0

@HansLanda "Jak zaczna grac odwazniej i kreowac kluczowe podania to bedzie swietnie" - dodalem tez to, czytamy calosc i dopiero wyciagamy wnioski i sens wypowiedzi :) napisales ile mieli goli. Wcale nie tak malo, a asysty? Asyst chyba tez calkiem sporo mieli nie wspominajac juz o kluczowych podaniach i wykreowanych sytuacjach. To byli geniusze pod tym wzgledem.

0

@HansLanda mysle, ze Ty sie zblazniles przytaczajac tu fakty jakoby Iniesta i Xavi mieli slabe statystyki. Czlowieku od kiedy ogladasz Barcelone? Bo jeden i drugi mial calkiem niezle liczby. Ponadto pisalem i liczbie samych kreowanych sytuacji ktorych juz Iniesta i Xavi mieli ogrom

0

@matijas Griezmann moze ewentualnie picie w przerwie podac Suarezowi :)

1

Łooo Luisitko :D uwielbiam tego chlopa :D

0

@MacieG co wchodzi w te kosmiczne statystyki? Gra Arthura bardzo mi sie podoba tylko najwaznienszych statystyk czyli goli i asysyt maja jak na lekarstwo. Jak zaczna grac odwazniej i kreowac kluczowe podania to bedzie swietnie.

1

@sintesox Peja zdecydowanie, Ostry, Eldo, Pih

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@socha transer Grieza od poczatku dla mnie byl pomylka bo u nas w druzynie nie ma jego nominalnej pozycji i wiadomo bylo, ze wyladuje na skrzydle, ktore zniszczy jego wszystkie atuty

1

@socha no tak, De Jong jeszcze gorzej. Plusem Arthura jest chociaz to, ze jest aktywny caly czas a Holendra trzeba szukac na boisku

13

Dawac Ter Stegena do pomocy to jakies podania beda otwierajace ;)

0

Pomijajac kolejny fatalny mecz bo to juz standart to Arthur w kazdym meczu zjada De Jonga.

0

Ja rozumiem, ze kontuzjowanych zawodnikow nalezy wspierac, dawac kolejne szanse itd ale to juz jest zenada. Tego typa nie powinno tu juz byc. Drugiej takiej szklanki ciezko poszukac. Nic, kompletnie nic od jego przyjscia nam nie daje bo nawet nie ma kiedy. Sprzedac chociaz za polowe ceny i to jak najszybciej. I az dziwie sie, ze to pisze ale takie jest juz teraz moje zdanie.

1

Widac Ernest ...

0

@kuz a ja tam lubie jego charakter. Jeden z nielicznych u nas z jajami i dynamitem a nie kolejny grzeczny chlopczyk. Tym bardziej, ze poza boiskiem jest spokojnym gosciem. Osoboscie zdecydowanie wole temperamentnych ludzi niz cieple kluchy.

0

@daro22 przeczytaj na mgsm. Ogolnie to zwykly przecietniak. Na pewno w tej cenie mozna poszukac lepszy telefon.

1

@HermesHWH ja mysle, ze potrzeba nam mlodszego trenera z nowoczesna wizja i temperamentem

0

@LloretDeMar nie, to nie jest dobry trener i przestance wciskac sobie kit. Dobry trener nie potrafi zakodowac druzynie zadnego stylu przez 3 rok prowadzenia zespolu? Majac takich zawodnikow? Przeciez od samego poczatku widac bylo, ze kompletnie nie pasuje do Barcelony. Czesto Messi ratowal mu tylek a niemal kazde zwyciestwo bylo strasznie meczone i okraszone paskudna gra. Z malymi wyjatkami. Zdecydowanie to nie jest trener na wielka druzyne. Moze sobie prowadzic wlasnie takie Bilbao i nic poza tym.

3

@bernardFCB ostatnie dwa slowa. Masz odpowiedz. A to jest właśnie główne zadanie trenera.

2

My nie potrafimy stworzyć sytuacji z Granada! Czy naprawdę nie ma siły na zwolnienie Valverde? Co się musi stać żeby pozbyc sie tego chlopa? Czlowiek ma wrazenie, ze oglada ekstraklase. Zero pomyslu na gre, zadnego stylu, zadnej taktyki. To jest po prostu kpina. Czy kolejny sezon musi isc na straty? Z roku na rok jest tylko gorzej. Majac tak mocny sklad personalny to jest nie do pomyslenia zeby grac w taki sposob a w zasadzie w zaden sposob. Ci zawodnicy naprawde potrafia grac w pilke wiec czyja to jest wina, ze nie ma zadnych zalozen taktycznych?

0

@TheNekro94 najlepsza linia w historii footballu :)

1

@Kubsoleon ooo tak, trafiles dokladnie w to co ja mialem na mysli zadajac to pytanie :D dokladnie taka sama linie bym zestawil :) myslalem jeszcze nad Kante - De Jong - De Bruyne ale mimo wszystko chyba jednak pierwsza opcja

0

Jaka bylaby wasza wymarzona linia pomocy? Niekoniecznie trzeba wstawiac naszych zawodnikow. Mozna pofantazjowac i zrobic mix :)

28

Czas najwyzszy. Od 2 sezonow nie powinien byc nietykalny. Niestety ale czas nie ma litosci dla nikogo i kazdego dopada prędzej czy później.

0

@Rewolucja123 Suarez gral bardzo dobrze od poczatku tylko goli mu brakowalo. Nie zmienia to faktu, ze robil na boisku wiele dobrego. Czy Griez tak naprawde daje nam cos? Czy bez niego gralibysmy gorzej? Wydaje mi sie, ze nawet nikt nie zauwazylby roznicy. Do tej pory lacznie z presezonem zagral 1 bardzo dobry mecz.

1

@Striker dlatego niepotrzebnie go kupowali :) twierdzilem tak od samego poczatku i nadal trzymam sie tej opinii

0

@Piotr89Sand ani troche lepiej nie bylo. Moglismy stracic ze 3 bramki

0

Ktos wie co sie dzieje z Malcomem? Nie ma go nawet na lawce. Kontuzja jakas? Czy zyczenie kibicow?..

0

@ChampionLW dziekuje :) a Anglii chyba w ogole nie pokazuja? Sprawdzalem na polsacie premium i niestety nie ma

0

Ktos wie czy leci gdzies mecz Francji w tv?

0

Jeden z moich ulubionych pilkarzy. Dzieki za tyle radosci ile nam dales mistrzu i powodzenia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?