malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HansLanda slabe to strasznie. Gardze takimi co z gory traktuja innych. Ja np bylem na meczu na Camp Nou i co z tego? To oznacza, ze bardziej znam sie na pilce niz ktos kto nie moze sobie na to pozwolic i oglada w tv? Pokory chlopaku wiecej bo gwiazdy gasna w sekunde. Nie gardz innymi bo karma jest suka i zawsze wraca a niejeden niepokorny bogacz zostawal bezdomnym.
1
@HansLanda jakich zawodnikow mial Klopp a jakich Valverde? Daj spokoj...
4
Pieknie gramy i to lewe skrzydlo tam ladnie hula i wiatr robi xD
0
@Marjando bo to Coutinho moze grywac caly sezon a nie Dembele ktory 8 miesiecy w roku sie leczy ;) ile ten 3 strzelec mial bramek? ;) Ile nam dal pozytku? Bo pamietam, ze uratowal nam 2-3 mecze i nie strzelil pilki meczowej na zamkniecie meczu z Liverpoolem. Co takiego wniosl do gry?
0
@ShawnC przeciez ten Perez w kilku meczach zaprezentowal sie lepiej niz Dembele przez 2 sezony. Widac, ze mysli na boisku w przeciwienstwie do Francuza a do tego tez jest szybki, zwinny i dobry technicznie. Zdecydowanie wole zeby wchodzil z lawki Perez niz Dembele.
0
@AduŚ07 hahahah xD do biegania w takich temepraturach to oni sa przyzwyczajeni ale za to do takiej wodki na pewno nie ;p
2
Generalnie nawet jesli Neymar nie przyjdzie to Dembele powinien zostac jak najszybciej sprzedany z tego klubu. Dziwie sie ze wypozyczyli Cou bo to on powinien tu zostac a po Dembele nie powinno juz byc sladu.
0
@AduŚ07 czyli jednak czy to europejskie puchary czy gierka o flaszke - polskie druzyny zawsze przegrywaja xD
0
@PatrychoO co do Puiga zgadzam sie ale Alena nie jest jakis wybitny. Grajek jakich pelno a na pewno Rakitic jest od niego duzo lepszy
0
Co wczoraj zrobil Cr, ze tak o nim glosno? Cos dobrego powiedzial?
0
@antoniabc wielkie szczyty sa stworzone ze skal. Kamien to skala spoista. Sprobuj podniesc i przeniesc jakies Mount Everest czy cos. Tak - nie do wszystkiego zdolny jest czlowiek. Nie przeniesie skal, nie masz szans z oceanem i generalnie z natura. Czlowiek jest niczym wobec wszystkiego wokol nas. Mala czastko wszechswiata.
0
Czy ktos orientuje sie w jaki sposob bedzie mozna nabyc bilety na mecz w Pradze? :)
17
Polska lige powinno sie zaorac na zawsze.
0
@bartoszekkk Dembele jesli juz zostanie powinien byc jako 7 i ostatni do gry w ataku po Messim, Antku, Luisie, Neymarze, Perezie i Fatim.
2
@MasterOne szczerze? Trochę mi przykro, że akurat Rakieta. Bardzo cenie tego gracza mimo wszystko i lubię. Osobiście wolałbym żeby Busi był na jego miejscu..
0
@Criss18Barca zgadzam się tyle, że niestety hymn naszego kochanego klubu mnie nie rusza ;p za to hymn Liverpoolu.... I .... Madrytu :D to jedyne czego im zazdroszcze :D
4
Sa mlodzi zawodnicy, ktorych oglada sie po raz pierwszy i albo nie trafiaja w gust czlowieka albo od razu zyskuja sympatie. Fati zdecydowanie wzbudzil we mnie pozytywne wrazenie. Usmiechniety i widac, ze bardzo sympatyczny. Wszystkiego dobrego mu zycze i jak najwiecej okazji do gry :
4
Dembele moze sznurowki wiazac Ansu xD fantastyczny chlopak jest. Perez tez bardzo dobre zawody rozegral, caly czas byl aktywny, widac ze mysli na boisku.
