malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Bykunn czy ja wiem czy dyskryminacji, nie do konca. Przeciez nikt nie sciga gejow, nikt nie zamyka ich w wiezieniu ani nic z tych rzeczy. Moga zyc jak chca. A walcza o uzyskanie malzenstw i adopcji. Chca narzucic ogolowi swoje normy juz nie chce pisac niezgodna zupelnie z natura. Mniejsza w to bo nie o tym dyskusja. I tu tkwi kolejny problem. Napiszesz, ale to ich zycie - rowniez nie do konca bo obraz widoczny wokol nas pozostaje, nie kazdy ma ochote by ich dziecko mialo wszczepiane, ze taka sytuacja jest normalna. Co za tym idzie, gdyby do tego doszlo to propagowane bylyby dalej takie zachowania. To jest bardzo szeroki temat ale z pewnoscia nie jest tak, ze jest to tylko i wylacznie ich zycie bo to o co walcza mialoby ogromny wplyw na wiele spraw.
25
@Bykunn rozumiem doskonale te zagadnienia. I znowu hipokryzja. Wiesz parada to tez ingerowanie w zycie ludzi, ktorym to sie nie podoba. O co walczy parada? Bo ja tam widzialem Matke Boska z wasami pokolorowana i wiele innych prowokujacych zachowan. Wiec nie rozumiem oburzenia, ze sa opluwani skoro uderzaja w bardzo wazne dla niektorych wartosci. Ja tak samo mam gdzies kto co robi w domu i jakie ma poglady, ale jesli publicznie ktos uderza w moje wartosci to rowniez nie bede sie z tym godzil. Widzisz, to dziala w 2 strony. Ludzie doskonale widza, ze ci wielce paradujacy chca im narzucac cos, sila wcisnac im swoje idee i tu tkwi glowny problem. Bo jestem pewny, ze w obecnych czasach to, ze ktos jest gejem itp nie tak bardzo przeszkadza ludziom i malo ich to interesuje. Chodzi o to drugie czyli narzucanie, wciskanie czegos na sile.
4
@Bykunn oczywiscie, ze mozna byc nietolerancyjnym wobec nietolerancji. Prosty przyklad - ktos nawoluje to tolerancji i na sile chce zmieniac przekonania innych osob, jesli te osoby ulegna to sa super bo daly sie zmanipulowac, ale jesli ktos twardo stoi przy swoim i nie ma zamiaru zmieniac swoich pogladow to juz jest BE, zly i najgorszy bo jak smie stac przy swoim i byc nietolerancyjny wobec pewnych zachowan. I to wlasnie jest zabawne wsrod tych osob. Zadaja zeby szanowac ich tok myslenia, ale sami nie szanuja pogladow innych ludzi. Skoro sa tolerancyjni to niech potrafia uszanowac to, ze ktos sie nie zgadza z ich wyznaniami. Inaczej zalatuje hipokryzja. To jest typowe zachowanie jehowych. W ich kregu tak samo wszystko funcjonuje. Musisz myslec i zachowywac sie tak jak oni to narzucaja. Jesli sie wylamiesz jestes wyrzucany z ich kregu. Kino ;)
2
@MichVeB trance - ATB, Dash Berlin itp, rock - Linkin Park, Coma, rap - 2pac, DMX, Peja, Pih, Miuosh, Planet ;)
3
Nie dla Bayernu. Albo niech kupuja albo Cou konczy przygode z nimi. Dosc frajerowania nas. Wiadomo, ze chca go na Lige Mistrzow a pozniej go i tak nie wykupia.
1
@Tom_Sta ale prawdziwe. Niestety ale to nie poziom na topowy klub
2
Jaka logika jest w sprowadzeniu 30 latka i sprzedazy dobrze zapowiadajacego sie mlodego Todibo?
