Luisito! Teraz po 2 miejsce!
1
Podjarka, ze Griz sie obudzil a tu samoboj :D
1
@Crakitic dokladnie, nie szanuje i nie jestem poprawny ;) za taka ilosc oszustw nie mozna szanowac
3
To jest niewiarygodne jak real jest pchany na mistrza, w zywe oczy w kazdym jednym meczu oszustwa. 2 takie same sytuacje - real karny, Bilbao bez karnego. Smieszne, niech sobie wezma tego mistrza, nam nawet nie powinno byc przykro bo z cala Hiszpania nie da sie wygrac
0
@DanielOOL Busiego 3 lata temu juz bym sprzedal :)
0
@ArterkHD nie, bo nie mam potrzeby kupowania calvinow i innych lacostow xD wiadomo, ze czasem wleci cos markowego szczegolnie ze sportowych ciuchow ale nie kupuje koszulek za 300 zl zeby pokazac sie z logiem ck ;) wole to spozytkowac na wycieczki czy pasje.
0
@cat_r37 po czym twierdzisz, ze Sane nie pasuje? To fantastyczmy, szybki skrzydlowy ze swietnym drybrlingiem i strzalem. Werner? Szybki napastnik potrafiacy schodzic ze skrzydla, zawsze znajdujacy sie w miejscu, w ktorym powinien stac. Sane grajac u Guardioli pokazal, ze potrafi odnalezc sie w grze kombinacyjnej i pozycyjnej, Werner raczej tez z tym problemu nie ma.
2
Sane do Bayernu za 50 mln... dlaczego my nie potrafimy przeprowadzic takiego transferu. Od 2 lat chyba o nim pisalem. On jest top 5 moze nawet top 3 skrzydlowych na swiecie i odchodzi za takie smieszne pieniadze, a my musimy po 100 mln przeznaczac na transfer jednego zwodnika, zazwyczaj nie pasujacego profilem. Byl Werner, byl Sane
0
@Wichurek oczywiscie, ze masz prawo, tak jak i ja mialem prawo napisac to co chcialem, miales prawo to skomentowac, masz prawo skoczyc w ogien lub z dachu. Generalnie mamy prawa do wielu rzeczy, naprawde wiem o tym ;) czy nie uwazasz, ze kazde klotnie i wbijanie szpili z gory sa bezsensowne?
0
@Bykunn byc moze poszczegolne osoby robia i sa np radnymi w swoim miescie xD z dystansem ;) ale zachowania niektorych osob wygladaja jakby zasiadali w sejmie :D troche za mocno weszla polityka przy tych wyborach, do tego stopnia chyba nigdy ludzie sie nie "bili"
0
@Wichurek wlasnie akurat ja nie mam mani pokazywania jaki to jestem fajny i inteligenty,uwierz mi nigdy tego nie robie. Odrozniaj sens tekstu, ktory czytasz bo zle odebrales go. Pisac o polityce to jedno, sposob pisania na ten temat to drugie ;)
22
Tylu tutaj politykow, az sie dziwie, ze nikt kariery politycznej nie robi. Wszyscy najmadrzejsi i kazdy uwaza, ze ma racje xD jak czyta sie te wszystkie "madrosci" i wojny slowne to niczym sie to nie rozni od tego co dzieje sie na politycznej scenie miedzy popisem. Ludzie smieja sie i wyklinaja ich zachowujac sie dokladnie tak samo ;)
0
@wroclawskifan droga w sensie ok 40-50 mln bo z pewnoscia jego wartosc nie bedzie mniejsza jakkolwiek by nie gral
1
@AntoineGriezmann nikt. Ale Arthura za 3 lata mozna sprzedac drogo a Pjanica odda sie za darmo albo za 3 mln
0
@Hiacynk najlepszy pomocnik swiata od kilku lat :)
1
Przykro pisac tak o swoim klubie ale Barcelona to najbardziej dymana druzyna na swiecie w ostatnich latach
0
@BarcaInfo i od wrzesnia znowu wakacje xD
0
@Hiacynk dzieki za fajna odpowiedz :) Koulibalyego widzialbys u nas? Czy za bardzo "klockowaty"? Dzisiaj czytalem, ze Liverpool stara sie o niego. Fantastyczny duet moglby stworzyc z Van Dijkiem. Dwoch dzikow
0
1. Romagnoli vs Skriniar
Kto waszym zdaniem jest lepszy i dlaczego, kogo byscie wybrali przy ewentualnym transferze do nas
2. Co sadzicie o Koulibalym?
0
@Cochise i przede wszystkim kluczem jest oddawanie strzalow zza pola, ktorych u nas nie ma wcale. My w ciagu meczow oddajemy po 4 strzaly na mecz..
0
@KleikRMA wszyscy graja co 3 dni. Druga sprawa, ze gramy identycznie jak przed przerwa, ani lepiej ani gorzej :)
0
@KmN tak bo wygral dwumecz z nami
0
Nie ma co sie lizac po jajach tylko trzeba przyznac, ze nasza gra to dno i dwa metry mulu, nie jest to ogladalne. Przecietne druzyny graja ladniejsza i bardziej pomyslowa pilke niz Barcelona z takimi zawodnikami... zdecydowanie mozna stwierdzic, ze gramy najgorsza pilke od 2004 roku