malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Cisniecie caly czas Suareza a on w 10 minut juz zagral lepiej niz "wielki" Antek od poczatku ;)
3
Cytujac Ryska - i nie zmienia sie nic ;) dalej meczymy swoja gra. Od 16 lat kibicowania tej druzynie ostatnie 2 lata to masakra dla oczu. Na plus De Jong i niezmiennie Puig. O to by bylo na tyle. Dembele od dluzszego juz czasu pokazuje, ze jest pierwszy w kolejce na odstrzal.
0
W tv gdzies beda pokazywac mecz czy tylko w necie mozna obejrzec? :)
0
@socha dokladnie
0
Jeszcze Ney lub Eriksen i okienko udane i mozna zamykac. Szkoda tylko De Ligta.
0
@maroon pewnie stad, ze od kilku lat porusza sie jak male, grube dziecko z podstawowki. Naprawde to jest az niespotykane zeby miec tak slaba fizycznosc w wieku 31 lat gdzie jest do tego szczuply. Technicznie oczywiscie nadal jest swietny ale co z tego skoro w dzisiejszym footballu trzeba byc dosc szybkim i dosc silnym. Busi w polaczeniu z Rakiticem ktory mnostwo biega strasznie odstaja w drugiej lini i to jest nasza pieta achillesa.
8
W pierwszej kolejnosci niech oddadza Busiego... On jest naszym najwiekszym hamulcem od 2-3 lat. I na sile tylko blokuje miejsce innym.
3
@Socjopata Kahn i Schmeichel
14
Chyba jego pierwszy normalny wywiad. Az oczy zrobilem czytając. I czy nie można tak zawsze sie wypowiadac z glowa? Brawo
0
Nie rozumiem sprowadzania graczy pokroju Darmiana.. rownie dobrze Roberto moze w taki sposob zastapic Albe i wcale gorzej to nie wyjdzie
3
@derekszmid79 3x tak. Sane jest kocurem
0
@Coachinho tak, potrzebujemy, bo mielismy podobny sklad i nikt piza Messim nie robil roznicy. Nie zrobi jej tez Griezmann ktory albo bedzie sie dublowal z Leo albo bedzie zmuszony grac n swojej nienaturalnej pozycji na skrzydle. Roznice moze zrobic w srodku De Jong. Lewe skrzydlo zdecydowanie trzeba rozruszac.
0
@Avada Kedavra dokladnie, 3 LM na walkach wygrali bo varu nie bylo jeszcze i jedna normalnie
0
@Dzemix111 sam nie wiem ale przyznasz chyba, ze to taki rap - nie rap :D
1
@Dzemix111 Taco w kategorii rap mi w ogole nie pasuje :D
22
Nigdy nie zrozumiem fenomenu Aleni. Oglądajac Puiga i Alene widze artyste i drwala
0
@MarioVeB! Jak mozna domagac sie akceptacji podpalajac krzyze itd i wyzywajac nieakceptujacych tego od faszystow?
0
@Yoshi94 pewnie stąd ze Dembele na 10 meczow rozgrywa 1 dobry ;p a zolwik niemal kazdy mecz kończy jako jeden z lepszych zawodników. Jesli strzelal w Monaco na zawolanie to tym bardziej bedzie to robil w lepszej druzynie. Mysle, ze spokojnie poradzi sobie w kazdej druzynie.
16
Nic sie juz nie wydarzy. Praktycznie jest juz pewne, ze nie wroci :/
2
@Felippe96 a z jakiego powodu? Skoro jest tu Dembele to dlaczego nie moze grac tu Mbappe, ktory jest 2 klasy wyzej od komara? :D
0
@Borneo stabilizacje ale nic nowego. Na skrzydlo to nie ten typ zawodnika a tam mamy duze braki. Bramek i tak wiecej strzela Suarez. A za Suarezem mamy Messiego.
1
I sie zaczelo. Mial byc De Ligt - nie ma go. Kazdy myslal ze w takim razie przyjdzie Ney - tez go nie bedzie. Czyli zostaniemy ze swietnym De Jongiem, ktory da nam wiele i z Antkiem ktory nie wniesie niczego czego bysmy nie mieli. Czyli skrzydla nadal nie beda istnialy a strzelcem jest i tak gorszym od Suareza. Niech chociaz ten Firpo jeszcze przyjdzie.
1
Blad przy transferze Kubo bedzie nas drogo kosztowal... Moglismy miec mlodego Inieste... Niesamowity talent. Za takie akcje ktos powinien poleciec...
10
@(L)iBarca Busi - marzenie. W koncu pomoc by sie ozywila gdyby tak usiadl na lawce.
1
@BlAugrAnAPolAnd xD w którym momencie udowodnił że jest kozakiem?
0
@Coutinho007 nie umniejszalem zadnemu z tej dwojki. Lenglet bardzo dobrze prezentowal sie w Sevilli i z miejsca stal sie filarem tej druzyny a Arthura bardzo chcialem w Barcelonie bo bym ogniwem, ktorego nam brakowalo w ukladance. Ogladajac te dwojke od razu mozna bylo odniesc wrazenie, ze maja talent. W przypadku Todibo kompletnie nie odnosze takiego wrazenie. Ale to tylko moja opinia. Mimo wszystko trzymam za niego kciuki, jednak twierdze, ze naprawde nie ma co na sile porownywac go do De Ligta. Czasem zwyczajnie warto przyznac - szkoda, ze go stracilismy. Moglismy miec juz niemial uksztaltowanego swietnego obronce na wiele wiele lat. Co wazne w moim odczuciu, chlopak w wieku 19 lat ma niesamowite cechy kapitana i przejawia wole walki na boisku. Dla mnie to taki drugi Ramos tylko grajacy czysto
0
@Coutinho007 widzialem, widzialem i do De Ligta na chwile obecna lata swietlne ma. Miec potencjal a byc topowym graczem to dwie rozne rzeczy. Kazdy aspekt pilkarski przemawia zdecydowanie na korzysc Holendra w tej chwili. Todibo moze byc kiedys dobry a wcale nie musi - De Ligt juz jest fenomenalny i jednym z najlepszych na swojej pozycji. Ile to meczow Todibo rozegral w doroslej pilce w pierwszych druzynach? Przypomnij mi bo z tego co wiem nawet we Francji nie mial mozliwosci pograc zbyt wiele... Wiec o czym tu mowa
0
@Coutinho007 wez przestan z tym Todibo bo na ta chwile to moze on grac rownie dobrze w Barcelonie B. Jak mozna go porownywac do topowego gracza na swiecie? Smieszne to jest i bardzo na sile
6
@kenneth99 xD uwielbiam te komentarze, w ktorych na sile sobie ludzie wmawiaja bzdury tylko dlatego zeby wyszlo na to, ze gracz kopiacy w Barcelonie jest lepszy niz ktos kto tu nie gra xD Todibo nawet podjazdu do De Ligta nie ma a tu takie opinie leca :D
1
@szkutnik91 i pocalowac herb xD