malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie to jest smutne, ze w ekstraklasie dzieje sie wiecej niz w meczach Barcelony... Brejtłajt nasz najlepszy zawodnik i obok Semedo jedyny, ktory potrafi biegac i wychodzic na pozycje
0
@FafitFCB moim zdaniem Chelsea. Przynajmniej styl gry maja dla oka o niebo lepszy niz United. Aczkolwiek za tranfer Bruno brawa dla Manchesteru. Mozliwe, ze rozrusza ich atak
0
@Kapitan_SW na upartego to jezyk jest tak naprawde potrzebny do meldunku i zapytania na miescie o droge. Ale oczywiscie moga pojawic sie losowe sytuacje jak np choroba, jakies niescislosci w hotelu itp
0
@Tales_Omletu przegralismy przez brak fizycznosci i przez to, ze w kazdym meczu oddajemy 4 strzaly na bramke przy 15 przeciwnika. Do tego nie ma nawet komu oddac strzalu zza pola karnego tylko trzeba wejsc z pilka do bramki najlepiej.
1
@FC1899Barca mam dokladnie to samo..
0
@Ukis chlop zagral moze 3 dobre mecze..
1
Alez De Jong stal sie cieniem pilkarza :/
0
@lukaszbarca15 ja tez bym wolal ale miej na uwadze, ze to byla najlepsza druzyna w historii.
1
@lukaszbarca15 chcialbym zebysmy przez rok gromili po kolei wszystkich 1-0 pokazujac ladny football, naprawde ;)
0
@dominik127pl po prostu nie wierze, ze Live jest tak znienawidzony bez powodu przez tyle osob. Rozumiem taki stosunek do Realu czy Psg. A z Barcy ludzie maja raczej rozpacz z powodu takiego regresu a nie smiech :)
0
@Kamil92 to fakt, Barca rozpiescila kibiców przez lata :) daj spokój spiny na tej stronie sa slabe, zamiast trzymac sie razem jako kibice jednej druzyny to ludzie sie wyklocaja o wszystko :)
1
@Kamil92 niestety ale obecnie Barcelony nie stawialbym obok Live, City czy Bayernu :/ na ich gre patrzy sie zazwyczaj z wielka przyjemnoscia. I mysle, ze od 2 lat sa potezni jak np. kiedys Bayern, Inter itp. Do poziomu Barcy Pepa nikt nie ma podjazdu
6
Jakie tu poruszenie z powodu porazki Liverpoolu xD wieksze niz po porazkach Realu.. troche wstyd wysmiewac druzyne, ktora zalicza pierwsza porazke w sezonie ligowym po takim czasie no ale trzeba sobie odbic 4-0 i paskudna gre naszej druzyny. Tyle, ze Liverpool nie jest nam wrogiem wiec po co? Trzeba wziac na klate ich dobra gre i bic brawo za to co graja. Osobiscie chcialbym widziec znowu Barcelone grajaca na takim poziomie. Chociaz wydaje mi sie, ze nadszedl czas gdzie ich zawodnicy odczuwaja juz zmeczenie bo Klopp stosuje malo rotacji i graja ciagle Ci sami zawodnicy i juz od kilku meczow widac, ze troche te zwyciestwa byly wymeczone. Tak czy siak poklony za ostatnie 2 lata.
0
@Kamil92 druzyna, ktora wygrala LM, gra w niej dalej i w lidze angielskiej przez tyle kolejek nie przegrala nie jest wielkim klubem? XD musi bolec, serio.. to czym jest nasz klub w takim razie :D
0
@Messiah10 na Suareza akurat nie wiem jak mozna narzekac bo i strzela i haruje za 3 w kazdym meczu. To, ze psuje sytuacje? Mimo wszystko nadal jest goleadorem nawet pomimo bramek na wyjezdzie w LM
0
@!34RC3!_0N4 tak, wiem ze strzelil dzis ale chodzi mi o ogol. Ma tych bramek troche strzelonych ale niemal cale mecze jest poza gra a z przodu nic sie nie dzieje. Lepiej miec skrzydlowego pokroju Gnabry'ego czy Sane, ktorzy robia wiatrak i stwarzaja sytuacje za sytuacja czy takiego, ktory broni? Moim zdaniem pierwsza opcja tym bardziej widzac, czego nam ewidentnie brakuje z przodu
0
@barcelonaLM no na ta chwile przechodzac z topowego klubu do nas to tak - jest to krok wstecz. Przykre ale prawdziwe. Praktycznie kazdy zawodnik, ktory do nas przychodzi w szczycie swojej formy po kilku miesiacach wyglada jak cofniety w rozwoju :(
0
@4drian0 ratchet & clank :)
0
@!34RC3!_0N4 tyle, ze napastnik ma glownie strzelac, asystowac i stwarzac sytuacje a nie bronic
0
@Rhaan przeciez to standard u nas :D nie liczac Fatiego, ktory gra z musu
0
@waze a czym? Nie sledze forum Live. Podejrzewam, ze swoja radoscia? Teraz pytanie, czy kiedy my wygrywalismy LM nie cieszylismy sie i nie chwalilismy na kazdym kroku naszym klubem? Czy z duma nie mowilismy innym, ze jestesmy najlepsi kiedy rzeczywiscie tak bylo? :)
4
@Rhaan jak moze miec kilkadziesiat bramek skoro od niedawna zostal dopuszczony do pierwszego skladu. Przeciez jak on gral to gral dobrze.
1
@KmN a taknz ciekawosci to co wy macie do Liverpoolu? Za co ich tak nienawidzicie? Za to, ze nas w piekny sposob wyeliminowali? Bo ani konfkliktu z nami nie prowadza ani nic do nas nie maja. Do tego graja piekny football. Ja tam im kibicuje i chcialbym final Barca-Live :)
0
@DawidM111 jego pozycja to SS
0
@MSN1998 zdecydowanie audi a3 8p. Masz duzy wachlarz rocznikowy i w tej cenie kupisz rocznik 2010-2011. Ten egzemplarz jest uznany w listach za top 10 niezawodnych aut. Wygodnie sie jezdzi, ekonomiczny, nie zamula i praktycznie nie psuje sie. Pisze Ci z doswiadczenia, ze auto jest godne uwagi. Wizualnie tez wyglada bardzo fajnie. Jezdze ponad 5 lat i oprocz standardowych wymian czesci, ktore sie zuzywaja przez eksploatacje jak amorki, klocki itp nic w nim nie robilem. Czujnik abs zwiariowal i kontrolka sie swiecila ale przewod byl przerwany prawdopodobnie przegryziony przez zwierza jakiegos :) silnik 1.9 tdi lub 1.6 tdi. Polecam, poczytaj sobie opinie :)
0
@DawidM111 Antek jest napastnikiem srodkowym powiadasz? :) nie, nie mamy zastepstwa dla Suareza
0
@beznicku1000 to bedzie znaczylo, ze tez odpadli ;)
1
@greg|b-stok| Będzie będzie. Każda ex się pamięta już zawsze jeśli spędzilo się z nią więcej czasu. Ale zostają raczej dobre wspomnienia ;)
0
@Barca_Big_Moment dla mnie Novak to taki Cr tenisa. No nie da sie lubiec chlopa w moim odczuciu.
0
@Cobra303 chyba inny mecz ogladamy bo moim zdaniem gramy przefatalnie xD masa indywidualnych bledow, pilkarze zagubieni i wszystko do tylu. Bramkarz chyba najwiecej razy mial pilke przy nodze. Ok, 2 bramki w tym jedna ze stalego fragmentu. De Jong swietny mecz, ale jako druzyna wygladamy slabo.