1
@kibic1899 a kim jest? xD bo na pewno nie prawym obronca ;)
1
@Striker tak czy inaczej fizycznosc naszych zawodnikow jest na dramatycznym poziomie i widac to od dawna. Ani sily ani szybkosci ani zadziornosci. Tak wiem, ze technika w Barcelonie jest najwazniejsza ale w dzisiejszej pilce ciezko byc najlepszym bez swietnego przygotowania fizycznego. Pilka bardzo sie zmienila na przestrzeni ostatnich lat
0
@Copernicus niby tak, ale dla mnie osobiscie pomoc to Xavi, Iniesta i Zidane :) co do ataku dalbym Messiego, Ronaldo i ? Moglby tu byc spokojnie jako 3 Maradona lub brazylijski Ronaldo ale ze wzgledu na magie jakiej nigdy wczesniej swiat nie widzial dalbym Ronaldinho :)
0
@Boniek10 przeciez wiadomo, ze pojdzie do Realu grac z Neymarem i Hazardem bo pogra z nimi wiele lat a u nas 2 lata i zostanie sam.
0
@matirix20 moze byc ciezko bo jednak Messi i Cr :)
1
@Tom0VeB ok, to Twoje zdanie. Jeśli to, że jeden energol podnosi w chwilę dużo bardziej ciśnienie krwi niz kawa i wytwarza nienaturalnie noradrenaline czyli hormon strachu/stresu jest normalne to ok. Jesteśmy dorośli, każdy ma swoją wiedzę i zdanie. Dziwne troche w takim razie jest tez to, ze mam mnostwo sportowcow, dietetykow, trenerow i osob powiazanych z funkcjonowaniem organizmu czlowieka wokol siebie w zyciu i wiele o tym rozmawialismy i kazdy ma podobne zdanie na podstawie wiedzy o czlowieku ale oczywiscie mozna sie nie zgadzac z nimi :) byc moze tez maja za mala wiedze.. generalnie sam tez cale zycie siedze w sporcie i cos tam chyba o czlowieku wiem..na tym zakoncze i niech kazdy robi co uwaza za sluszne :)
0
@Tom0VeB nie pijam kofeiny to raz, dwa ze generalnie jest mi przeciez obojetne czy bedziesz ja pil w energolach czy nie :) nie zebym sie wyklocal ale dosc sporo o tym czytalem. Napisalem Ci to tylko dla Twojego dobra a Ty tu wysmiewasz :) ok, chcesz to pij, przeciez to nie moje serce i ja Ci nie mowie co masz robic tylko cos zasugerowalem. Bez spiny :) ale z czystej ciekawosci sprobuj wglebic sie w temat i poczytaj o typach kofeiny stosowanej w energolach.
0
@Tom0VeB a wiesz, że w większości krajów jest zakaz sprzedaży energetykow? To też mówi trochę samo za siebie. Kofeina a kofeina to też dwie różne rzeczy :)
1
@Mario96w kazdy energetyk rozwala serce. To jest najgorszy szajs. Lepiej kawy lub yerby sie napic jak chcesz sie pobudzic. Ewentualnie zielona lub czerwona herbate parzona przez 2-3 min. Herbata zielona pobudza, czerwona jeszcze bardziej a biala najbardziej :) nie rozwalajcie sobie serducha energolami bo potem jest to nieodwracalne. Watroba sie regeneruje - serce niestety nie :)
9
@Thiago83 ta poprawnosc i prawilniactwo przechodzi juz ludzkie pojecie xD
0
Nie poznaje ostatnio chłopa! Czyżby dojrzewał w końcu? Drugi raz w życiu to napisze - brawo za słowa.
0
@MesQueUnClub96 i tvn i tvp to dziadostwo. Obie telewizje manipulują ludźmi na swój sposób by przekabacic na swoją stronę odbiorcę. Wystarczy być trochę kumatym żeby to zauważyć. Bez własnego zdania i myślenia nie ma co nawet sugerować się mediami w dzisiejszych czasach.