malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
My nie potrafimy stworzyć sytuacji z Granada! Czy naprawdę nie ma siły na zwolnienie Valverde? Co się musi stać żeby pozbyc sie tego chlopa? Czlowiek ma wrazenie, ze oglada ekstraklase. Zero pomyslu na gre, zadnego stylu, zadnej taktyki. To jest po prostu kpina. Czy kolejny sezon musi isc na straty? Z roku na rok jest tylko gorzej. Majac tak mocny sklad personalny to jest nie do pomyslenia zeby grac w taki sposob a w zasadzie w zaden sposob. Ci zawodnicy naprawde potrafia grac w pilke wiec czyja to jest wina, ze nie ma zadnych zalozen taktycznych?
0
@TheNekro94 najlepsza linia w historii footballu :)
1
@Kubsoleon ooo tak, trafiles dokladnie w to co ja mialem na mysli zadajac to pytanie :D dokladnie taka sama linie bym zestawil :) myslalem jeszcze nad Kante - De Jong - De Bruyne ale mimo wszystko chyba jednak pierwsza opcja
0
Jaka bylaby wasza wymarzona linia pomocy? Niekoniecznie trzeba wstawiac naszych zawodnikow. Mozna pofantazjowac i zrobic mix :)
28
Czas najwyzszy. Od 2 sezonow nie powinien byc nietykalny. Niestety ale czas nie ma litosci dla nikogo i kazdego dopada prędzej czy później.
0
@Rewolucja123 Suarez gral bardzo dobrze od poczatku tylko goli mu brakowalo. Nie zmienia to faktu, ze robil na boisku wiele dobrego. Czy Griez tak naprawde daje nam cos? Czy bez niego gralibysmy gorzej? Wydaje mi sie, ze nawet nikt nie zauwazylby roznicy. Do tej pory lacznie z presezonem zagral 1 bardzo dobry mecz.
1
@Striker dlatego niepotrzebnie go kupowali :) twierdzilem tak od samego poczatku i nadal trzymam sie tej opinii
0
@Piotr89Sand ani troche lepiej nie bylo. Moglismy stracic ze 3 bramki
0
Ktos wie co sie dzieje z Malcomem? Nie ma go nawet na lawce. Kontuzja jakas? Czy zyczenie kibicow?..
0
@ChampionLW dziekuje :) a Anglii chyba w ogole nie pokazuja? Sprawdzalem na polsacie premium i niestety nie ma
0
Ktos wie czy leci gdzies mecz Francji w tv?
0
Jeden z moich ulubionych pilkarzy. Dzieki za tyle radosci ile nam dales mistrzu i powodzenia!
14
@MarioVeB! Jemu poza inteligencja boiskowa nie zostalo nic. Bez sily, bez ficzynosci, bez szybkosc, bez startu. Niestety ale jego czas minal juz z 2 lata temu. Football sie zmienia i bez tych cech ciezko grac.
1
@MarioVeB! Przeciez kazdy zawodnik mowi, ze moze grac wszedzie z prostego powodu - zeby grac jak najwiecej. Roberto typowy pomocnik tez mowil, ze moze grac jako prawy obronca a dobrze wiemy, ze wcale mu to do konca nie pasowalo.
0
@gontex dziekuje :)
0
@dv7wisnia mozez mi napisac na pw jakies info na temat wyjazdu? :) Cena itp
0
@adamt1996 też bym się z chęcią dowiedział :)
0
@T_TG talent to ma Puig :) szczerze mowiac Alena to gracz jakich pelno
0
@Hushovt zdecydowanie Sane, tyle ze jest kontuzjowany
0
@NemeZis93 ciekawe czy ludzie będą się cieszyć w lutym jak zakończy się przygoda z LM :)
0
@Wittgenstein 4-5/10 . Ciesze sie tylko z De Jonga. W obliczu braku zakupu Neymara nie rozumiem wypozyczenia Coutinho bo sezon jest dlugi i mialby swoje minuty. Transfer Griezmanna dla mnie byl niepotrzebny bo uwazam, ze nie ma gdzie u nas grac. Messi nie odda mu swojej pozycji, Suarez na 9 jest duzo lepszy a na skrzydle zmarnuje sie tylko jego umiejetnosci. De Ligt nie wypalil niestety a tez bardzo liczylem na niego. Zostajemy z 1 nominalnym skrzydlowym - Dembele, ktory 3/4 sezonu sie leczy lub nie ma formy. Osobiscie uwazam, ze okienko w wykonaniu Barcy bylo slabe.
0
@Norkusik będziesz miał też super sezon bez niczego ;)
13
@Skaramuczi po co takie dogryzanie? Oglada bo kocha ten klub. Proste? Proste. Nie mozna zlego slowa napisac kiedy golym okiem widac, ze cos jest nie tak?
0
@bartez90 dokladnie, pisalem ostatnio to samo. Tez od dokladnie tego okresu co Ty kibicuje tej druzynie i zakochalem sie w jej stylu gry. Od 2 lat nie mozna patrzec na to nie liczac pojedynczych dobrych meczow. Z pewnoscia tez nigdy bym sie nie zakochal w takiej druzynie ale trzeba byc wiernym. Zbyt wiele lat jest sie z tym klubem. Ja wytrwale ogladam ich mecze ale niemal kazda lepsza europejska druzyna gra atrakcyjniejszy football
0
@mekston wlasnie o to mi chodzilo.. dzis grali fajnie dla oka ale generalnie graja brzydko a mimo to nasza gra wcale lepsza nie jest i tu nawet nie chodzi mi o zwyciestwa czy porazki tylko o sam styl. Czasem zdarzy sie przeblysk jak mecz z Betisem ktory ogladalo sie bardzo przyjemnie ale 90 % naszych spotkan to meczarnia i ciezko sie na to patrzy. Od 2004 roku nigdy nie widzialem tak brzydko grajacej Barcelony jak od ostatnich 2 lat i to jest przykre w jakim kierunku zmierzamy.
0
@mekston niestety ale pamiętając styl gry tego klubu, za który go pokochałem i patrząc na styl od 2 lat serce się lamie i oczy krwawią :/
0
@amanter to co powiedzieć o naszym klubie? ;(
0
@mekston tak, oglądam niemal każde od 16 lat także pytanie nie na miejscu ;)
3
Żeby człowiekowi bardziej podobała się gra Atletico niz gra Barcelony to już koniec świata :D
0
@HansLanda slabe to strasznie. Gardze takimi co z gory traktuja innych. Ja np bylem na meczu na Camp Nou i co z tego? To oznacza, ze bardziej znam sie na pilce niz ktos kto nie moze sobie na to pozwolic i oglada w tv? Pokory chlopaku wiecej bo gwiazdy gasna w sekunde. Nie gardz innymi bo karma jest suka i zawsze wraca a niejeden niepokorny bogacz zostawal bezdomnym.