42
Niestety ale Dembele i Umtiti powinni zostac sprzedani w pierwszej kolejnosci. Umiejetnosci maja ale przez wiekszosc czasu i tak brak pozytku z nich a zarobic na nich mozna troche. I nie sa to pojedyncze przypadki w sezonie. Wiele szans otrzymali i nikt ich nie skreslal i bardzo dobrze ale nie mozna w nieskonczonosc rozmawiac o szansach i potencjale, ktory moze nie byc wykorzystany nigdy.
1
@dominik127pl tak to fakt, ale czesto tez bywaly momenty, gdzie wchodzil z lawki, strzalal gola, lub wyszedl w podstawie i zrobil gre Realowi a w nagrode w kolejnym spotkaniu ladowal na trybunach badz na lawce. Po pierwszy jego sezonie w Hiszpanii zaczelo cos nie grac miedzy nim a Realem i trenerami. Takie mam wrazenie. Mysle, ze gdyby nie kontuzje i moze gra w innym klubie to przez lata znajdowalby sie w top 5 na swiecie
7
@Mns21 nie powiedzial wprost zeby nie uzbierac wielu przeciwnikow wobec siebie. Przeciez wiadomo o co chodzi jesli pytanie sie omija szerokim lukiem :) tak samo Kidawa nie odpowiedziala ani slowa na zadane pytanie o podwyzszeniu wieku emerytalnego, bo gdyby odpowiedziala z automatu wielu nieswiadomych ludzi byloby jej przeciwnikami. Bo oczywiste jest , ze bylby to jeden z pierwszych ruchow PO.
2
@dominik127pl fakt, ze do MSN nie mieli podjazdu, ale druga sprawa to, ze kazdy umniejsza Bale'owi a on ma juz lepsze liczby niz brazylisjki Ronaldo :D on naprawde jest swietnym pilkarzem i zazwczyczaj jak gral to krecil staty bardzo dobre. Moim zdaniem zepsul go sam Real i jego kontuzje.
0
Zdecydowanie wczorajsza debate wygral Jozin z Bazin xD
0
@endriuuu2 odejdzie za darmo albo przedluza xD
4
@Chwytliwy Modric a Xavi to przepasc wiec nie beda mieli problemu
2
Chcecie Arthura to dawajcie De Ligta :D
50
40-50 min? I pozniej sie dziwimy, ze oni biegaja jakby byli anemikami? XD z tego 30 minut rozciaganie i gra w dziadka.. xD
0
@Triv44 "zjedz mieso, zostaw ziemniaczki" i sprawa zalatwiona xD
1
@Triv44 nie ma miesa nie ma obiadu :D
1
@MichVeB nigdy, ani nie przez chwile nie uwazalem Dembele za lepszego pilkarza od Mbappe. Nawet za czasow gry w Monaco jaralem sie jego zabojczym wykonczeniem i sila fizyczna a przeciez wtedy byl dzieciakiem. Od poczatku wolalem tu Mbappe.
0
@AnnaMarianna Hiszpanki i przede wszystkim latynoski - Wenezuelki itp :)
2
@Witekk10 probowalem ale nie dalem rady :D nie moj klimat totalnie. I wiem, ze nigdy go nie obejrze xD
0
@TheNekro94 dokladnie tak samo uwazam
1
G. Jesus, Werner, Lautaro - w jakiej kolejnosci cenicie ich umiejetnosci i przydatnosc na boisku?
0
@MichalZZZ no easy way out z Rocky'ego :)
1
@itmustbejoke sokker.org :)
0
@Kajtek77 jak widze Karolaka to rzygac mi sie chce. Nie wiem dlaczego ale mam alergie na chlopa i to chyba jedyny taki przypadek jesli chodzi o aktorow xD
0
@KapitanKirk bo nas zlali rok temu a teraz wiekszosc zaliczyla orgazmy po ostatnim gwizdku. Tez nie rozumiem ;)
0
@Tasde nie, ani troche sie nie zgadzam ;)
3
Dajcie spokoj lubie Atleti ani troche nie zasluguje na awans xD
0
@koziar 365 tys osob to dla Ciebie tylko statystyka?